Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: За тематанови [re: kelka]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано10.08.05 15:09



Пак не позна! Гледам да стоя по-далеч от всякакво християнство. Щото то е като чумата.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: За тематанови [re: Black Wolf]  
Автор kelka (синце)
Публикувано10.08.05 21:19



Добре предавам се. По религиозност си...? Избързваш да сравняваш християнство с чума, защото то е миролюбиво. Макар и да говори обратното Обикновеният Лаик.



Тема Re: За тематанови [re: kelka]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано12.08.05 01:25



Християнството миролюбиво?!?

Имаш странно чувство за хумор! А по "религиозност" съм езичник.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 12.08.05 01:26.



Тема Що се гмуркаш тогазнови [re: Black Wolf]  
Автор Set (cat /dev/null >)
Публикувано14.08.05 19:09





____________________________

Memento mori.


Тема Re: След вонята, която се разнесе и тук...нови [re: Идeaлиcтa]  
Автор н@блюдaтeл (почти безобиден)
Публикувано14.08.05 20:52



Струва ми се че в тази статия основната идея на Сидеров е че целта на вярата е да ни запази българи. Всичко се върти около национализма някак. Защо ли?



Тема Ти не беше ли...нови [re: Set]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано15.08.05 20:52



...модератор?

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Ти не беше ли...нови [re: Black Wolf]  
Автор Set (cat /dev/null >)
Публикувано16.08.05 11:36



Като знаеш скоростта с която работи ДЕФОЙКАТА. Ще почакаме още...

____________________________

Memento mori.


Тема Re:Бумерангът на злотонови [re: episkop]  
Автор isihia (непознат )
Публикувано19.08.05 09:28



Някой чел ли е "Бумерангът на злото" на издателство "Бумеранг"?



Тема Re: За гласуването...нови [re: Prokimen]  
Автор abi (ABYSSINIA)
Публикувано19.08.05 11:45



Дълбоко се съмнявам, че "националистическите" партии през последните години се пръкнаха единствено и само от създалото се социално и икономическо положение в различните държави. Определено ги намирам за "поръчкови". Феноменът се наблюдава едновременно в цяла Европа и всяка една е аналог на останлите. Програмите са почти идентични и ако има някаква разлика, то тя е според държваното устройство на конкретната страна. Нямам много време сега да се обоснова, но "историята се повтаря" - достатъчно е да си прегледаме ситуацията в началото на мин.век. Днешната е неин осъвременен вариант.
"Обединена Европа" много по лесно би се "обединила" колкото и парадокслано да звучи на принципа..."Разделяй и владей". Първо е необходима една прослойка (да я наречем) с националистическа нагласа. Следващата стъпка е да й се даде "европейска нагласа". Ако се обединят гласовете на тези прослойки то значително се увеличава лобито им в целия континент и т.н.
Помни ми думите и ще видиш след 10 години какво ще настъпи. Никой няма да се сеща за Джамбаз тепетата а ще сме с призивите "Вън от НАШАТА Европа" и т.н. Седи, наблюдавай ииии си трай!



Тема Хубава книга е.нови [re: isihia]  
Автор DAD (непознат )
Публикувано19.08.05 14:29



Имам я тази книга, но сам чел от нея само от части. Според мен книгата е хубава. Единственото, кото не ми хареса е предговорът към нея. Писан е от някакъв си българин емигрант от Франция. Имах възможността да се запозная с г-н Волен Сидеров(в халите на София/собственост на български евреин/) и с него споделих за книгата му и за предговора. Той се съгласи с моето мнение.

Мисля , че В.Сидеров е смел Българин, не оставащ се да бъде мамен от политици и медии. Казва истината за нещата такива каквито са си и тоi самия НЯМА НИЩО ОБЩО С ФАШИЗМА! Направо е невероятно как успя да пробие и тази поредна Глупост и Лъжа на чифутите и техните безмозъчни ухажори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.