Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: snakeling]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано18.06.09 20:45



точно. това са болестни състояния. хормонален дисбаланс и т.н. при животните. и като такова трябва да се третира, не като нещо нормално и да се насърчава.

при хората, с втората сигнална система, нещата при поведението са по-сложни и не опира до хормони.

Редактирано от xenox на 18.06.09 20:47.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: xenox]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано18.06.09 21:08



даказан случай за вродена гейственост?

Да, близо десет процента от морските свинчета са гейове. А веднъж гледах за един доста необикновен случай, при който заек налиташе само на една мъжка болонка. При него май механизмите бяха мнооогоо объркани.



А че вродена не значи наследствена - разбира се.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kossoman]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано18.06.09 21:16



Да, беше голям нещастник. Но не беше в риалити, а по едно предаване САМ по PRO7. Не се сещам за български аналог на това предаване, за да го сравня. Там говорят практически за всякакви теми. Засичала съм ги и като обсъждат и българските цигани и мечки.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: snakeling]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано18.06.09 21:17



И аз това си помислих - че има интерес само към това, което си мисли, че познава и може да се идентифицира с него.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Tимoтeй]  
Автор geri® (циник)
Публикувано18.06.09 21:59



Тимотей, защо си мислиш че другите са излъгани, а ти не си? Щото поради някакви си цитати, дето някаква дребна част от човечеството им се връзва? Ми другите си имат други цитати, то ако с цитатничество се стигаше до каква да е истина... :)



Тема Re: "... аз правилно говоря..."нови [re: glishev]  
Автор geri® (циник)
Публикувано18.06.09 22:00



И е много вреден за неукрепналите. Отблъсква вместо да привлича към християнството.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: snakeling]  
Автор ann ()
Публикувано18.06.09 23:29



"това са накакви фолклорни предания и страхове, които нямат реалност. Ако сина ми е гей и да се съсипя да го водя на футбол и културизъм и да го карам да марширува по плаца, той хетеро няма да стане. И да наиткам насила хетеро сина си в гей клуб няма да го накарам да му се промени мозъка и да започне да харесва мъже. Успокой се"

Не съм казала, че точно така се става гей - с ходене по гей клубове. Далеч съм от тази мисъл. Но всичко има значение. Зависи къде е по скалата човек. Нали сама ти казваш за скалата не сексуалността - ами ако някой е повече към средата - и му трябва малко за да мине в ляво? :) Затова трябва внимателно с всякакъв вид насърчения.

Модата си е мода, каквото и да си говорим. И всички се влияем от обществените нагласи на времето, в което живеем. Освен ако съвсем съзнателно не им се противим. И пак се влияем. В повечето случаи възприемаме много модели на поведение не особено съзнателно.

Ама ... както и да е. Тази тема е дълга явно, няма да успеем да я изясним.





Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: ann]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано18.06.09 23:47



Не със сила - а с просвещение и учение - това изисква любов към Бога и пари за просвещението.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: geri®]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано18.06.09 23:50



С теб сме говорили. След години пак ще говорим.
При нас има Божието Слово и Негови Огромни Чудеса.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: ann]  
Автор snakeling ()
Публикувано19.06.09 01:11



според мен човек сам решава накъде да завие и ако го тикаш в едната посока, според мен е по-вероятно да завие в другата




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.