Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: ann]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.06.09 17:53



дай пример как се поощрява хомосексуалността
това просто не е вярно

алкохолизмът не се поощрява, това е абсурдно изказване
все едно да кажеш,че се поощрява диабета, като се рекламира шоколад, примерно

алкохолизмът е заболяване и не може да бъде поощравян, нито пък се поощравя реално

няма апологетика на хомосексуалността също
има просто посочването на фактът че хомосексуалността е нормално явление в природата,макар и отклонение (отклоненията са нормалани-няма еднородност в природата), дължащо се на някакви фактори извън контрола на индивидите, които са хомосексуални и затова трябва те да спрат да бъдат тормозени

не придобиваш генетичен материал защот майка ти и баща ти са спали с някого преди време, това не е вярно просто. Може да има някакво влияние върху теб, доколкото някой от родителите ти го носи като емоционален товар, но идеални условия в тоя свят няма. Това е положението. А хомосексуалността НЕ Е разюзданост, отново подчертавам това. Тя е просто сексуално предпочитание и не е свързана нито с блудстване, нито с мнго секс нито с нищо такова. Не мисля, че социалните модели имат роля в това конкретно.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Tимoтeй]  
Автор geri® (циник)
Публикувано18.06.09 17:57



Тимотей, ти голям еничар на Исус се извъди, като гледам проповядваш вярата със сила да се налага, ай, ай....



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: snakeling]  
Автор ann ()
Публикувано18.06.09 18:00



"не придобиваш генетичен материал защот майка ти и баща ти са спали с някого преди време, това не е вярно просто. Може да има някакво влияние върху теб, доколкото някой от родителите ти го носи като емоционален товар, но идеални условия в тоя свят няма."

Да де, ама ние сме психо-физични същества. Емоционалния товар също ни влияе. Освен това засега може да няма натрупани свидетелства за такова натрупване на генетичен материал. Но това не значи, че не съществува. Освен това аз вярвам, че има натрупване на "духовен материал".

"дай пример как се поощрява хомосексуалността
това просто не е вярно

алкохолизмът не се поощрява, това е абсурдно изказване
все едно да кажеш,че се поощрява диабета, като се рекламира шоколад, примерно

алкохолизмът е заболяване и не може да бъде поощравян, нито пък се поощравя реално "

Добре де, може би си права. Но все пак, хомосексуализма определено започва да си става моден. Аз лично не мога да кажа един ден на моето дете (ако имам деца) - абе виж детето ми, няма значение какъв си. Ето, можеш да ходиш и на гей клубове, можеш да ходиш на каквито си искаш заведения. Да си гей - също е нормално отклонение от нормалността. Ами за мен това си е чисто поощрение ...



А социалните модели определено имат роля. Неслучайно хомосексуалността е била модна в Древна Гърция. Дори един вид идеал за любовни отношения. Какъвто идеал си въздигаш - такъв ставаш обикновено ... Или поне няма как да не се повлияеш.

Редактирано от ann на 18.06.09 18:03.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: geri®]  
Автор ann ()
Публикувано18.06.09 18:01




Това беше интересно сравнение ...



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: snakeling]  
Автор Kossoman ()
Публикувано18.06.09 18:16



Снейки, ти твърдиш, че сега хомотата са резултат от некви парабени и други подобни гадости, правилно ли схващам? Доколкото отбирам от антична история и култура, по времето на ап. Павел е имало не по-малък процент хомосексуални мъже и жени, отколкото са те сега. Какво ги е формирало като такива по онова време, когато майките им не са ги хранили от вредни биберони и не са се плескали с гадни мазила?



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Kossoman ()
Публикувано18.06.09 18:22



Кало, тая случка с гея, който се превърнал в лесбийка е потресаваща. Баси и нещастния левундер, да си резне каламбаците, та да разбере, че всъщност харесва жени! Тва може да го измисли само гениалният мозък на сценарист от някоя риалити кабеларка.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kossoman]  
Автор daoford (sastradatelen)
Публикувано18.06.09 18:26



Какво ги е формирало като хомосексуалисти по онова време, когато майките им не са ги хранили от вредни биберони и не са се плескали с гадни мазила?
Снейки, внимавай...Ако отговориш "правилно" на този въпрос, получаваш Нобеловата Награда по Биология и Медицина за 2009


Човек отнася със себе си на Онзи Свят само Oнова, което е раздал на Този!!!


Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: xenox]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.06.09 18:55



е какво -значи животните с астанали гейове защото са слушали прекалено много Азис?

Ми стопаните им, дето им пускат тая светла музика, що продължават да напъват булките ми не са и те обърнали резбата?

определено има доказаелства за вродена гейственост-даже в яху видео имаше качен един клип за едно момченце на 6-7 годиники, което си беше транссексуално и си се държеше като момиченце.А то имаше братче, което си беше съвсем нормално момченце. Слава Богу родителите не тормозеха детето и казаха, че каквото е родено, такова го обичат.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: ann]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.06.09 19:03



най-малкия товар, който носи един човек е от това с кого е спал
по-сериозни товари се носят от всички ни и се предават на децата ни
това не може да се избегне чрез репресии на гей хора и тормоз и насилие
ако искаш да не носиш товар-грижи се за себе си и за духовното си здраве, а не се опитвай да се грижиш за неродените деца на горките гейове

аз съм ходила по гей заведения, но не съм станала лесбийка
тия работи просто не стават така
това са накакви фолклорни предания и страхове, които нямат реалност. Ако сина ми е гей и да се съсипя да го водя на футбол и културизъм и да го карам да марширува по плаца, той хетеро няма да стане. И да наиткам насила хетеро сина си в гей клуб няма да го накарам да му се промени мозъка и да започне да харесва мъже. Успокой се.

Гърците не са станали гейове благодарение на мненията на Платон и няколко други.Ако беше така, нямаше да има гърци сега. А и ето от древна Гърция може да видиш, че това че не са тормозени хора защото били спали с някого не вреди на никого и на нищо.Дай боже на всяко общество да постигне това, което древна Гърция е постигнала.



Тема Re: Българите - еничари на сатана!нови [re: Kossoman]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.06.09 19:06



не тълкуваш ситуацията съвсем правилно
той пак не е искал да чука жени
чуествал се е жена, а към кого има влечение се определя от мозъка му и явно мозъка му му казва, че трябва да харесва еднополовите




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.