Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kossoman]  
Автор Perfum (Ambra)
Публикувано18.08.11 14:11



А бе , знам ,ама има и нестандартни методи...

I see you...


Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kossoman]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано19.08.11 00:04



На теб не съм обещал, доколкото си смомням да не ти отговарям.
Всички сте много далеч от истината. Почти всички монаси са били силни мъже и са имали Божията закрила, която ги е пазила от грях, включително и от блудство, защото са избрали по желание този път. Аз съм монах - тоест, живея като монах от 15 години и Бог ме пази от грях, а не че нямам сили. Пост и молитва дават големи сили, не само на тялото, но и на духа! Получаваш радост в хармония.

Пази ме и и свети Угрин, който е мъчен от полска княгиня две години, за да съгреши с нея, но той останал твърд и по нейна нареждане му отрязали половите органи! Да устоиш пред съблазън е велико и божествено, а да се отдадеш на греха е демонично, долно и глупаво. И 50 години да живея още и да бъде силен, както съм днес, няма да се докосна до жена. Защото имам църковна и небесна закрила.

Учете се от стари и здрави църковни хора като мен. И ще бъде щастливи, както аз съм щастлив и нямам думи да изкажа голямата си пълна радост!



Тема Ех!нови [re: Tимoтeй]  
Автор Глишeв (Медиевист)
Публикувано19.08.11 01:27



В отговор на:

мъчен от полска княгиня две години, за да съгреши с нея




Дай Боже и нас така да ни мъчат, хем полски, хем княгини!

---------

Абе, тая тема няма ли да я затворите? Чудя се защо не съм я затворил аз навремето. Изобщо, лоша практика, да се оставят стари теми да висят.

Капището в Рупите да се разруши


Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Tимoтeй]  
Автор Kossoman ()
Публикувано19.08.11 06:44



Вече за нищо не ставаш, Тимка. Започнал си да забравяш на кого какво си обещавал. Много отдавна ми обеща да не ми отговаряш и аз се надявам да си спазваш обещанието. Гнус ме е от теб, не се лепвай за мои постинги, моля те.



Тема Re: Ех!нови [re: Глишeв]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.08.11 09:11



Темата е полезна.
От една страна, за автора и - той сам си я вдига, защото иска да бъде забелязан и одобрен. Ако не от другите, то в собствените си очи. Радва се там на творението си.
От друга страна, за четящите и взели отношение - първосигналната реакция е емоционална, докато си дадеш сметка, че нечие чуждо светоусещане не те засяга лично. Затова е излишно хабене на енергия да го предъвкваш в ума си и да реагираш. Просто има хора, които мислят така. Толкоз.





Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kossoman]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано19.08.11 14:40



Запомнил си, защото аз съм единственият, който те е отхвърлил, а аз трябва да си направя голям списък на отхвърлените... Моля за извинение! Давам ти 3 години за размисъл.



Тема Re: Ех!нови [re: Aлиca.]  
Автор todor77 (непознат )
Публикувано19.08.11 14:39



Как разбра, че темата е вдигната от автора й, защото без доказателства си е клевета?



Тема Re: Ех!нови [re: todor77]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.08.11 16:52



Тема Re: Българите - еничари на сатана! [re: Tимoтeй] Отговор на мнението
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано 14.08.11 15:41



Темата според мен е добра и който я дигнал, добре е направил. Който не я е прочел, да я прочете. Ако е разумен, ще разумее за какво става въпрос.



Тема Re: Българите - еничари на сатана! [re: Tимoтeй] Отговор на мнението
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано 17.08.11 22:39



Да, това е стара тема, но за съжаление темата не е остаряла. За голямо съжаление!


Вдигната анонимно на 14.08, потънала надолу, после вдигната отново от Тимотей на 17. 08.

Та, какво казваш за клеветата?





Тема Re: Ех!нови [re: Aлиca.]  
Автор фмлМодератор (щастливец)
Публикувано19.08.11 17:02



А, определено темите не ги вдига Тимотей.

ех мой дядо, тежко време


Тема Абе, за разлика от разни митологични житиянови [re: Глишeв]  
Автор фмлМодератор (щастливец)
Публикувано19.08.11 17:05



това на св Моисей Угрин е много исторически, писано от съвременник, с детайли невъзможни да се измислят.

ех мой дядо, тежко време



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.