Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: до модераторите...нови [re: любчo /фoтorpaф/]  
Автор passion flower ()
Публикувано19.04.08 13:28



"...и избиха всички от мъжки пол...убиха и мадиамските царе...убиха с меч Валаама...Мадиамските пък жени и децата им синовете Израилеви ги взеха в плен...и всичкия им имот заграбиха...и всичките им градове...и всичките им села с огън изгориха...И заробените и плячката и заграбеното представиха пред Моисея, пред свещеник Елеазера и пред обществото на синовете Израилеви... И се разгневи Моисей на военачалниците: защо оставихте живи всички жени?... Избийте всички деца от мъжки пол, избийте и всички жени!..." [Числ. 31:7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17]

ето ти един "красив цитат"

адски богоугодно и милостиво повдение от Мойсей:) .И бездруго боговдъховено, нали?



Тема Re: до модераторите...нови [re: passion flower]  
Автор Akte-X (shir la ma'alot)
Публикувано19.04.08 13:30



някой да се осмели .... какво да се осмели
Всеки сам мисли. Странно , но ти явно не мислиш. Я отиди да се изкъпеш- някой трябва да мисли вместо теб.

С твойта кръв съм откупен,виждам мост над смъртта и по него към теб ще вървя!!!


Тема Re: цитатитенови [re: Akte-X]  
Автор passion flower ()
Публикувано19.04.08 13:32



това НЕ СА думи на Бога!!!! Именно това твърдя! Не може да е дума на бога подбудителство към убийство на невинни деца!!!! И именно това ви питам-как не схващате, че не може да е добро, това което е очевидно зло, само защото е напчетано в някаква книга, която се счита за свещена?

Не виждам с какво цитатите ти обезсилват писаното по-рано, което ти лично считаш за свещено и думи на Бога.


не каза опазила ли си се непорочна преди брака



споко не искам да знам, то е ясно



Тема Re: цитатитенови [re: Akte-X]  
Автор passion flower ()
Публикувано19.04.08 13:33



не ги колиш бе:)) ако са православни ги взимаш със себе си да колят другите,които не са.Взимаш си праведно другарче, да не си сама в "богоугодните" си дела.





Тема Re: до модераторите...нови [re: passion flower]  
Автор Akte-X (shir la ma'alot)
Публикувано19.04.08 13:34



адски богоугодно и милостиво повдение от Мойсей:) .И бездруго боговдъховено, нали?


Ти отиди в ада да видиш колко е "адски" яко и "адски" красиво и "адски" готино.
Тази дума не ми я споменавай ("адски") явно не си наясно какво е Ад и не знаеш и какво пишеш. Някакви заучени изречения. По рано писа , че не можем да мислим сами. А ти ? Можеш ли? Я помисли сама! колко "адски" готини приятелки имаш който "адски" готино ще скърцат със зъби в АД-а

ех ...... трудно е да останеш с всичкия си при тази цялата аморалност сред младежите. Но вие драги съфорумци не се спрягайте. Такова е обществото " "адски" е готино да се друсааш "

С твойта кръв съм откупен,виждам мост над смъртта и по него към теб ще вървя!!!

Тема Re: до модераторите...нови [re: Akte-X]  
Автор passion flower ()
Публикувано19.04.08 13:35



ето ти и на теб тук пример за "ДОБРОВОЛНОТО" взимане на роби




"...и избиха всички от мъжки пол...убиха и мадиамските царе...убиха с меч Валаама...Мадиамските пък жени и децата им синовете Израилеви ги взеха в плен...и всичкия им имот заграбиха...и всичките им градове...и всичките им села с огън изгориха...И заробените и плячката и заграбеното представиха пред Моисея, пред свещеник Елеазера и пред обществото на синовете Израилеви... И се разгневи Моисей на военачалниците: защо оставихте живи всички жени?... Избийте всички деца от мъжки пол, избийте и всички жени!..." [Числ. 31:7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17]



Тема Re: до модераторите...нови [re: Akte-X]  
Автор passion flower ()
Публикувано19.04.08 13:38



а прочети и Левит 25:44 относно заблудите ти, относо колко дълго се държат робите

там пише следното:


Можеш да купуваш някой жители на твоите земи и те стават твоя собственост. Можеш да ги завещаваш на децата си, като наследена собственост и можеш да ги заробваш доживотно.



Тема Re: цитатитенови [re: passion flower]  
Автор Akte-X (shir la ma'alot)
Публикувано19.04.08 13:39



скъпо момиче :)

от начина ти написане гледам колко "адски" си голяма. Направо пращиш от компетентност. Не ти давам повече от "адските" 18-19 години.

Пасажите целят да видиш какво става с тези наредби. Но както ти казах няма да разбереш какво става.

Ако Библията не е истинна и не е Божие Слово - как вярваш в Бог-а?
От къде научи за Бог?
От къде учиш за Бог?
Защо приемаш , че Христос е живял сред нас и че е убит?
Защо споменаваш Мойсей , след като за теб той не съществува?
Нали това са "Митове и легенди от Израел"

С твойта кръв съм откупен,виждам мост над смъртта и по него към теб ще вървя!!!


Тема Re: до модераторите...нови [re: Akte-X]  
Автор passion flower ()
Публикувано19.04.08 13:43



аха! гениално!!!

значи ако не следвам насоките да кормя бременни жени и да заробвам хора бездруго ше ида в ада!!!

Явно в този рай за който ти говориш и в който се каниш да идеш са всичкия башибозук, Хитлер, Менгеле, Калигула, всички масови убийци и кой знае още колко приятни хорица



А къде намеси друсането не знам:))Аз съм терапевт на наркомани и не се друсам.Нито го одобравам.

Нещата,които казвам са базирани на факти и писан текст, а твойте са някакви въздухарски приказки за ада, друсането и младежта...И пак не каза непрочна ли си се опазила преди брака. За след брака няма да те питам, да не те притесня съвсем.Ама е много хубаво да съдиш другите, скрита зад анонимния си ник нали?



Тема Re: "адски" глупавото passion flowerнови [re: passion flower]  
Автор Akte-X (shir la ma'alot)
Публикувано19.04.08 13:43



чакай пак да пусна поста си ако не си го видяла




адски богоугодно и милостиво повдение от Мойсей:) .И бездруго боговдъховено, нали?


Ти отиди в ада да видиш колко е "адски" яко и "адски" красиво и "адски" готино.
Тази дума не ми я споменавай ("адски") явно не си наясно какво е Ад и не знаеш и какво пишеш. Някакви заучени изречения. По рано писа , че не можем да мислим сами. А ти ? Можеш ли? Я помисли сама! колко "адски" готини приятелки имаш който "адски" готино ще скърцат със зъби в АД-а
ех ...... трудно е да останеш с всичкия си при тази цялата аморалност сред младежите. Но вие драги съфорумци не се спрягайте. Такова е обществото " "адски" е готино да се друсааш "

С твойта кръв съм откупен,виждам мост над смъртта и по него към теб ще вървя!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.