Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: xenox.нови [re: xenox]  
Автор AGLER ()
Публикувано10.11.08 13:46




Давам хляб на повече хора отколкото можеш да предположиш.
Измислям щатове които са ми ненужни за да помотна на някого,
който виждам, че има желание да се справи сам с живота.

Веднъж имах глупоста да дам пари за смяна на покрив на селска църква.
За да не се рушат стенописите!
Знаеш ли какво стана?
Поставиха витраж за 5 000 лева, за който разбрах, че са платили 900!
Покрива продължава да тече, селският свещенник обаче "придоби" Нива на старо........

Хайде със здраве................



Тема Re: xenox.нови [re: AGLER]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано10.11.08 14:06



Браво на теб, но трябва ли и да се фукаш? Върши тия работи тихомълком... и продължавай да ги вършиш :)

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Тема Темата е неизчерпаеманови [re: _maycal]  
Автор syn ()
Публикувано11.11.08 19:47



Моята молитва

Бях оставен, тъжен, сам,
но узнах, че съм избран,
вече знам, че съм единствен!
Не, не искам, а изисквам!

Ям при Гергов, после чукам
на вратата на Манджуков,
и възнася се при Батков
моята молитва кратка.

"Моля за владишки трон,
за часовник "Вашерон",
за кристално огледало,
за кола и... було бяло."

Редактирано от syn на 11.11.08 22:08.



Тема Re: Темата е неизчерпаеманови [re: syn]  
Автор _maycal ()
Публикувано12.11.08 08:03







Тема "съдя за него предимно по медийните му изяви"нови [re: _maycal]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано12.11.08 09:38



"Лошото е, че бидейки в света човек се средоточава върху действията на ближните, а за собствените си грехове и беззакония е сляп. Това в пълна степен се отнася и за мен - грешния.
Уважаеми г-н Сивов, Вие сам казвате: "...съдя за него предимно по медийните му изяви и по нещата, които чувам", което е много показателно.
Нали за такива, като нас е казал Господ Иисус Христос: "Кой си ти, който съдиш чуждия слуга? Пред своя Господар стой той, или пада. И ще бъде изправен, защото Бог е мощен да го изправи" / Рим. 14:4 /, "И тъй, неизвиняем си, о човече, какъвто и да си ти, който съдиш; защото, с какъвто съд съдиш другиго, с него себе си осъждаш, понеже ти, който съдиш, вършиш същото" / Рим. 2:1 /.
Каква е нам ползата от това? Освен да навлечем още неприятности и скърби на многогрешните си души.
Най-лошото в случая е, че въздействаме зле и изкушаваме останалите - видно от последвалите мнения.
Не се вживявам в ролята на адвокат, на когото и да било. И аз, както и Вие не познавам дядо Николай, но просто говоря от чисто човешка гледна точка.
Простете на мене грешния.
"

Написано от Грешник на 2008-11-04 21:36:24



Прочее, къде му е часовника на Пламен Сивов - ако не на ръката, то може би, на скъпия му мобилен телефон. Нека каже, колко мобилни телефона досега е сменил и колко пари е платил за тях. Аз, досега, съм имал два, и то все на "износване" - тоесть, подарени - предният ми беше 4-та ръка, и вместо да го хвърлят - понеже беше непродаваем, - го "нататрузиха" на мен, понеже знаят, че не ще имам никакви претенции, а пък от години настояваха да бъде "мобилен". Е, успяха.







Редактирано от Eжko_ на 12.11.08 09:43.



Тема Ти-от едната крайност-в другата!нови [re: Eжko_]  
Автор _maycal ()
Публикувано12.11.08 10:05



"Прочее, къде му е часовника на Пламен Сивов - ако не на ръката, то може би, на скъпия му мобилен телефон. Нека каже, колко мобилни телефона досега е сменил и колко пари е платил за тях. Аз, досега, съм имал два, и то все на "износване" - тоесть, подарени - предният ми беше 4-та ръка, и вместо да го хвърлят - понеже беше непродаваем, - го "нататрузиха" на мен, понеже знаят, че не ще имам никакви претенции, а пък от години настояваха да бъде "мобилен". Е, успяха. "

От една страна защитаваш като лъв слабо защитимата лукс-кауза на самозабравилия ? се Лимузинец, от друга развяваш собствената си скромност бедност?, а се опитваш да атакуваш несръчно и нелепо златната( предполагам) среда в лицето Пл. Сивов, който най-вероятно има някакъв нескъп или най-много средно скъп телефон!
Ежко, според мен си човек, който би представлявал интерес за психоанализа..., за психологически изследвания!......





Тема Re: "съдя за него предимно по медийните му изяви"нови [re: Eжko_]  
Автор beggins (минаващ)
Публикувано12.11.08 10:32



Веднага отговарям: в момента съм с телефон Alcatel OT-V770, изглежда така: http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1614

Взех го на промоция за 180 лв, върши ми работа. Колко телефона съм сменил досега: нямам спомен, доста са, но ако ти е много важно, за да си изградиш някакво мнение за мене, ще се напъна и ще си спомня. Ето така изглеждаше първият телефон, който ползвах: http://www.gsmarena.com/ericsson_sh_888-112.php - яка машинка, можеше да чупиш орехи с нея. Телефоните ми са купувани, а не подарявани, както при тебе, защото никой досега не се е сетил да ми подари телефон, за съжаление. Ако някой от форума иска да ми подари - подсказвам отново (писал съм и в статията): iphone 3G, друго не ща.

Часовник нямам и не съм носил такъв през последните 10 години. Сигурно ще попиташ и каква кола карам? Личен автомобил нямам и никога не съм имал. Карам служебен - 4 годишна Шкода Октавия, която се ползва не само от мене, а от целия офис. Ако имаш други въпроси около имотното ми състояние, заповядай на гости; снимките са разрешени, можеш да ги публикуваш спокойно във форума, нямам от какво да се притеснявам.

Поздрави,
Пламен

Редактирано от beggins на 12.11.08 10:38.



Тема Re: "съдя за него предимно по медийните му изяви"нови [re: beggins]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано12.11.08 10:40



Благодаря ти за отговора

За мен не е важно, ала за други може би ще е поне любопитно. Кажи поне ориентировъчно за бройката мобилни телефони, които си имал: 5, 8, 10...

За друго не съм те питал - темата все пак е за часовници, а в един мобилен телефон има доста по-вече от часовник, макар и в днешно време тези "даджи" да са евтиния. Така че, колко такива "часовника" смени досега, Пламене ?

Наско



Редактирано от Eжko_ на 12.11.08 10:44.



Тема Re: "съдя за него предимно по медийните му изяви"нови [re: Eжko_]  
Автор beggins (минаващ)
Публикувано12.11.08 10:54



хм, малко ме затрудняваш. ползвам мобилни телефони от 1996 г., дотук са 12 години. да съм сменил към най-много 6-7, барабар с един, дето ми го откраднаха... това прави средно по 1 телефон на 2 години. половината от тия, дето съм ги сменял, съм ги сменял, защото са давали фира; някои от тях съм купувал на старо... голямо разточителство ли ти се вижда това?



Тема Абе, Наско, струва ми се,нови [re: Eжko_]  
Автор _maycal ()
Публикувано12.11.08 11:04



че изпадаш, с извинение, в някаква странна и заинатена суббесноватост ( хипобесноватост) , и то- на дребно!



В името на това, да защитиш на всяка цена!, нещо, което е така трудно защитимо, при това не е пряко свързано с личността ти, си готов упорито да търсиш под вола теле!
Невероятна "дейност" показваш по обсъждания случай! Човек остава с усещането, че Николай Лимузинец за теб е нещо като Сталин навремето за най-големите му обожатели, и като Мао Дзе Дун за хунвейбините!
Впрочем, знаеш ли, че някои хора така са били " респектирани" от Муослини, че са вярвали, че той е могъл със вдигането на ръката си да спира излизането на лава от вулкана Етна!...
Според теб, въпросния Лимузинец може ли да мести тепета, напр.?




<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от _maycal на 12.11.08 11:05.</EM></FONT></P>

Редактирано от _maycal на 12.11.08 11:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.