Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: *abi*]  
Автор snakeling ()
Публикувано21.07.09 13:23



хората с нормално тегло НЕ пият газирани напитки, не пият вода от чешмата-НИКОГА, не ядат неща с консерванти, маргарин и т.н, а пазаруват от Органик магазините като Хол Фудс и много внимават какво точно правят.



Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: snakeling]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано21.07.09 13:24



Добре, не исках да бъде груба, но ще си призная - откровено казано го намирам глупаво. Но ти си се занивамаш с тези работи, така че нямам проблем с това.

Щом те вълнува ...



Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор snakeling ()
Публикувано21.07.09 13:27



ма ясно ми е, че го намираш глупаво

защо реши, че ше ме обидиш? на мен ми е смешно, че намираш за някакво-глупаво или не, нешо за което идея си нямаш и базираш мнението си на собствените си фантазии и предразсъдъци без да си се запознала обективно с фактите. И като гледаш сега факти ги гледаш за да се чудиш как да ги обориш за да докажеш че предразсъдъците ти са правилни. Моля-занимавай се с глупости от тоя род, аз пък гледам да се информирам безпристрастно преди да проимам мнение.



Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: xenox]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано21.07.09 13:28



Ние го превърнахме в убеждение. В житейска философия.
Ще се храним здравословно и това е.
Детето ми не е хапвало чипс, защото в къщи чипс не се е внасял.

Даже на вън ако се случи да има или на гости да ни сервират, го опитва, но не ми е поискал да му купя поне до сега. а и като му кажа, че нещо "не е добро за нас" той се отказва сам.
Пици не ядем (освен много рядко навън) и малкият до сега не ми е поискал пица.
Непрекъснато се старая да му обясня коя храна е полезна и коя не и защо. Има ефект.

Също така станахме еко-фенове. Решихме, че дори никой друг да не го прави, ние ще...Ползваме си пликчетата до скъсване и в суперите ни гледат когато извънземни когато си ги извадим от постоянната чанта за пазар (някои продукти трябва да се отделят и се налага ползването на пликче). Ползваме филтри и кана за вода, така, че не купуваме бутилирана. А си пълним наши малки бутилки за навън. Ползваме само "наливно" до колкото можем - сирене, кисело мляко (при нас поне има и такова), кашкавал, така, че да избягваме опаковките - наливното е в рециклиращи се.

Боклукът ми е намалял на 50%



Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: *abi*]  
Автор snakeling ()
Публикувано21.07.09 13:33



браво на вас!





Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: snakeling]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано21.07.09 13:35



хората с нормално тегло НЕ пият газирани напитки, не пият вода от чешмата-НИКОГА, не ядат неща с консерванти, маргарин и т.н, а пазаруват от Органик магазините като Хол Фудс и много внимават какво точно правят.

Ааааа...дойде на моето.

Аз пък ти гарантирам, че и да пиеха вода от чешмата всичко останало е предостатъчно, за да не ги насвини. Нашата вода е флуорирана, но си я пием и нищо ни няма.

На мен ми имаше докато лапах сладкишите, хлябовете, шоколадите и пиех литър спрайт.

Не пазарувам от специални магазини, даже в икономически трудни моменти съм в най-евтините супери. Обаче винаги готвя както трябва и никога не ползвам готови храни.

Ето сега си хапнах сиренце с доматче и таратор (без олио, килесото мялко е с достатъчно мазнина). Е няма да надебелея така. Без Органик и Хол незнамси какво.



Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: snakeling]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано21.07.09 13:37



Гледат ни като че ли сме луди в суперите ...Но се свиква.





Тема Re: Има ли над България Кемтреилс? [re: *abi*]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано21.07.09 13:46



Снейки, аз надебелях понеже не знаех как се надебелява....Винаги съм била до 53 килограма. Обаче се поддадох на сладкарниците и си мислех, че понеже никога не съм била дебела, няма как да стане...

Освен това тук се яде много пържено на гости. И аз от срам да не обидя хап-хап, а то вкусноооо и аз хап-хап....За една година качих 10 килограма, които не само, че не можах да сваля 6 години (бременност и т.н.), но и не промених нищо. Хап-хап и ми е вкусноооо...Миналата година стигнах 67-68. Вече бях 14 отгоре!!!
И като се нервирах и като се намразих и се усетих, че започва хап-хап от липса на смочувствие и депресия (как да не получиш като няма магазин в който нещо да ти седи добре), а и стомахчето се е поразширило...и иска количество!
Да видиш ти беля!
Когато започнах Дюкан (протеинов режим) ядях това което е позволено в огоромни количества. Стомахчето широко...място има....
Чак сега се сви и вече ям малки проции, които ме насищат.

Вземи нещо което тежи 12 килограма и се разходи с него половин час. Всъщност вземи 12 пакета захар (въглехидарати) от по 1 кг.
Ето това съм носила на тялото си последните години...

Редактирано от *abi* на 21.07.09 13:47.



Тема Re: Има ли над България Кемтреилс? [re: snakeling]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано21.07.09 13:52



А ние си берем прасковите, кайсиите, доматите и краставиците от село. Все пак имаме късмета да сме си в България.

Магазините за екологично чисти храни ще са такива само докато им имаш доверие - ако се разровиш и там ще откриеш нещо, което ще те накара да караш на фотосинтеза. Всичко е въпрос на мярка.



Тема Re: Има ли над България Кемтреилс? [re: Kaлoмaин]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано21.07.09 14:07



Oще си нося 2 допълнителни килограма захар в/у себе си.


И си личат проклетите.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.