Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Roxy]  
Автор snakeling ()
Публикувано17.06.09 19:54



много фино изнаназадване пробваш

това не е ирония, а си е опит за чисто осмиване на събеседника, на базата на претенции, че ти си "по-научен", а той заблуден.Рискът при тия работи е да не си преценил събеседника си правилно и да се опиташ да продадеш на крастввичар краставици, какъвто именно е случаят сега.

Едно съветче: за в бъдеще ако искаш да се изкараш права от научна гледна точка, гледай да прочетеш това, на което се позоваваш, преди да почваш да говориш за рептилии, щото иначе постигаш обратен на целения ефект.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kossoman]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано17.06.09 19:59



Да, истината се членува - и Христос е казал Аз съм истината. Аз съм казал Христос е истината - нима е грешно?

Явно не разбираш от езичество и християнство.

Язичникът, атеистът, какъвто съм бил щом повярва и се кръсти в Църквата ВСИЧКИ грехове му се прощават!

Ти май още не си кръстен, че така говориш.

Нямам такъв текст, в който да гледам отвисоко на атеисти, а по-скоро с рюбов и съжаление, че дяволът ги държи здрави в безверието и ерестта. Не търси в мен такъв текст, - няма да намериш.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: ann]  
Автор snakeling ()
Публикувано17.06.09 20:02



Ами не си разбрала правилно.

Ендокринни дизруптори за вещества, намиращи се в различни ежедневни предмети и храни и в околната среда, попаднали там понеже сме много "умни" и бутаме куп боклуци във всичко, че да ни излезе по-евтино.

Пример за ендокринни дисруптори са Бисфенол-А, който се намира дори в бебешките шишета за хранене, в пластмасовите опаквки, бутилките за минерална вода и прочее пластмасови предмети, и който поглъщаме в изобилни количества от най-ранно дество. Бисфенол А действа като женско полов хормон в тялото и нарушава дейността на собствените ни жлези с вътрешна секреция.

Представи си как се отразява на развиващият се мозък на едно бебе момченце да му дават женски полови хормони. Установено е, че при такива деца има намаляване на размера на определени ядра в мозъка, които са полово зависими-при жените са по-малки от колкото при мъжете. При хомосексуалните мъже тези ядра са като на жените, даже понякога и по-малки.

Друго вещество от този род са парабените-полипарабен, етил, метил, бутил и т.н-парабен, които се намират в изобилни количества в почти всяка косметика, включително и бебешката. Т.е майката като си маже лицето и тялото с такива кремове и лосиони, и кърми детето си то получава концентрирани количества от всичко в тялото и, включително парабените. Същото важи за вътреутробното развитие.

И после защо имало толкова рак при малки деца, както никога досега и защо толкова момченца станали хомосексуални...ами как няма да станат, то те са пропити с отрови.

Няма да обсъждам останалото, което си писала, първо защото съм съгласна а АПА и второ, защото написаното от теб почива на грешното разбиране за първоначалния ми пост.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Tимoтeй]  
Автор Kossoman ()
Публикувано17.06.09 20:06



Що се правиш на луд, бе тиквеник! Истината се членувала, а сатаната не се членувал,!!!!

е - е - е!

Докторе, що ме редактираш? Тоя верно се прави на луд. Когато му приказвам за членуването на истината, мълчи като бит гъз, сега, когато говорим за членуването на сатаната се обади за истината. Как да го не препсуваш, та да се сапикяса!

Редактирано от xenox на 17.06.09 20:54.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано17.06.09 20:46



Баба ти като не е била просветена правилно, нима не е имало мъж просветен и той да се намеси.

Но по това време освен атеизъм е имало крива вяра и даже това, че баба ти е говорила за дявол, това е било вяра, макар, че не е трябвало да дава предимство на дявола. И за да успее в духовното възпитание баба ти е трябвало да води своя син на църква и там да взема причастие.

Ако не го е правила, напразни са били нейните усилия, подобно на твоите днес - ако и ти не взамаш в Църквата /Едната/ причастие.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kossoman]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано17.06.09 20:55



Грозно, бе, човек!



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: xenox]  
Автор Kossoman ()
Публикувано17.06.09 21:07



Добре, бре докторе. Щом повече ти аресва оня да се изхлузва като мокра връв...



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kossoman]  
Автор snakeling ()
Публикувано17.06.09 21:13



много се ядосваш

тимотей е стар човек и няма изгледи да се съпикяса
той си вярва и говори, каквото смята за правилно
верно, че 90% е абсурдно, ама да е жив и здрав човека и по-лоши от него има



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Tимoтeй]  
Автор snakeling ()
Публикувано17.06.09 21:15



все говориш за тая една църква, като стана ясно, че те са няколко десетки православни и даже ти не ходиш в тях, ами в едно подразделение на ръба на отлъчването



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: snakeling]  
Автор Kossoman ()
Публикувано17.06.09 21:17



Дреме ми на дедовия за Тимотей и неговите разбирания. Проблемът е, че ги проповядва публично и настоятелно (бих казал - досадно настоятелно) и хората си правят кардинално грешни изводи за същността на православието.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.