Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Линковенови [re: glishev]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано20.06.09 20:26



Тя няма да прави точно простотии - просто се снабдихте с Тимотей в пола.





Тема Re: Хех,нови [re: Roxy]  
Автор snakeling ()
Публикувано20.06.09 20:41



червенката, ти явно ако не ти метят метани не си спокойна

релакс, региарам на някакви твои изяви и мнения, нито те познавам теб лично, че да имам лично отношение, нито пък бих искала

ай със здраве



Тема Re: Мнозина за бан в тоя форумнови [re: glishev]  
Автор snakeling ()
Публикувано20.06.09 21:02



Първо-какво общо има религията като такава и вярата в Бога с това, какво правят някои така наречени монаци, свещеници и прочее? И обида ли е за религията да посочиш истината за делата на някой асоцииран с църквата?

какво значи само твърдения? за гейовете в нашите манастири, май само още тимотей не е научил, иначе и пресата бумти и куп народ имат личен опит. Знаем и за "замонашването" на Дим Дуков...кой знае колко вазелин е отишло за това "замонашване"...

А относно католиците...има безброй документи и публично извадени случаи. През 2002 като отидох в щатите тъкмо заварих страшен скандал по всички телевизии за един католически свещеник, който беше изнасилил куп момченца през годините "служба". Католиците смао го смъмриха и го преместиха от една църква в друга. Страшно наказание му наложиха значи.

Пак да ти напомня девиза:"гъза си рози накични, насраното да не личи". Дано не си му последовател.



Тема Re: Мнозина за бан в тоя форумнови [re: snakeling]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано20.06.09 21:26



Pyrwo: proshtawaj za latinitzata. Kompyt ne e moj, ta ne e moja wina.

Taka. Prostotii po manastii stawat. No ima razlika mezhdu dobronamerenoto im spomenawane i kefa ot tjah. Spazwaj ton, molja.

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Тема Re: Мнозина за бан в тоя форумнови [re: glishev]  
Автор snakeling ()
Публикувано20.06.09 21:35



Как предлагаш да се споменава нещо добронамерено? Да го оцветя в розово и да кажа, че те нищо че така правили? Тези хора мърсят единсвтения източник на подкрепа за много хора-вярата им, и затова никаква добронамереност нямам към тях. Те не само, че не представляват релгията, а са срещу нея и затова не ги свързвай в едно.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Tимoтeй]  
Автор Stephanus (непознат)
Публикувано22.06.09 09:11




Точно в Библията има слово, което изобличава тези, които се надяват сами да изтълкуват Божието Слово.

Точно чрез Свещеното Предание са отхвърлени повече от 50 фалшиви /апокрифни/ писания. Вие откъде знаете, че вашето Свещеното Писание е истинско, а не апокрифно? От никъде!




Ако смяташ, че Господ се сърди, когато хората четат Словото му, много ще сбъркаш.
Ако можеш дискутирай по въпроса, който skenik беше поставил за идолопоклонството.

Цитирал съм стихове от Библията. Смяташ, че не са достоверни ???
Така ли да разбирам въпроса "Вие откъде знаете, че вашето Свещеното Писание".

Всичко останало, което си написал, няма отношение към въпроса, така, че няма да спамим.

Редактирано от Stephanus на 22.06.09 09:12.



Тема Re: Хех,нови [re: snakeling]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано22.06.09 10:42



Ни най-малко - удоволствията в живота ги свеждам до хубавия секс, хубавия спор и хубавия спирт, ама не обичам да ми прекъсват разговорите с други хора, което ти стори доста безцеремонно и ад-хоминемски. Relax, take it easy...





Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: ниkФ]  
Автор TheBrideOfCountDracula (другио Вейдър)
Публикувано22.06.09 11:55



*

Редактирано от glishev на 22.06.09 14:02.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Tимoтeй]  
Автор abv123 (прехвръкващ)
Публикувано24.06.09 21:56



"Аз не съм говорил от себе си, а от църковните книги. Светият Дух в тях ако осъжда глешниците, това е добро за нас, за да спрем греха и да се спасим. "

Църковните книги са нищо повече от изопачени думи и тълкувания на това, което е казал Христос. Кой е тоя "Свети Дух"? И какво общо имаш ти с него?
Ти си просто един обсебен от заблуди и догми грешник....



По-добре никога отколкото нищо!

Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: abv123]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано25.06.09 10:33



Не, църковните книги са си смислени, а човек първо трябва да ги е чел, за да може да ги коментира. Обикновено "критиците" не са чели нищичко от Отците.

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.