Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Второ гласуване - за регистрирани никовенови  
Автор GergiМодератор (любимка)
Публикувано02.02.03 20:08



За да може клубът ни да съществува в по-добро състояние, е на ред да предложа второ гласуване. Става дума в клуба да могат да пишат само регистрирани никове. Гласуването ще бъде в срок до една седмица т.е. до 9.02.2003г. Моля изброените по-долу постоянно пишещи православни в клуба да си дадат своя глас:

Gergi
TRl
апостол
skydiver
Светпен
ison
Zlatna
Амартол
Bivsh_protestant
hi
Mermaid
---------------------
Пишещи под други никове в темата ще бъдат трити, както и постинги извън тематиката на клуба!

Всичко ми е позволено, но не всичко ме ползва!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Gergi на 09.02.03 20:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от Valentina на 16.02.05 02:11.



Тема Re: Една молбанови [re: Gergi]  
Автор ison ()
Публикувано02.02.03 22:02



Аз съм ЗА. Може би мнозина знаят, че в клуб Споделено нещата стоят по този начин, така, че това няма да е някаква новост за клубовете.


Редактирано от ison на 02.02.03 22:05.



Тема Re: Една молбанови [re: Gergi]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано03.02.03 08:13



Повтарям старото си мнение. Да се трие обида към Православието, а не ник. Така поставяме излишна пречка пред добронамерените инославни.



Тема "За"нови [re: Gergi]  
Автор TRl ()
Публикувано03.02.03 08:23



Това административно решение, ако се приеме, не би ограничило достъпа на искащите да пишат в клуб Православие.

Подкрепям го напълно, още по-вече, че е практика и на други места.
Който иска да пише, какво му пречи да се регистрира - това не ще попречи ако иска, да си остане анонимен. Регистрацията може и да е с едно число, например: 1, 2, TRI . . .
Но пък всяко число е различно.
(Май пак започнах да умувам излишно.)

Редактирано от TRl на 03.02.03 08:30.



Тема Re: Една молбанови [re: aпocтoл]  
Автор GergiМодератор (любимка)
Публикувано03.02.03 08:56



Ама, не ме разбра, че нямам това време, а и никой нормален човек го няма взъщност. Но твоя воля. Разбирам, че си против?

А това не е за триене на никове, а за това да ПИШАТ В КЛУБА САМО РЕГИСТРИРАНИ ! Мисля, че ще ни спести много чуденици, кой кой е, защото и в момента някои от нас пишат с по няколко нерегистрирани ника, няма да ги споменавам кои са, те си знаят

Всичко ми е позволено, но не всичко ме ползва!


Тема Re: Една молбанови [re: Gergi]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано03.02.03 09:31



Съгласен съм щом е за твое улеснение и за подобрение на климата.



Тема Re: Една молбанови [re: Gergi]  
Автор Zlatna (търсеща)
Публикувано03.02.03 13:43



Ami kakvo puk... Ako kato moderator tova "shte te polzva" po- dobre, az nyamam nishto protiv. A puk che nyakoi nyama da sprat pred nishto, za da si pokajat magartiyata si go znaem i bez tova:)))



Тема edin vypros ->нови [re: Gergi]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано03.02.03 16:48



ami az...???? shte me triete li, molq?


love peace harmoney


Тема Re: Една молбанови [re: Gergi]  
Автор Cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано03.02.03 19:00



Разбира се, че е правилно. Аз се чудя, защо изобщо системата на дир.бг позволява в клубовете да пишат нерегистрирани. Вижте сайта на А.Кураев Всеки може да чете, но да се пише може само с регистрация, при това, не може с ник - трябва да си пишеш името.
така че, поддържам предложението.



Тема Re: edin vypros ->нови [re: Mermaid]  
Автор Cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано03.02.03 19:28



Не си наясно - ти имаш регистриан ник, никой няма да те трие. тук става въпрос за нерегистринатите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.