Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Защо ни имат за луди?нови [re: Prokimen]  
Автор terzit (ентусиаст)
Публикувано13.05.06 15:43



отче,ти какво очакваш сега?

никой няма да вземе отношение по въпроса /и не само по този/,както и до се га са правели.тука царства закона на неутралитета.но неутралитета е неморалност.има и предубедени с морал.точно те мислят,че си луд.
така,че добре дошъл при мене в лудницата.

стой си във франция и не казвай,че си българин.аз поне така правя.



Тема Re: Защо ни имат за луди?нови [re: corpo celeste]  
Автор Fallen_Angel (St.Lucifer)
Публикувано14.05.06 13:35



Но пък е човешко и правилно!

Трябва ли да потъпчим смисъла на закона, за да спазим буквата му?




Тема Re: лудитенови [re: whitewolf]  
Автор isihia (ентусиаст)
Публикувано15.05.06 20:24



Нарича се "филакто" и обикновено е било до мощите на някой светец.



Тема Re: Защо ни имат за луди?нови [re: ostrovitianka]  
Автор ogrizko (непознат)
Публикувано17.05.06 13:32



..отговора е елементарен - защото се намираме в България. А в България всичко е с главата надолу. :) Така че ти като си с главата нагоре.. другите те виждал с главата надолу и те мислят за луда, а тези дето си мислят, че са с главите нагоре са всъщност с главите надолу и те би трябвало да са лудите, но както и да е. :) Всъщност, всички хора са луди .. но май малко са го разбрали ;) Особено тия дето са се възгордяли и се мислят за велики и не се сещат, че утре ще ги блъсне кола, или ще им падне самолет на главата и ще заминат безславно ... а и съпоставени с цялата Вселена .. а дори и с планетата Земя ... всички са по-малки от прашинки и са част от прахоляка само заради волята на нашия Бог, Който е бил човеколюбив и им е дал шанс да живеят и да бъдат част от радостта ... но за целта трябва просто да вярват и да вършат добри неща ... а това е много трудно и тези дето го правят са луди! ;)))

..и май по-добре да не дрънкам повече глупости, че и сам май не си разбирам какво съм писал... дано има по-умни от мен, които са разбрали нещо от това дето съм писал ;)))

Обаче виж.. искам да ти кажа още нещо, островитянка - мен лично повече ме притеснява да ме мислят за умен и да ме хвалят... щото може и аз да взема да се възгордея ;) Ще взема да си кажа "Кой съм аз?" .... "-Ооо, ама аз съм много интелигентен, само аз разбирам нещата... всички трябва да ме слушат" и т.н. което няма да е добре ;))))

...стига толкова размисли и страсти ;)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.