Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема отец Поликарп - Радио Сион 11:00 петъкнови  
Автор ogla6en (OrtodoxKandidat)
Публикувано27.01.06 11:10



препоръчвам на всички духовно болни братя тук да слушат всеки петък от 11 часа сутринта по Радио Сион предаването на един от малкото истински християни - монахът отец Поликарп.

Дано нашият учител и спасител, толерантният, миролюбивият и кроткият Иисус Христос ви прости безумията и изцели вашите заболявания.

Впрочем ако не отключите темата ми ще направя всичко възможно модераторите да бъдат сменени, а БПЦ да закрие този форум.
Благдаря ви за вниманието.

"Ezi4nitsite vi izprewarwat w Tsarstwoto Nebesno"


Тема Re: отец Поликарп - Радио Сион 11:00 петъкнови [re: ogla6en]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано27.01.06 12:37



откога БПЦ има правото да се меси в делата на светски и частни юридически лица, каквито са собствениците на дир.бг?

Природата чука на мойта врата, с усмивка перверзна крилете ми вдига...


Тема Re: отец Поликарп - Радио Сион 11:00 петъкнови [re: the_bomb]  
Автор ЛюбимeЦ 12+1 (Masse Merkava)
Публикувано27.01.06 12:47



остави го,момчето се е пообъркало

По добре да каже каквото има,да пита,или да предложи
Само преди това да не се изхвърля безмисленно..
Ще разбере надявам се грешката си.

"И разумните ще сияят като светилата на твърдта.. вовеки, за всякога".


Тема Re: отец Поликарп - Радио Сион 11:00 петъкнови [re: ogla6en]  
Автор н@блюдaтeлМодератор ()
Публикувано27.01.06 13:09



И ние благодарим за вниманието

Редактирано от н@блюдaтeл на 27.01.06 13:09.



Тема Re: отец Поликарп - Радио Сион 11:00 петък [re: ЛюбимeЦ 12+1]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано27.01.06 13:31



остави го,момчето се е пообъркало

виждам, виждам

Природата чука на мойта врата, с усмивка перверзна крилете ми вдига...


Тема Re: отец Поликарп - Радио Сион 11:00 петъкнови [re: ogla6en]  
Автор *Лия* (непредвидима)
Публикувано27.01.06 14:57



Oглашен, привет!

По мотото ти те познах:
"Ezi4nitsite vi izprewarwat w Tsarstwoto Nebesno"

Ти си боготърсача във форума на Руенския манастир, нали? Разбирам търсенията ти, защото и аз съм била като теб.

Поздрави за познанията ти! Ако правилно разбирам, учиш богословие. Но си бил протестант. Не вярваш в хората от православната църква, защото виждаш немощите ни. Но нали затова сме в нея, за да се лекуваме от страстите си и Бог с благодатта си да възпълни немощите ни.

Не ни се гневи, нали знаеш Св. Писание -"Човешкия гняв не върши Божията правда".

Призовавам моите едноверци да бъдат отзивчиви и състрадателни към неутвърдените в едната наша истинска вяра и да разговарят с тях, а не да заключват темите с въпросите им.



Тема Re: отец Поликарп - Радио Сион 11:00 петък *DELETED*нови [re: *Лия*]  
Автор Иoзeф Фaмyлyc (щастливец)
Публикувано27.01.06 16:26



Мнението е изтрито от amartolos

Тема За фамулуснови [re: Иoзeф Фaмyлyc]  
Автор *Лия* (непредвидима)
Публикувано27.01.06 16:53



фамулус, точно ти като дългогодишен православен и участник във форума, би трябвало да правиш разлика между злобни постинги на едноверци и гневни постинги на невежи. Нямат извинение православните, защото на дело трябва да показват, че са Христови и затова не трябва да допускат небогоугодни мисли в себе си, а да просвещават. В този клуб злобата не е на почит и така трябва да бъде за спасението на душите ни!





Тема Re: За фамулуснови [re: *Лия*]  
Автор Иoзeф Фaмyлyc (щастливец)
Публикувано27.01.06 17:03



Тъй, тъй, очистете се от злобата

Редактирано от Иoзeф Фaмyлyc на 27.01.06 17:06.



Тема Re: За фамулуснови [re: *Лия*]  
Автор Atanassya (Nova:))
Публикувано28.01.06 12:56



Мила Лия,здравей!Не е ли по-добре да не се трие мнението на който и да е било,поне временно,за да виждаме всички ние кой как мисли,каква е душата му и т.н.Така не разбрах /може би само аз,не знам/ какво мисли по въпроса фамулус.Права си за това,че трябва да се просветлява невежия.Всички сме невежи:).Моля,върнете,ако може мнението на фамулус.Нали имаше сложено кошче като тема.Не е лесно да се сложи мнение в кошчето обаче.Това е осъждане пак на невежия,на слабия,а всички ние имаме слабости.Един тип тук ме беше нарекъл богомолка..И аз какво сега,да се сърдя?!Не!Аз СЪМ богомолка!Бъдете с фамулус приятели,моля се за това!
А кой е amartolos?Модератор?
Мирът Христов да е с всички нас.Амин.

Slava na Otec,Sin i Svetiq Duh!Amin!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.