Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Узаконяват съжителството без бракнови [re: snakeling]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано29.09.08 15:12



Защо се правиш, че не разбираш за какво става въпрос.

България е Православна държава и Църквата държи Истината. Държавниците вършат престъпление към истината, когато Истината е под носа им.

Саудитска Арабия са далеч от Истината и Христос. Но дори и там има православни, които са повярвали, въпреки държавната политика, която е против християнство.

И ти си ******, прегръщайки лъжата, когато Истината Христос блести чрез своите светии пред твоите слепи очи. По-скоро сляпо сърце!


-------------------
( брате Тимотее, извинявай, ама моля те - без обидни квалификации, че ще му изпуснем края )

Редактирано от н@блюдaтeл на 29.09.08 15:21.



Тема Re: Узаконяват съжителството без бракнови [re: н@блюдaтeл]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано29.09.08 15:17



Добре говориш, но думата "простако" беше длъжен да изтриеш. Нима и ти няма да спазваш Правилата ни.

И се чудим защо клира не спазва Правилата на Църквата... От малкото се започва...



Тема Re: Узаконяват съжителството без бракнови [re: Tимoтeй]  
Автор н@блюдaтeлМодератор ()
Публикувано29.09.08 15:28



Прав си, да. Ма като почне поредния битов скандал във форума - спиране нема, квото и да трия... дайте по темата най-добре.



Тема Re: Узаконяват съжителството без бракнови [re: Tимoтeй]  
Автор snakeling ()
Публикувано29.09.08 18:29



аз разбирам чудесно за какво става въпрос, но ти не разбираш и си мислиш, че понеже моите възгледи са различни от твоите, то аз трябва да греша или да не разбирам

България НЕ Е православна държава. България е държава. В нея има и православни, и мюсюлмани и атеисти и будисти и всякакви други.Не може да искаш ти като православен да налагаш своите разбирания за истина над тези които не са. Това си е тяхна лична работа.

Както е казал наблюдател-въздържай се от квалификации за това каква съм аз, че ако и аз започна за тебе, няма да е на добре. А вярвай ми-дааш богат материал за квалификации и то не много приятни.



Тема Re: Узаконяват съжителството без бракнови [re: н@блюдaтeл]  
Автор snakeling ()
Публикувано29.09.08 18:34



О, аз съм изцяло за кърменето и то възможно най-дълго. Просто не ми харесва като някой вменява морална вина на ЖЕНИТЕ защото не кърмели, докато самият вменяваш не е направил нищо, че да усигури на жена си възможност за това.

Също съм напълно съгласна, че кравето мляко е вредно както и другите адаптирани млека и бих направила всичко възможно детето ми да не се храни с такива неща.

Относно развалянето на бюста-да ме прощавате, ама кой иска жените да са с хубав бюст или почва да се оглежда за съседката, младата секретарка и т.н? И колко жени са зарязани или им се изневерява. защото се е появило младо зайче със стегнат бюст?

Адски е дразнещо като се говори за "многот жени", които правели нещо си неморално, докато мъжете виж те отговорност на носят.



Тема Re: Узаконяват съжителството без бракнови [re: н@блюдaтeл]  
Автор snakeling ()
Публикувано29.09.08 18:38



според мен пък е по-добре директна обида от индиректни гадни намеци, които по същество пак са си директна обида


за лактационната аменорея-не че такова нещо няма, но то има сила колкото и броенето на дните от цикъла за избиране на такива в които се предполага, че няма овулация

тоест по-скоро е 2% а не 98% сигурност

може теоретично да е така, но практически не е



Тема Re: Узаконяват съжителството без бракнови [re: Tимoтeй]  
Автор snakeling ()
Публикувано29.09.08 18:40



аха-значи проблем беше, че му казах какъв е точно, а не това, че той намекна че имам силикон и че съм глупава

и после искаш някой д ате уважава теб...съжалявам, но не уважавам хора, които споделят унижването на жени без причина, а си затварят очите пред нещата които мъжете правят



Тема Re:нови [re: snakeling]  
Автор н@блюдaтeлМодератор ()
Публикувано29.09.08 19:51



Вярно е, да. Има такава вероятност. Сетих се за едно познато семейство, където майката забременяла докато кърми, и сега ги кърми и двете деца - голямото и малкото. Ама наистина навлязохме в дълбоки теми.



Тема Сега ти е ранонови [re: snakeling]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано29.09.08 22:41



Престъпник не е обидна дума - всички ние престъпваме Божия Закон и спрямо него сме престъпници. И аз съм престъпник на Божия Закон. Това не е обидно - но обидно е да не го знаеш и да не искаш да го научиш.

Тогава ставаш много по-голям престъпник - престъпник към себе си.

България е православна държава и това е записано в конституцията ни.
Време е и нашите управници да станат православни и да не спират просвещението на българите в Истината Христос.

Ще минат години и ти ще разбереш, че от всички твои близки и приятели, моята любов към теб е била най-голяма, защото не е земна, а е минавала и ще минава завинаги през Бог Христос.



Тема Re: Узаконяват съжителството без бракнови [re: snakeling]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано29.09.08 22:54



Твоят груб израз изобщо не може да се сравнява с неговия израз. Твоето веднага трябва да се изтрие, а за неговото и аз не го харесвам, но не е директно за триене. Не е казал директно че си глупава, а че не можеш да разбереш... Защо веднага включи хамалски тон и то тук в сайт за Благия Бог Христос, Който е Любов?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.