Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Хе-хе-хенови [re: Чepeн Шaмaн]  
Автор Aмapтoл (православен)
Публикувано31.01.03 17:49



Обяснение за някои неща, черен шопар.

Scio Qui credidi


Тема Re: Езичествотонови [re: GTech]  
Автор Шapkaн (прелитащ)
Публикувано31.01.03 18:49



да де, аз просто вметвам "филологична бележка под линия" (професионално изкривяване), не говоря за обичая


Чувствай се като у дома си... а после те изхвърлят! Хора!


Тема За GTechнови [re: Aмapтoл]  
Автор Cп.Oт.зa Бopбa c Tepopa (командос)
Публикувано01.02.03 06:19



Галине!!:)).Все пак ще ми позволиш да не се съглася с някои твои твърдения ,както и на някои други след като проследих разговора по тази тема тези дни.
1.Знам че на днешно време пари се заделят трудно и на базата на мизерните заплати които получаваме сумата която казваш не е малка.но все пак трябва да се приеме,че БПЦ е на самоиздръжка и след невръщането на неините законни имоти ,разграбването и в продължение на десетки години ,аругантното поведение на наемателите на църковни имоти-сключени договори за стопанисването им за години напред срещу мизерни наеми и неясно с чие позволение,продължаващия разкол и незаинтерисуваността на държавата,та на нея не и остава друг начин за издръжка освен събирането на такси за извършваните богослужения ,таинства,обреди и други.А и според местоположенито си,големината на храма,числеността на енорията,броя на духовниците служещи в него,страничните деиности които извършва,та всичко това налага различни по размер парични суми.И именно поради тази причина ,човек има и избор според материалните си възможности.В днешно време Църквата не може да съществува без материална помощ и затова приеми исканите пари като дар за нея.
2.След всичко казано от теб по отношение на нашата православна вяра ,моито скромно мнение е ,че не е редно да го правиш.Ако с тези мисли в главата си участваш в това Свето Таинство и след него продължиш да разсъждаваш ,говориш,вършиш дела доказващи неверието ти ,то тогава ще бъдеш вразумен и дано Бог бъде милостив в изпитанията на които ще те подложи.
3.Аз съм сигурен че не всичко което пишеш го мислиш искрено и идва от душата ти ,затова помисли пак и насочи разсъжденията си в друга посока.В случая повярваи на хора ,които поне познаваш(в случая аз).Бог ми е помагал и ми помага и се моля Нему да не се отдръпва от мен и завбъдеще въпреки греховете които върша ежеминутно.Бог съществува истинно сред нас чрез Светата Троица, и всички атеистични твърдения са породени от безкраината любов към греха с ,който хората не желаят да се разделят и от ленноста заради която хората не отварят очи за да видят Истината .
Темата иначе е дълга ,а пътят е още по дълъг.А и аз не казах нищо ново и различно просто напомних.Желая ти успехи .Да си жив и здрав и скоро ще се видим.Виж какъв ник изкарах само да та плаша

Ицо

Редактирано от Cп.Oт.зa Бopбa c Tepopa на 01.02.03 09:39.



Тема Re: Жалко за религията ви.нови [re: Aмapтoл]  
АвторЧepeн Шaмaн (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 13:46



И за теб. Ти си само едно дрънкало. Явно нищо смислено неможеш да кажеш.



Тема Re: Жалко за религията ви.нови [re: Чepeн Шaмaн]  
АвторFamulus (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 19:13



Ти направо го разби. Аргументи железни, логика необорима. Черен Шаман. Той е.



Тема Re: Езичеството *DELETED*нови [re: Лия]  
Автор Prokimen (наблюдател)
Публикувано27.06.05 12:16



Мнението е изтрито от prokimen

Тема Re: Езичествотонови [re: Prokimen]  
Автор *Лия* (непредвидима)
Публикувано27.06.05 15:55



Престани с глупавите изводи!! Отговорих ти в другата тема!!



Тема Re: Езичествотонови [re: *Лия*]  
Автор Prokimen (наблюдател)
Публикувано27.06.05 16:00



Преставам. Действително изводът ми е погрешен и глупав. Извинявам ти се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.