Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Отказах се от модераторските си праванови  
Автор CвeтпeнМодератор (разсъждаващ)
Публикувано01.01.04 18:13



и преустановявам участието си в клуба въобще



Тема Re: Отказах се от модераторските си праванови [re: Cвeтпeн]  
Автор FC_Bayern_Munchen (student)
Публикувано01.01.04 20:05



Защо?Аз пък идвам за постоянно.ще ставам редовен участник в клуба.Надявам се да помогна на повечко хора през новата 2004 година с познанията ,които трупам всекидневно.



Тема Re: Отказах се от модераторските си праванови [re: FC_Bayern_Munchen]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано01.01.04 21:00



Защо? Наистина ми е интересно, защото и аз се отказах от модераторството в клуб "Езичество".

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Отказах се от модераторските си праванови [re: Cвeтпeн]  
Автор MлaдЄж (зелен)
Публикувано07.01.04 08:22



Здравейте, Светпен

Както винаги сте кратък, а сега сте и изключително ясен.

След като се отегляте, не мислите ли, че би трябвало да има Ваш заместник ?

. . .

Бихте ли ни казали къде се изгубиха двете теми, които стояха дълго време най-отгоре на страницата на клуб Плавославие - темата на аби за приказките, и темата на 3.14 за помощта ? Опитах се да ги изровя от архива, но не ги намерих там.

Досега н и к о г а не сте ми отговаряли на въпросите, но този път настоятелно Ви моля да ми отговорите.

Благодаря

____________________________________
"Любовта никога не отпада"

Редактирано от MлaдЄж на 07.01.04 08:23.



Тема Re: Отказах се от модераторските си праванови [re: MлaдЄж]  
Автор MлaдЄж (зелен)
Публикувано12.01.04 08:57



Отговорете ми поне един път, Светпен, много Ви моля.

____________________________________
"Любовта никога не отпада"


Тема Предложете!нови [re: MлaдЄж]  
Автор ValentinaМодератор ()
Публикувано12.01.04 14:21



Факт е, че хубавите ни теми ги няма - изчезнаха яко дим на следващия ден, след като Ставри предложи да ги освободим от статично положение, и Светпен го подкрепи.

Аз нямам обяснение какво може да е станало, а и Светпен не знае - сам ми каза.

Имате ли предложения за модератор?
Без да съм го питала, аз предлагам Legion.
Дайте и вашите предложения, ако искате, изкажете съображения (по принцип и конкретно).
Поздрави!



Тема Предлагамнови [re: Valentina]  
Автор Пoп Cтaвpи (4ревоугодник)
Публикувано13.01.04 21:48



Модераторът в този клуб трябва да е безпристрастен и еднакво отдалечен от всички участници. Не трябва да има лични предубеждения. По възможност да е поп. Ако се казва Ставри, това означава, че сте попаднали на точния човек.

Спокойно. Напоследък съм много зает и не бих приел дори да настоявате за моята кандидатура. Предлагам монтанския ди джей демунократ. Така поне ще има и веселба във форума, че сега е настанала пълна скука.

“Ако по света нямаше наемници, войните щяха да бъдат само отечествени (или нападателни).” Валентина


Тема Re: Предлагам [re: Пoп Cтaвpи]  
Автор Aнтидeмoнokpaт (непримирим)
Публикувано14.01.04 09:12



Въпреки, че си много зает (досещам се с какво), както сам споменаваш, не си мисли, че дори и за момент сме престанали да мислим за теб и за твоето изцеление.

Предлагам за модератор на клуба уважаемия Prokimen, ако имам това право разбира се!



Тема Re: Предлагамнови [re: Aнтидeмoнokpaт]  
Автор PPP (една)
Публикувано14.01.04 09:59



И аз съм "за" Prokimen!

Най-хубавото се вижда само със сърцето!


Тема Re: Предлагам [re: Aнтидeмoнokpaт]  
Автор Prokimen ()
Публикувано14.01.04 10:04





Благодаря Ви за гласуваното доверие, но моето време, както и много други причини, не ми позволяват подобен ангажимент. Ако тези дни прописах отново в клуба, то е защото съм болен.

Колкото до модераторството, не виждам никаква причина за каквато и да било суматоха, тъй като клубът с нищо не е ощетен и продължава да си функционира нормално.

Преди, Герги си се справяше сам сама.

Възможно е да прозвучи неетично от моя страна, но лично аз така и не разбрах смисъла от модераторството на Светпен.

С други думи казано, засега Валентина се справя добре. Ако силите й позволяват сама да аминистрира клуба, то това би било най-добрият вариант, защото ще се избегнат всевъзможни недоразумения в действията на "двуглавия орел".

Скромното ми мнение е , щото модераторството да се поддържа от лаици, а не от духовни лица и по възможност от един човек.

В завършек бих си позволил доброжелателната препоръка към Валентина да запази строгостта си и принципността си, но с известна гъвкавост.

Далече съм от каквото и да било желание от моя страна да я критикувам, но намирам за дълг на съвестта си да споделя мнение, че Герги проявяваше повечко неутралитет в много по-вулканични дебати.

Бог да бъде в помощ


Редактирано от Prokimen на 14.01.04 10:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.