Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: мудераторлък, приватизация etc.нови [re: famulus]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано28.04.07 13:30



Здрасти, Фаме! Едва те познах, позачервил си гребена, опашката също


Извинявай че нямам търпение да прочета всичко, би ли казал с две думи и в името на старото ни познанство каква е тая история за майка му на Колю



Тема Re: мудераторлък, приватизация etc.нови [re: kozaa]  
Автор famulus (щастливец)
Публикувано28.04.07 13:57



О, козице. Ми накратко - преди 11-12 години Колю61 е преживял трагедия, майка му изчезва бзследно. Той им подозрение, че тя не е изчезнала поради Алцаймеровата деменция, от която страдала, а била отвлечена. Тия неща той описва в един линк, сложен в тема - "Майка ми изчезна преди 11 години". Друго няма там.




На същия ден с постването без много обяснения той иска модераторите да закачат темата на главата на клуба за постоянно. Те обаче не направиха това - според мене оправдано, защото връзката между изчезването на жената и Православието е много неясна. Така неясна тя си остана поне един месец - едва след дълги и широки разправии Колю реши да поясни, че бил православен и затова искал темата му да се закачи да стои навеки на главата на Православие.

Останалият му разговор е основно караница по въпроса - 1) защо модераторите не му закачили темата и 2) защо другите клубари не му съчувстват в борбата с модераторите. Ако Колю беше влязъл в нормален диалог с клубарите, вместо на инат да си вдига темите без да пише мнения (което си е спам по всички правила) впечатлението му за нас щеше да е по-друго сега.

Не предавай на зверове душата на Твоята гургулица

Редактирано от famulus на 28.04.07 14:25.



Тема Re: мудераторлък, приватизация etc.нови [re: famulus]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано28.04.07 14:11



благодаря за разясненията, тая история е наистина много странна


в блога пише за "добре организирано и прикривано похищение" - и защо им е да отвличт старата жена



Тема Re: мудераторлък, приватизация etc.нови [re: famulus]  
Автор *abi* (a-w)
Публикувано28.04.07 14:13



ъ-ъ...
не може.

******************************************************

а един сърч в гугъла даде много странни резултати за кольовата "търсаческа" (съвсем коректно в кавички за сега) дейност.

ще ми е крайно интересно да ни просвети къде освен в Полиция и Правослвие на ДИР е пуснал темата си... (изключвам и руския !?!??? сайт където е направена обявата "за издирването")

все пак пледираме за "активност" нали така?





Тема Re: мудераторлък, приватизация etc.нови [re: kozaa]  
Автор famulus (щастливец)
Публикувано28.04.07 14:30



Нещата са извън обичайната логика, вкл и в поведението на Колю откак е влязъл в клуба. Това е моето заключение от месец и повече, и мисля че повече няма какво да кажа



Не предавай на зверове душата на Твоята гургулица

Тема Re: мудераторлък, приватизация etc.нови [re: *abi*]  
Автор famulus (щастливец)
Публикувано28.04.07 14:31



И какво излезе?



Не предавай на зверове душата на Твоята гургулица

Тема Re: мудераторлък, приватизация etc.нови [re: famulus]  
Автор *abi* (a-w)
Публикувано29.04.07 01:03



ааа...к'во ли?

ами зададох го точно както го е формулирал: "Майка ми изчезна преди повече от 11 години". Копи-пейст. Проста работа.

И се оказа, че наистина има само една тема - в Полиция на дир. Другата е тука при нас. Никаква друга следа в мрежата от Кольо.

И понеже съм лаик и дребна душа взех та се позамислих по моему си:

Викам си...ако един човек търси изчезналата си майка в БГ...защо да си прави сайта в руски такъв?!?! После надниквам в Полиция. Там той се дзвери на събеседника си защо пише нерегистриран и много по-малко се вълнува от естеството на собствената си тема...После пак дървената глава ражда следния въпрос: ако толкова иска да намери свидетели по темата и инфо от събратя 'що ли не е проглушил мрежата? Има дирове, гювечи и всякави подобни, но той си виси тук в нашата буквално и преносно по неговата логика ограничена група и пищи срещу нашите модчета...
И понеже ме тресе пусто любопитство мятам пак едно око в темата на Полиция и кв' откривам??? Че има една препратка с вирус :http://www.sanka.ru/fun/lol/lol.html
не я пипайте.

Не е от Кольо де, да не стане грешка!!! (А знае ли се... от нерегистриран е) Иначе "благородният" Кольо ни каза, че има тема в Полиция, но си трае за линкчето с вируса... Пищи срещу модовете ни, но ни вопъл ни стон за "белята"...

И к'во стана то????

Телешка работа.

Редактирано от *abi* на 29.04.07 01:10.



Тема Re: мудераторлък, приватизация etc.нови [re: famulus]  
Автор *abi* (a-w)
Публикувано29.04.07 01:06



Точно в десетката.



Тема Re: мудераторлък, приватизация etc.нови [re: *abi*]  
Автор famulus (щастливец)
Публикувано29.04.07 11:30



Ами той и Черноризецът отбеляза, че от мейл.ру го засипал спам после. Така че... така че. Тури му пепел.

Не предавай на зверове душата на Твоята гургулица


Тема Клуб на православните прокуроринови [re: *abi*]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано30.04.07 15:21



Темата за изчезването на майка ми, с връзка към съответвия блог, е публикувана освен в тук и в "Полиция", още и в следните клубове на dir.bg: "Престъпност", "Власт", "Присъединяване в ЕС" и "Споделено", както и във форум "Обща дискусия" на gbg.bg.

Колкото това, че блогът е публикуван в mail.ru - аз вече обясних в наскоро заключената от модератора с мюсюлманско име тема защо е станало така. Ще ти обядся персонално и на тебе (макар да не съм длъжен да го правя): Опитвах в blog.bg, но там никак не успях да поставя снимка. Даже зададох въпрос в един от клубовете, защо не мога да открия съответния инструмент за постявяне на изображение, но никой не ми отговори. Други български сайтове, поддържащи безплатно блогове не са ми известни. А ето че mail.ru прадлага безплатен и много удобен интерфейс за блогове. Затова го и предпочетох.

Колкото до писанията ти за вируса - ами, сърди се на злобния и честолюбив български полицай (прокурор).

Ето, виждаш, че отговорих на въпросите ти.

Прочее, в твоя стил има нещо следователско-прокурорско - да не си, аджеба, някое православно прокурорче?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.