Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема БПЦ спи!  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано05.04.06 22:07



Вчера минах покрай Шератон. С погнуса видях как са се опънали на припек някакви сектантчета-американчета, които пееха противните си задушаващи песнички, и къде успешно, къде не ловяха души. Силно се надявах апатията, депресията, обвзели българина да не му позволи да тръгне по наклонената права и да се разбие в непрогледния мрак на разни секти. Цялата трагедия се случва, представяте ли си - само на около 50 метра от Богословския факултет и Софийската митрополия, на метри от няколко храма-светини....Пошло и гнусно е това! И се чудя кой има сметка от цялата работа? Защо се допуска? Защо?
Същото е и с филмчето, което няма да коментирам защото темата е дъвкана вече. Явно някои имат доста добра маркетингова стратегия?
Въпроса е защо се допуска продаването на души?

п.п. Бях свидетели на един случай в който група скинари така набързо нашляпаха едни мормони...или там каквито са...че не можаха да разберат какво става. Не, че съм привърженик на тези похвати....но поне действат по-добре от...?????? (айде още един въпрос - КОЙ трябва да изрита тези "братя"?)

...и твойта майка също!



Тема Re:нови [re: snobar]  
Автор Enos (LDS)
Публикувано05.04.06 22:22



Kато те чета си мисля, че ти самият си потънал в "непрогледен мрак".
Какво ти пречат тези хора, които пеят? Ти ли си този, които определя кое е добро и кое пошло и гнусно или всеки човек сам може да прецени.
На кривата ракета и космоса и е тесен...

Choose The Right!


Тема Re:нови [re: Enos]  
Автор Идeaлиcтa (атакуващ)
Публикувано06.04.06 09:02



Тази твоя "свобода" я няма никъде по света!
Затова, по-напред да сложим ред в държавата ни - образование, култура, здравеопазване, за да не изчезнем като народ! После - свобода и всекиму своето.



Тема Re: БПЦ спи!нови [re: snobar]  
Автор DAD (новак)
Публикувано06.04.06 12:57



Ами братле, ти като си минал от там, защо не си им казал няколко думи на тези сектанти? Аз лично не ги отминава като крайпътен знак. Направо си им казвам истината в очите, без да им се церемония.В крайна сметка Църквата е не само от епископи и свещенници, но и ние миряните сме част от Нея.



Тема Re:нови [re: Enos]  
Автор чeтниk зa пpaвocлaвиe (непознат )
Публикувано06.04.06 13:37



Не знам дали човека е в тъма , но ти определено си с зомбиран и промит мозък от силната струя на ЛИБЕРАЛИЗМА,който межувпрочем беше изтипосан на челно място на конференцията на ДПС.От същия този либерализъм и неговите Н.П.О. като "Отворено общество"ит.н.идва и филмчето за роми,и черния рояк пастори идващи от държави с по 200-300 годишна история да учат и проповядват ХРИСТА на 13-ВЕКОВНА България.
....а иначе пеят си хората и още как! На заплата са , на служба ,добре платена ,добре уредена ... а някъде в полето робини робски песни пеят...



Тема Re:нови [re: чeтниk зa пpaвocлaви]  
Автор Enos (LDS)
Публикувано06.04.06 14:17



Четнико, а тебе като те гледам си в още по-голяма тъма от предния. Не знаеш ли че при нас няма платена служба? Никакви заплати никакви кариери, пастори и други глупости. Тези млади хора са издържани от техните семейства.
По-скоро ти си на заплата при Волен Сидеров. Да не тиказвам, че 1991 година в качеството си на гл. редактор на "Демокрация" е пускал не-лоши статии за ЦИХСПД. Сега се извъди голям поборник за...
А искам да ти заявя, че аз съм не по-малко българин от тебе но с тази разлика, че мога ясно да разграничавам вяра от народност ( произход). Първото можеш да избереш докато второто - не.
За проповядването да не говорим изобщо, защото там сравнение не може да има. 13 века да тичат на обратно пак няма да ги стигнете...


Сполай ти,
Енос

Choose The Right!


Тема Re: БПЦ спи!нови [re: snobar]  
Автор maru2 (непознат )
Публикувано06.04.06 16:27



Kakwo move da naprawi BPC, че тези хора съвсем законно си пеят, регистрирана им е църквата.Вместо да ти идват идеи за саморазправа, вземи се замисли , защо толкова хора хукнаха да стават протестанти?
Крайно време е православната църква да започне общение в истинския смисъл на думата с обикновения човек.Да се организират беседи, да се достигне до младите хора Ще кажете - няма пари.Как да няма ? къде отиват, та те манастирите и параклисите са се превърнали в машина за пари.
Скоро моя позната , която е ходила в кръстова гора , сподели че е видяла как товарат чували с пари.



Тема Re: off topicнови [re: Enos]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано06.04.06 16:32



Enose, искам да те питам нещо съвсем странично: чета в момента за отвличането на едно момиче в Щатите, то било от ЛДС. Веднага след като го отвлекли, мормоните от нейната църква се активизирали много, търсили я и пр, защото "Being prepared for an emergency is one of every Mormon's goals, and they were certainly prepared to get the word out about Brooke." Какво значи това, че трябва да сте готови постоянно за emergency?





Тема Re: БПЦ спи! [re: maru2]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано06.04.06 16:41



Пари кат стари весници - няма кой да ги чете. На Кръстова Гора ставал голям бизнес, чувал съм и аз. Но... КЪДЕ ОТИВАТ ТОРБИТЕ С МАНГИЗИТЕ?



Тема Скобаре, ти беше пуснал една тема [re: snobar]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано06.04.06 16:44



която много ме накефи: не мога да скрия отвращението си... че някакъв икуменит се разхожда из клуба!!! Кажи го пак моля те!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.