Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема народният трибун отмарянови [re: Идeaлиcтa]  
Автор Anima Mea Tibi Amandi (вятър)
Публикувано07.08.05 13:08



а и малко за спонсорите

Волен отмаря за 340 лв. на вечер
Едно уиски при нас струва 480 лв., хвалят се собствениците на "Хелена Резорт" в Слънчев бряг

Лидерът на "Атака" Волен Сидеров си е дал едноседмична ваканция. И заедно с жена си Капка Георгиева той отмаря от политическите битки в един от най-луксозните хотели на Слънчев бряг. Депутатът, който постоянно изтъква безпаричието си и критикува колегите си за разточителство, е наел стая в най-скъпото крило на 5-звездния "Хелена Резорт". За нея той плаща по 340 лв. на вечер. В "Хелена" има и по-евтини стаи - за 300 лв., но Сидеров държал да се настани в най-луксозната. Волен и Капка могат да бъдат забелязани почти всеки ден на шезлонгите край басейна с коктейли в ръка или в скъпия италиански ресторант. Цените в заведението са солени. Скромен обяд там започва от 50 лв. Още по-скъпо е в тузарския "Пиано бар", където Сидеров е почти всяка нощ. Сидеров е доста придирчив, държал много на марковото уиски, твърдят от персонала. 480 лв. струва отлежало уиски в бара на "Хелена Резорт", ние сме единственото място, където може да опитате такова питие, похвали се от управата на хотела. "Хелена Резорт" има 500 стаи с общо 900 легла и 5 суперлуксозни басейна. Комплексът се състои от 2 части - по-евтината "Хелена парк" и "Хелена Сендс", където отмаря Сидеров. "Хелена Резорт" има изкуствена река, течаща между двете крила. Над нея са построени макети на Лъвов и Орлов мост. Стаите разполагат с всички възможни екстри, а почиващите в тях тънат в невероятен лукс.







Тема Re: народният трибун отмарянови [re: Anima Mea Tibi Amand]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано07.08.05 13:12



много добра информация.

в допълнение само ще кажа, че някои може да се правят на наивни, но и Агафонов, и Д.Иванов са доста заможни червени бизнесмени, приближени на Емил Кюлев и покойния Илия Павлов. единият е от структурите на ДС.

Природата чука на мойта врата, с усмивка перверзна крилете ми вдига...


Тема Re: Волен Сидеровнови [re: FC Bayern Munchen]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано07.08.05 13:25



разбирам позицията ти, но не я споделям.

значи, например, аз ще внасям своята лепта в църквата, мислейки, че помагам на някой беден, а с парите ми някой от висшия клир ще си строи басейн.

и аз, виждайки това, ще си затворя очите и ще си кажа, че не трябва да придирям на греховете на братята си, а да гледам гредата в своето око - при положение, че не аз съм този, който краде и се олива.

когато дадени членове на една организация я използват като финансова пирамида за личното си облагодетелстване, трябва:

1. или те да бъдат изгонени от съответната организация;

2. или в съответната организация да се въведат методи на контрол, което при Безгрешната Църква-Вместилище на Светия Дух не виждам как ще стане (нима може да контролираш нещо, което е безгрешно и не може да сбърка?!)

3. или хората да бойкотират организацията, докато тя не изхвърли въпросните корумпирани членове от своето тяло.

така я виждам аз системата в една наистина работеща общност, и затова системата на Църквата не ми импонира.

Природата чука на мойта врата, с усмивка перверзна крилете ми вдига...


Тема Re: народният трибун отмарянови [re: the_bomb]  
Автор Anima Mea Tibi Amandi (вятър)
Публикувано07.08.05 13:59



Собственик е Младен Мутафчийски - "Тератон", пушки, пищови, това-онова. Знае с кого да другарува и къде да отсяда бореца за народни правдини



Тема Re: Щади си нервите, драги!нови [re: Идeaлиcтa]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано07.08.05 15:59



Ужилен?!? Не, напротив - много се забавлявам. Но развлечението не е качествено. Много се повтаря г-н Сидеров. Като развелен грамофон върти една и съща плоча. Скучен е. Трябва малко да смени репертоара. Омръзва...
Впрочем това е идея. Що не си запише речите на магнетофон и вместо да се мори да ги крещи от трибуната, да пуска записа.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: народният трибун отмарянови [re: the_bomb]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано07.08.05 16:05



Грешиш, Бомба. И двамата са бивши комунистически ченгета от ДС. Агафонов беше собственик на печално известната банка "Славяни", която препра бая червени милиони. Ясно е, че Волен Сидеров е просто един шебек, който е поставен отпред, защото е готов да плещи глупости срещу определени суми. Хората, които дърпат конците на "Атака" са от яко окопалите се червени другари.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Волен Сидеровнови [re: Ask2OO4]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано07.08.05 16:21



Моите едноверци не са тъпоумни фанатици като някои други...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Редно е...нови [re: Black Wolf]  
Автор medosa (раб Божий)
Публикувано07.08.05 19:26



Християнството не е и не може да бъде юдейство!

Ние християните сме по Библията и Църковното Предание, а юдеите са по Талмуда и Тората.

Юдеите разпъраха Христа Бога, а ние християните Го обичаме.

Юдеите мразят християните както мразеха и Христа Бога. Те не го признават и не го любят, защото ако го любеха, щяха да му изпълняват заповедите със радостно сърдце.

Юдеите не обичат и св. Богородица, майката Божия,

Юдеите не зачитат светиите, нещо повече, гонеха ги, гонят ги, и ще ги гонят, докато ги има.

Както Сатаната не обича християните, така и юдеите са. Юдейския Бог е Сатана.
Сатана е против Христос и против християните.
Юдеите са против Христос и против християните.

Жалко за бившия Божи народ. Те не се покориха на своя Създател, а Го разпнаха, поради завист, користолюбие и прочее низости.

Така че драги ми, не бъркай християните със ...

polemika


Тема Re: Волен Сидеровнови [re: aтaнac шиниkoв]  
Автор kelka (синце)
Публикувано07.08.05 21:25



Не ви зная защо сте протестант, но не е радно да искате и да съветвате православната църква да се разграничава от някого. Православието не е медийна църква, за да й е нужно да се обяснява. Мисля че тийнейджърската употреба на глагола е подходяща.



Тема Крадецът да вика дръжте крадеца...нови [re: Anima Mea Tibi Amand]  
Автор Идeaлиcтa (атакуващ)
Публикувано07.08.05 21:26



Мноооого православно - няма що.
Волен Сидеров е наистина народен трибун - за разлика от Надка и Ванчо. Хайде да не ви търся линкове от Ловеч, гаражите на УБО, Балкан, писмото на ваш Едвин и т. н. - не му е тук мястото. Пък съм сигурен, че сте си научили вече урока, ама се правите на ударени, великолепните ми.

"...един ден ще се превърнем в страната на белите лебеди."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.