Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Въпрос ... за нещо страннонови  
Автор Янa. ()
Публикувано29.08.08 13:28



Имам един въпрос, не знам към кого да се обърна. От известно време забелязах нещо станно, което се случва само когато спя на едно от леглата в къщи. Първо не можех да разбера какво е, защото бях в полубудно състояние и някаква сила (поле) ме парализираше не знам за колко време и някакво същество също състоящо се от поле правеше нещо с мен не знам колко дълго време. После изведнъж ме пуска и си отива. Усещането за всичко е отвратително, когато почти спиш все едно изпадаш в безсъзнание. Но вече два пъти се случи, когато бях напълно будна и просто лежах със затворени очи. Усетих как нещо се доближава към ръба на леглото и натиска леко дюшека. Помислих, че е котката ми. Обърнах се с усмивка, но котето си лежеше и спеше далече на табуретката. Изведнъж нещо ме парализира (някакво силово поле), не можех да помръдна, но бях напълно будна. Отчаяно се опитвах да размърдам ръцете си, но беше невъзможно, изпаднах в нещо като полусъзнание, докато дух или каквото е там не ме пусна. Беше отвратително и бях бясна. Тази сутрин се случи пак, пак бях будна и лежах със затворени очи. Пак усещам доближаване и натискане на ръба на леглото . Обърнах и като нямаше никой вече бях готова, посегнах преди да е парализирало ръцете ми. С едната ръка усетих някакво силово поле и като, че нещо грозно и рошаво, малко същество около 40 см. високо, с нещо като разрошена коса с цвят на слама запищя и се загърчи. Това не го видях директно, а в някаква мъгла, отново като в полусън, но преди секунди бях напълно будна. Знаех, че съм будна и успях да отворя само едното си око, тогава имах усещане за това, което описвам. Отново веднага ме беше парализирало, но като че ли го бях хванала по някакъв начин и то пищеше, не със звук, а някак в мъгла. Направих свръхусилие да си раздвижа ръцете (сипех проклятия на ум и молех Христос да ми помогне /все пак така съм чувала, че се борят с духове/). Тогава от третия път успях и изведнъж всичко изчезна и спокойно си отворих очите. Съществото беше изчезнало. Това ми се случва само на едно място - само на едно легло (леглото е беше купено ново, преди 10 години, т.е. никой не е спял в него, а апартамента, в който става всичко е стар и купен отново преди 10 години /просто пояснение, не знам дали може да послужи за нещо, за да се отхвърлят хипотези/. Чували ли сте за подобно нещо и можете ли да дадете някакъв съвет?
Възможно ли е някой да е сложил нещо (като магия) някъде в леглото или в дюшека или пък е друго ... Не знам, кажете .....

Редактирано от Янa. на 29.08.08 17:36.



Тема Re: Въпрос ... за нещо страннонови [re: Янa.]  
Автор Lety (непознат)
Публикувано29.08.08 13:43



луда работа





Тема Re: Въпрос ... за нещо страннонови [re: Янa.]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано29.08.08 13:48



извънземни си имаш.





Тема Re: Въпрос ... за нещо страннонови [re: Янa.]  
Автор PPP (една)
Публикувано29.08.08 13:52



Същото се беше случвало и с баща ми, но само еднократно. Описанието съвпада изцяло (без човечето!). Натискът бил толкова силен, че той мислел, че ще се задуши, не можел да поеме въздух. В момента, в който казал: "Господи Иисусе Христе помогни ми!", всичко изчезнало... Случката го беше потресла, дълго време мислеше само за това. Той не е силно вярващ, по-скоро проявява разбиране към вярата...

Та, според мен трябва да поговориш със свещеник за това, което се случва. Не е зле да се причастиш, а у вас да наръсиш със светена вода.
И не се бой, бесовете бягат от Божието име!



Тема Re: Въпрос ... за нещо страннонови [re: Янa.]  
Автор Topмyнд (hero of ages)
Публикувано29.08.08 14:11



Бе в цялата работа не ми се връзва - това малко рошаво същество, 40 см, с коса с цвят на слама - нали не се виждало, пък как си го хванала, че почнало да пищи ...
Иначе - да, пост и молитва, и Св. Причастие. Само да не е за лекар работата.



Тема Re: Въпрос ... за нещо страннонови [re: Янa.]  
Автор _maycal ()
Публикувано29.08.08 14:21



Предполагам, че става дума за хипноидни фазови състояния на активност на нервната система, съчетани с активиране и дезактивиране на блокажни състояния на различни нива на тази система!? С други думи-явлението, вероятно е физиологично възбуждане и потискане на различни мозъчни структури, които имат някои по-особени характеристики (затормозяване), и това нещо субективно се преживява както си го описала.Въпроса с 40 сантиметрово човече е парахалюицногенен (нещо подобно на халюцинация) феномен!?Вероятно няма нещо сериозно около тази история, освен ако не е честа, мъчителна, и е обвързана с други неприятности от здравно естество!
Молитвената активност е добро средство за лечение в подобни моменти, най-малкото защото създава нова благоприятна доминанта в съзнанието (и подсъзнанието)!





Тема Re:нови [re: Topмyнд]  
Автор Янa. ()
Публикувано29.08.08 14:23



Ако работата беше за лекар, не мислите ли, че нямаше да се случва само в една сграда и само на едно място от нея? Не се обиждам и аз се опитвам да разбера. Но естествено изобщо не ми се иска да се обръщам директно към некадърници, които само да ми навредят.

Не знам, засега аз съм на мнение, че има нещо на това място, само не знам какво.



Тема Re:нови [re: _maycal]  
Автор Янa. ()
Публикувано29.08.08 14:25



Добре, а защо става само когато спя в това легло?



Тема Re: [re: Янa.]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано29.08.08 14:31



Може би зависи от ориентацията в посоките на това легло.

*Мир и Светлина вам*



Тема Re: [re: Янa.]  
Автор Lety (непознат)
Публикувано29.08.08 14:32



ми, смени го това легло, или най-малкото премести се на друго.Ще чакам аз в будно или някакво си там друго състояние някой да ми притиска ръба на леглото.За това става въпрос.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.