Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Маймунската идеянови [re: snakeling]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано07.02.09 21:23



Мен пък защо?

Ю провокира МИ

Казах ти няколко пъти, че не ми се говори с теб (има куп свидетели), но ти си се закачаше, закачаше (и не само с мен, но си личи, че аз съм ти силна тръпка)... На това му се вика "провокация", а не на това, че съм се изказала най-честно, че смятам, че лъжеш относно това, което без някой да те е питал сама и без много бой споделяш за себе си.

Без някой да те е питал, повтарям!

Поведението ти не отговаря на представите ми за учен и толкова. Нито в демонстраните зания или в "литературния" ти стил. Да не говорим, че изобщо не подхожда на лекар! Абсурно е човек като теб да лекува другите! В противен случай светът нистина се смахнал и ще се наложи да се доверя на апокалиптичните писания.... Има всякакви хора на науката наоколо. И те са на светлинни години в манталитета си пред теб.

Така мисля и няма защо да го крия. И без да си позволявам да говоря от името на другите участници, все пак ми се струва, че и те не са по-различно мение.

Освен това не съм се замисляала дали се банва някой защото е изразил съмнение в истинността на нечии твърдения.

Ок, Шефа, да ме махне и мен.
Аз няма да му се разсърдя.
Никак даже.

Мир да има.



Тема Re: Маймунската идеянови [re: *abi*]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано07.02.09 21:25



да не говорим за хора които не могат да се защитят в момента.



Тема Re: Маймунската идеянови [re: xenox]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано07.02.09 21:28



Шефе:) няма проблем.
Банвай ме.
Аз съм доволна, че си казах това което мисля. Поемам цялата отговорност за написаното от мен.



Тема Re: Маймунската идеянови [re: xenox]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано07.02.09 21:29



Сори.
Не знаех, че вече е в сила.

Айде самобанвам се до понеделник.





Тема Re: Маймунската идеянови [re: *abi*]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано07.02.09 21:41



за туй не ща да банвам - става скучно.



Тема Re: Маймунската идеянови [re: xenox]  
Автор snakeling ()
Публикувано08.02.09 02:33



гледам не си ме баннал, но няма и нужда
ако кажеш да не пиша два дни, ще те послушам и няма да пиша два дни




съгласна съм с теб че разговорът с аби загрубя, но за това приносът е в голяма степен неин-аз отговорих леко брутално на нейните клевети , обиди и измищльотини...Ако банваш за това(за което би бил прав) значи и двете заслужавамне бан.

Та кажи ми на бележка, ако искаш-да спра ли да пиша.



Тема Re: Маймунската идеянови [re: *abi*]  
Автор snakeling ()
Публикувано08.02.09 02:41



хехе:)) някой да ти е виновен-нали?

това, че съм те закачала, не значи че съм те стимулирала към простотиите които наръси обилно. Закачала съм те по теми за обсъждане, а не за това да обсъдиш едно хубаво кариерата ми. Ако искаш в публичен клуб някой да не ти говори, спри да пишеш в тоя публичен клуб и си приказвай у вас в хола, както казах преди. Или имаш самоконтрол или не, вината за това не може да е на друг.

Няма значение на какви твои представи отговаря моето поведение-свободна си да ги имаш. Това че са невеврни е съвсем друга работа и е без значение, но е от значение какво говориш на хората в нета-най-малкото защото могат да ти отвърнат по достойнство.За манталитета се отнася същото. Аз твоя знаеш за какъв го намирам, няма какво да си разменяме "комплименти". Но или трябва да се научиш да разговаряш човешки по темите и без лични нападки, или ще има проблеми...



Тема Re: Маймунската идеянови [re: snakeling]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано08.02.09 14:59



Гледам не си се баннала, значи няма за какво да се банвам и аз.



Или имаш самоконтрол или не, вината за това не може да е на друг.



Я сега си прочети постингите пак. После прочети моите.
(обърни особено внимание и на съотношението в дъжината на текстовете и изведи сама качествения само/контрол)



Тема Re: Възрастта на човека е 1.8 милиона годининови [re: snakeling]  
Автор pavelottars (Павел)
Публикувано09.02.09 14:21



никой не е оборил на Дарвин теорията, мойто момче. Ма за тяи работи не се съветвай с мормонски сайтове.

Че какво да оборваш недоказани неща.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.