Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 12 години в неизвестностнови  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано04.12.07 12:56





Виновни, разбира се, няма...



Тема Re: 12 години в неизвестностнови [re: Koльo_61]  
Автор _maycal ()
Публикувано04.12.07 16:24



""Моето убеждение е, че майка ми е станала жертва на добре организирано и прикривано похищение."

На какво се основава това твое убеждение? Според теб, кой и по каква причина би похитил майка ти?



Тема Re: 12 години в неизвестностнови [re: _maycal]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано05.12.07 12:57



Състоянието на майка ми не би и` позволило да избяга и да се укрива, още по-малко пък - дълго време. Биха я намерили жива, или - недай Боже - мъртва.

Разследването на това престъпление бива всячески възпрепятствувано.



Тема Re: 12 години в неизвестностнови [re: Koльo_61]  
Автор _maycal ()
Публикувано05.12.07 14:31



"
Състоянието на майка ми не би и` позволило да избяга и да се укрива, още по-малко пък - дълго време. Биха я намерили жива, или - недай Боже - мъртва.


Все пак ти не отговори на въпроса ми!... Може пак да го прочетеш и ще видиш, че съм прав, като твърдя това. Вероятно отговорът ти е: "не знам" (кой и защо би "похитил"...)!...Впрочем, имаш ли обяснение или предположение, защо е "възпрепятствано всячески" това "престъпление", и като пишеш престъпление, имаш ли някакво предположение какво точно е то (освен "похищение") и кой и как го е извършил?Какви са твоите предположения?Виждам, че си имал интелигентността да напишеш писма в интернет , да се обърнеш към европейския съд, което значи, че условно би могъл да се поставиш на мястото на следовател , например, и да си изградиш една или няколко хипотези. Точно някойи от тях или всичките, би могъл, ако желаеш, да ги отразиш в следващия ти постинг.



Тема Св. Николай Мирликийски Чудотворецнови [re: Koльo_61]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано06.12.07 12:26



Честит имен ден; честит праздник!
Свети Николай Мирликийски Чудотворец да се застъпва за вас!

Редактирано от Koльo_61 на 06.12.07 12:27.



Тема Re: Св. Николай Мирликийски Чудотворецнови [re: Koльo_61]  
Автор н@блюдaтeлМодератор ()
Публикувано06.12.07 17:10



Честит имен ден, Кольо! Да си жив и здрав, да те закрилят молитвите на св. Николай Чудотворец!



Тема Re: Св. Николай Мирликийски Чудотворецнови [re: Koльo_61]  
Автор _maycal ()
Публикувано06.12.07 19:28



Честит имен ден!
Като поотмине празничното настроение, в близките следващи дни може вече да дадеш отговори на въпросите, които ти зададох !





Тема Re: Св. Николай Мирликийски Чудотворецнови [re: н@блюдaтeл]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано07.12.07 12:05



Амин!
Благодаря; на всички ни да е на помощ св. Николай!



Тема Koльo_61, защо не отговаряш на въпросите, които тинови [re: Koльo_61]  
Автор _maycal ()
Публикувано07.12.07 13:29



поставих?
Прочети ми последните два постинга отново, и ще видиш, че няма нищо особено в тях-нищо , което би могло да навреди на търсенето на истината за това, което се е случило с майка ти!
Ако не отговориш на тях, обаче, мисля, че ти намалява моралното право по-натам да повдигаш, тук , а и на други места, темата по начина, по който го правиш досега! Помисли малко върху това, което съм написал!-както писах и преди, считам, че имаш достатъчно интелигентвост за да разбереш тава, което съм писал в предишните си постинги, а също и това, което пиша в момента!





Тема Re: Koльo_61, защо не отговаряш на въпросите, които тинови [re: _maycal]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано10.12.07 15:45



На "въпросите" си би могъл да намериш отговор в блога, линк към който съм дал, както и в репликите ми в други клубове, които ти, очевидно, следиш с интерес.

Колко и по какъв начин ще повдигам темата си тук и другаде, е въпрос на мой личен избор.

Не бих искал да те огорчавам, но преценката на интелектуалния ми статус не е лъжица за твоята уста, момченце.

Бъди здрав!

Редактирано от Koльo_61 на 10.12.07 15:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.