Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 16.04.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ИЗБОР НА МОДЕРАТОРИнови  
Автор н@блюдaтeлМодератор ()
Публикувано07.08.06 21:41



След консултации, предлагам да изберем двама нови модератори, и така да станем трима засега.

Моля да гласувате с едно или две имена в заглавието на постинга ( полето "Тема"). По което ще става преброяването. Благодаря на Поптолев за идеята.

Кандидатурите дотук са

Мuradkhan,
Cuddly,
SINERGIA,
geri®
Любимец 12+1,
и ефр. Праз

Този списък не е ограничение. Ако желаете, включвайте нови имена по време на гласуването. Накрая ще видим кои двама печелят най-много гласове.

Огризко, Е_Лия, WhiteRaven и Поптолев си дадоха отвод, за което съжалявам. Нищо, до следващите избори.



Гласуването ще продължи една седмица - т.е. ще завърши следващия понеделник вечерта.

Моля ви - тук само гласуване, ако са необходими дискусии, нека са в отделни теми.

поздрави на всички

Редактирано от н@блюдaтeл на 13.08.06 15:11.



Тема muradkhan и SINERGIAнови [re: н@блюдaтeл]  
Автор H.Aнтoнoв (:(){:|:&};:)
Публикувано07.08.06 21:44



muradkhan и SINERGIA

- Богословие и философия на религията

Тема Ново предложение - АРМАГЕДОНнови [re: н@блюдaтeл]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано07.08.06 21:57



Няма нужда да се обосновавам за старите клубарi, а за новите - той има огромни познания, богослов-преподавател, в същото време е толерантен... преди време беше по-хаплив и остър, но сега го виждам много по-търпелив. Има и житек=йския опит, и чувство за хумор - много важно качество за модертор. Дано само има време!



Тема ....нови [re: фaмyлyc]  
Автор ogrizko (маскиран)
Публикувано07.08.06 22:08



фамулус - без да се обиждаш, ама ... защо първо не говори с Армагедон и чак тогава да направиш предложение той да е модератор? Защото може и да не иска, а сега изборите само ще се объркат :/ Примерно и на мен Армагедон ми допада, но го виждам много рядко във форумите - не се знае дали има време да чете тук бисерите и т.н. .... Мисля, че е грешка това предложение, след като Армагедон не си е дал съгласието! :)

Това съм аз.. огризко!



Тема Re: Аск и Къдлинови [re: н@блюдaтeл]  
Автор E_лия (от облаците)
Публикувано07.08.06 22:11



армагедон е чудесно предложение!
аз обаче бях предложила и Аск,нека включим и него в листата,освен ако не си е дал отвод и той.



Тема ....нови [re: E_лия]  
Автор ogrizko (маскиран)
Публикувано07.08.06 22:16



Хайде поне да получите одобрение на кандидатурите от хората, които предлагате! Това е несериозно да гласувате за хора, които не е сигурно дали имат желание да са модератори. След малко и аз ще гласувам за Е_лия, напук дето не иска да е модератор :/

Това съм аз.. огризко!



Тема Re: ИЗБОР НА НОВИ МОДЕРАТОРИ [re: н@блюдaтeл]  
Автор Eлпидифop (sic transit)
Публикувано07.08.06 22:23



Любимец 12+1



Тема Re: .... [re: ogrizko]  
Автор E_лия (от облаците)
Публикувано07.08.06 22:24



а ти от къде знаеш дали всички предложени са дали съгласието си?и Къдли не сме питали и Синергия и другите...имаме настоятелното съгласие единствено на ефр.Праз.тук всеки предлага в хода на гласуването който не може ще си каже.



Тема ефр. Праз [re: н@блюдaтeл]  
Автор eфp.Пpaз (+)
Публикувано07.08.06 22:44



Гласувам за себе си.

Напомням, че това е напълно законна демократична практика кандидата да може да гласува за себе си, ако пожелае. Спомнете си, че по време на всички парламентарни избори телевизията дебне как кандидатите отиват и гласуват. А когато ги попитат за кого са гласували, тях ги е срам да си признаят, защото сегашните ни политици за лицемерни гадове. Но както и да е, да не пренасяма клуб Политика тук.

И накрая да използвам случай да си направя малко предизборна агитация със следното хайку:

Избора за Праз
направен през нощта е;
светлина в мрака.




Тема Re: ИЗБОР НА НОВИ МОДЕРАТОРИнови [re: н@блюдaтeл]  
Автор White Raven ()
Публикувано07.08.06 23:01



Мuradkhan,
SINERGIA




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.