Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Филми  
Автор Sisilia (ентусиаст)
Публикувано17.08.08 21:17



Последният филм, който гледах беше "Остров". Мисля , че Ann спомена за него и си го дръпнах. Хареса ми. Кажете за някой друг, моля!!!



Тема Re: Филминови [re: Sisilia]  
Автор isihia (пристрастен)
Публикувано17.08.08 21:46



"Штрафбат" - Shtrafbat / Наказателен батальон. /от Zamunda.net
Само се въоръжи с малко търпение, понеже са 11 серии. Можеше да си спестят половината.



Тема Re: Филминови [re: Sisilia]  
Автор _maycal ()
Публикувано17.08.08 21:48



Ако си падаш по острови:






Тема Re: Филминови [re: Sisilia]  
Автор Augustine ()
Публикувано18.08.08 01:03



Имаше един стар филм "Алено и черно" (The Scarlet and the Black). На мен ми хареса, разказва се за монс. Хю О'Флаерти и спасените от него няколко хиляди римски евреи. Ама не знам от къде може да се изтегли. Предполагам, че и maycal го е гледал.



Тема Re: Филминови [re: Augustine]  
Автор _maycal ()
Публикувано18.08.08 07:25



"Имаше един стар филм "Алено и черно" (The Scarlet and the Black). На мен ми хареса, разказва се за монс. Хю О'Флаерти и спасените от него няколко хиляди римски евреи. Ама не знам от къде може да се изтегли. Предполагам, че и maycal го е гледал."

За съжаление-не съм!

Има един класически филм "Рим открит град" (италиански неореализъм), в който един от героите е римски свещеник, който съдейства на антифашисти и е разстрелян.Хубав филм с участието на една от най-ценените италиански актриси-Ана Маняни, направен на основата на истински случай. В Рим живеех и в квартала Куадраро, където са се развили действителните събития!
Друг стар филм, част от историята на киното е "Дневникът на едно кюре"-шедьовър в разни отношения!





Тема Re: Филминови [re: Sisilia]  
Автор Kaлoмaин (сестра Каинова)
Публикувано18.08.08 10:44



Един от най-любимите ми филми е "Покаяние" - грузински. А ако ти се гледа нещо забавно - най-доброто което гледах през последните месеци е "Астерикс на олимпиада" - с Ален Делон, Михаел Шумахер, Зинедин Зидан и т.н.





Тема Re: Филминови [re: Kaлoмaин]  
Автор Sisilia (ентусиаст)
Публикувано18.08.08 11:00



Гледах "Покаяние", в началото обаче на два пъти се отказвах. Сега си изтеглих "Голият остров" и "Наказателен батальон" .



Тема Re: Филминови [re: Sisilia]  
Автор Kaлoмaин (сестра Каинова)
Публикувано18.08.08 11:05



Пробвай с "Иди и виж". Много е тежък, но си заслужава.

Какво не ти хареса в "Покаяние"?





Тема Re: Филминови [re: Kaлoмaин]  
Автор Sisilia (ентусиаст)
Публикувано18.08.08 11:13



Сцените в началото на филма


"Иди и виж"? О.К. Ще го потърся.



Тема Re: Филми [re: Sisilia]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.08.08 11:17



Гледай "Война".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.