Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Волен Сидеровнови [re: Black Wolf]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано29.06.05 01:13



Знаем те, че не си християнин. Стига го изтъква като значка на ревера от пионерската организация!



Тема До Бомбата и Лиянови [re: the_bomb]  
Автор Set (cat /dev/null >)
Публикувано29.06.05 12:16



Казах ИДЕЯ, а не програма.

Хора, опитвайте се да ми следите ТОЧНО думите.

В тоя форум май всички говорят преди да прочетът и разберът.

П.с. Ако систематизирате информацията от последните 15 г. вероятно и вие никога не бихте гласували.

П.с.2. Обществото се крепи на подтисничество, но по тази тема няма да дискутирам тук.

П.с.3. За съжаление малко или много всички религии (всъщност практикуващите ги) са помагали в подтисничеството.

____________________________

Memento mori.

Редактирано от Set на 29.06.05 14:56.



Тема Re: До Бомбата и Лиянови [re: Set]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано29.06.05 19:19



ок, не било програма, било идея

а идеите къде могат да бъдат открити - в програмните документи! (и също така да бъдат подразбрани в типа политика, който съответната партия води)

това с нищо не променя ПРИНЦИПА на това, в което ти възразих, така че нека да не свеждаме спора до "не по шия, а по врат"!

my soul swims gently in her pool


Тема Re: Волен Сидеровнови [re: Black Wolf]  
Автор DAD (непознат )
Публикувано02.07.05 15:20



Лично аз не съм чул или чел нещо фашистко от Волен Сидеров. Чел сам негови статии и части от "Бумеранга на злото" и сам гледал предаването "Атака".



Мисля, че В.Сидеров не е удобен на много хора от политическия елит и за това са против него.

За мен той е патриот и казва истина.



Тема Re: Волен Сидеровнови [re: DAD]  
Автор нeизвecтeн (помнещ)
Публикувано04.07.05 18:05



точно така и защото казва истина, хората гласуват за него.



Тема Re: Волен Сидеровнови [re: Black Wolf]  
Автор Kiorfishek (polimatrichen)
Публикувано11.07.05 01:25



Не фашизмът, а истината влезе в парламента.

И още ли има слепи, неразбрали, че от влизането ни в ЕС има интерес единствено олигархията в България и самият ЕС? Интерес за сметка на обикновенните хора! Нас ни продават най-цинично и лицемерно и е съдбовено благо за България, че вече ще се чува истина и от парламентарната трибуна!



Тема Re: Волен Сидеровнови [re: Kiorfishek]  
Автор FC Bayern Munchen (Студент)
Публикувано11.07.05 01:39



Прав си! Влезем ли в Европейският съюз, Православието загива. Особено след като ни управляват жалки протежета на ''великите сили''. За доказателство погледнете какво правят с Гърция. Там положението донякъде се владее, но съмнявам се, че ще устоят на натиска.

WILLKOMMEN IN ALLIANZ ARENA!!!





Тема Re: Волен Сидеровнови [re: FC Bayern Munchen]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано11.07.05 08:23



какво става в Гърция ли?

ами че там православието е нещо като мафия и изобщо не съм забелязал ЕС да му пречи с нещо.

това, че у нас някои местни добре облечени бизнесмени имат интерес да липсва качествена конкуренция на техните стоки и услуги и отворен пазар е друг въпрос.

още по-друг въпрос е, че ще ни бъде доста нанагорно в ЕС поне в началото.

но съвсем трети въпрос е, че това е единственият начин хора като мен да останат да се реализират в бг. не ни ли приемат 2007, фащам си шапката и айде.

my soul swims gently in her pool


Тема Re: Волен Сидеровнови [re: Black Wolf]  
Автор refund ()
Публикувано15.07.05 15:49



определено считам, че Волен е прав.



Тема След вонята, която се разнесе и тук...нови [re: Black Wolf]  
Автор Идeaлиcтa (атакуващ)
Публикувано02.08.05 11:05



Ето само две от многото статии на човека, който не се срамува да се нарече "православен българин"; който се осмели да назове проблемите и болките на българския народ с истинските им имена... Заради което е мразен и хулен от предателите, които рушат и разпродават България:





"...един ден ще се превърнем в страната на белите лебеди."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.