Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: snakeling]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано18.10.08 18:10



между другото смятам се за човек с не много праволинейно мислене, но как така една моя тема не изтриха?! само като взема да ругая ме скастрят...





Тема Re: Гласуване за сваляне на модераторитенови [re: xenox]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.10.08 18:14



така ли? и кой е определил, че не е идеята на клуба такава? това е клуб за дискутиране на Православието със всичките му аспекти.

това за "питането на компетенти хора" е доста интересно...ти ли си компетентния? тимотей? ами аз може да искам да питам сияйно небе, защото го намирам за компетентен понеже е завършил богословския фаултет.



Тема Re:нови [re: xenox]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.10.08 18:15



не знам, но това не ме утешава





Тема Re: противнови [re: snakeling]  
Автор Sisilia (ентусиаст)
Публикувано18.10.08 18:25



snakeling,

Какво ще кажеш да те предложим за модератор!?



Тема Re: Гласуване за сваляне на модераторитенови [re: snakeling]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано18.10.08 18:25



питай го в друг клуб. там, където Тимотей няма да го намериш и модераторите няма да те трият. има такива.

на фона на свободията в клубовете, която води неминуемо до дива простотия на много места, наистина предпочитам тук да е място, където има здраво модериране, банове и православни мнения. явно на повечето хора в клуба не им пречи това. не може да дойдеш и да искаш да се променят правилата специално заради теб.

богословите, които смятат, че са по-прави от 2000 години църковна история може да пишат другаде. не мисля, че е удачно в клуб, озаглавен Православие, да плюем на църковната традиция, оцеляла толкова време, че и през толкова премеждия, заради кефа на някои хора.



Тема ЗА, разбира се.нови [re: SiainoNebe]  
Автор Absinthe Ducrosfils (hideous)
Публикувано18.10.08 18:35



Преди време ми изтриха няколко мнения, постнати в този клуб, само защото си позволих да
допусна, че и други християнски вероизповедания, освен православието и петдесятничеството
имат право на съществуване в България.

По принцип в тукашните клубове Православие и Християнство православните фундаменталисти
са партия с петдесятните. Взаимно си ходят на гости и възторжено подкрепят всяка цензура
срещу потребители, критикуващи православния или петдесятническия фундаментализъм.

Но, за съжаление, това не се отнася само за модераторите, а и за болшинството потребители.
Така че, смяната на едните с някои от другите няма да оправи положението.



Тема Re: противнови [re: Sisilia]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.10.08 18:35



няма да се съглася





Тема Re: Гласуване за сваляне на модераторитенови [re: xenox]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.10.08 18:36



не виждам защо да го питам в друг клуб, като въпросите са в сферата на православието



Тема Re: Гласуване за сваляне на модераторитенови [re: snakeling]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано18.10.08 18:39



защото отговорите няма да бъдат в тази сфера. искаме или не - православието си има доста строги разбирания по някои въпроси и те не подлежат на промяна.



Тема Re: Гласуване за сваляне на модераторитенови [re: xenox]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.10.08 18:45



не бъркай "православието" с един човек, който се смята за непогрешим експерт по православие и освен това е толкова велик, че в негово присъствие е забранено да се чуе мнение което не съвпада с неговото, а той разбира се няма да снизходи да се впусне в дискусия, защото е априорно прав и е под нивото му да дискутира с плебеи






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.