Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема за Господа боганови  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано27.12.04 12:43



И яви ми се тази нощ в моя сън божия син и ми каза: "Братко-наближава денят на страшния съд, в който всеки ще застане пред лика божии и ще бъдат оценени заслугите му земни. Има обаче още души, застанали на границата и колебаещи се да направят стъпката напред или назад, души несъзнаващи страшната съдба, която може би им предстои. Затова братко-назначавам теб за Спасител на заблудените , за Защитник на онеправданите, за Баща на слабите! Върви и върши волята божия!"
Събудих се и разбрах, че първата стъпка към спасението е да напиша посланието си в този форум, очаквайки тези, които вярват да застанат до мен, да защитим правата вяра!!!

мълчанието убива част от нас


Тема Re: за Господа боганови [re: пpивидeниe]  
Автор Prokimen (наблюдател)
Публикувано27.12.04 12:57



Ако явилият Ви се насън нечий син е Божий, то би следвало да се изпише с главна буква.

Споделеното от Вас в тази си форма събужда повече подозрения нежели каквото и да било доверие.

Колкото до съда Божи, то всеки човек на земята може да застане всеки момент пред него.

Ето защо не са необходими кой знае какви специални подготовки, а чисто и просто да бъдем реални християни в живота.

Преди да агитираме другите за каквато и да било подготовка за среща с Бога на Неговия съд, би трябвало да застанем насаме със собствената си съвест и проверим доколко животът ни е в светлината на Евангелието, доколко съвестта ни е примирена с Божието правосъдие.

Без да имаме гаранция, че сме спасени от въпросния съд, можем ли да излизаме с някакви апели към другите?

Единственият възможен апел е да сме делом и духом Христови последователи.



Тема Re: за Господа боганови [re: пpивидeниe]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано27.12.04 13:21



а не ти ли каза, че си всъщност Избрания, щото ако приличаш визуално на него бих се цанила за ролята на Тринити


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: за Господа боганови [re: Prokimen]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано27.12.04 15:48



А може и да бъркам, дали не виждам падналия ангел- Луцифера , и той да ми говории с божии образ? Как може нечие сърце , да знае истината ,когато го манипулира висша сила. Но едно е сигурно-всички велики книги споменават съдния ден. Независимо от вярата ни в Бог , в нас, в безкрайния космос битка между живота и смъртта , съдния момент ще бъде нещо превелико-събитие заради което живеем и умираме!!!

мълчанието убива част от нас


Тема Re: за Господа боганови [re: Naia]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано27.12.04 15:52



Уви , уважаема колежке, по-близо съм до Джони Деп отколкото до Избрания, така , че идеята за Тринити отпада . Все едно-Тринити значеше и света троица , нали?:)

мълчанието убива част от нас


Тема хмнови [re: пpивидeниe]  
Автор kaмъчe (.)
Публикувано27.12.04 16:43



откачалка търси вярващи - брех !

и по какви причини и с какви съображения, моля ви се ?

Редактирано от kaмъчe на 27.12.04 16:45.



Тема Re: хмнови [re: kaмъчe]  
Автор abi (ABYSSINIA)
Публикувано27.12.04 18:48



Разстроен е от последните азиатски новини...Простено му е.



Тема Re: за Господа боганови [re: пpивидeниe]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано28.12.04 09:31



ДЖОНИ ДЕП!
ами няма да съм Тринити тогава, а нещо друго
Харесвам Джони, готин е и е добър актьор


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: хмнови [re: kaмъчe]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано28.12.04 13:26



твърде много сме..откачалките де... и нямаме ли право на обединение? А за да ти кажа съображенията трябва да станеш вярващ или да те убия след като ти кажа :)

мълчанието убива част от нас


Тема Re: хмнови [re: abi]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано28.12.04 13:27



не ща прошка аз-искам вярващи

мълчанието убива част от нас



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.