Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kossoman]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.06.09 19:15



гентични фактори са ги формирали

според мен сега има повече гейове от преди, но трудно се спори за време без статистика и обективни данни

аз и преди казах, че предимно генетиката определя това, а сега се е добавивл и факторът замърсяване на околната среда

на фройд тоеориите имат някаква почва, но много по-малко от колкото сме свикнали да мислим, според мен



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: daoford]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.06.09 19:15



хаха това е така



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Tимoтeй]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано18.06.09 19:19



Сатанаил да го беше написал, нянаме да се развие полемика по въпроса.





Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: snakeling]  
Автор Kossoman ()
Публикувано18.06.09 19:33



През кой период са повече гейовете е въпрос твърде дискусионен. Съгласен съм, че сега вероятно са повече отколкото са били в античността, но само като абсолютен брой. Като дял от сексуално активното население обаче съм склонен да мисля, че в някои периоди на античността гейовете са били мнозинство. Как оценяваш количествено Свещения отряд на Тива? Като към колко процента от мъжкото население на града е бил в тоя отряд и дали не е имало и други гейове, които не са били членове на отряда? В разцвета на Спарта практически сто процента от мъжкото население на града е било с гей поведение. Тия факти вкарват сериозна доза на съмнение, че става дума за генетични фактори. Специално в случаите с Тива и Спарта по-скоро става дума за налаган от обществото модел на поведение.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: masterix]  
Автор Kossoman ()
Публикувано18.06.09 19:35



Римски, тия пичове хардлайнерите нарочно го пишат сатана и нарочно изговарят Господ с ударение върху втората сричка. Правят го за да се самочувстват по-по-най в областта на вярата.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: ann]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано18.06.09 19:42



Не е интересен случай, а закономерен.

Който се разболее и търси лечение първо при лекари, вместо излекуване, придобива още болести. Един слушател се обади по радио Хоризонт и точно тока каза - от една болест за две години лечение при лекари с лекарство получиш 10 болести. Но повярвал в Христос и хвърлил всички лекарства в коша и започнал да се моли. За една година молитви всички болести изчезнали!



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kossoman]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.06.09 19:53



В науката се прави разлика между хомосексуално поведение и хомосексуална личност. Мисля споменах по-рано, че е установено, че 80% от населението днес е имало поне едно хомосексуално преживяване. Експериментирането със секса е обичайно явление и е естествено, когато в едно общество няма санксия за такова нещо повече хора да го правят по-открито. Това не значи, че тия хора са гей, не са имали мъже и жени съответно, и че са хомосексуалисти по природа.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: snakeling]  
Автор Kossoman ()
Публикувано18.06.09 20:00



Не знам как е за науката, но за обществото няма никакво значение дали науката ги квалифицира като хомо или не. Щом си го слагат, значи са хомо. Кво значение има дали имат жени и деца?



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kossoman]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.06.09 20:38



има съществено значение
едните име толкова възможно и приятно да го слагат на жени, колкото теб на мъже, а за другите това е просто сексуално експериментиране, на каквото се отдават 80% от хората



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: snakeling]  
Автор Kossoman ()
Публикувано18.06.09 20:44



Ще ти повторя по-ясно - от гледна точка на обществото няма никакво значение дали си го слагат с кеф или с отвращение.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.