Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЗДРАВЕЙТЕнови  
Автор Paladin Knife (непознат )
Публикувано18.01.03 18:23



Простете ми, аз съм нов в този клуб, но много силни чувства (омраза, гняв, обиди и т.н.) има тук. Това все пак не трябва ли да е християнски клуб.



Тема Re: ЗДРАВЕЙТЕнови [re: Paladin Knife]  
АвторKypилo (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 22:13



Прав си. Православните имат задължението да мълчат и да търпят всички обиди и хули към вярата им, нанесени от когото и да било. Те са нищо, те са червеи и роби на земята, православни скотове, обречени на изчезване - с изключение на едно съвсем малко стадо в последните времена. Всички трябва да ги тъпчат и плюят безнаказано дори в клуб православие. А хора като "Хаджия", "Поп Ставри" и още един легион имат правото и задължението редовно да провокират, да бият по лицата православните както им дойде. Защото така е казано от апостола:
"даде ми се от Господа трън в плъттта - ангел сатанин - да ме бие по лицето, да не се превъзнасям".



Тема Жалко, но е наистина така...нови [re: Paladin Knife]  
Авторmoi (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 02:06



Клубът беше чудесен до неотдавна. Когато аз влязох за първи път тук - преди 5-6 месеца, не беше за вярване какви съкровени теми се разискваха и истински благодатни мисли можеше да се прочетат. Но вече наистина не може да се подхване нормална тема. Жалко!



Тема Жалконови [re: moi]  
Автор Пoп Cтaвpи (Закръглен аскет)
Публикувано19.01.03 11:51



Православните си имат свой клуб, но продължават да пишат в клуб християнство. Два клуба за една локална църква май са твърде много. След като православните пишат при християните, не виждам защо християните да не пускат теми при православните.



Тема Омраза?нови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано19.01.03 12:45



Никой никого не мрази - нищо лично, това е просто бизнес!

Просто тези момченца и момиченца не са в състояние да признаят, че нещо друго, освен тяхното, може да е истинско, свещено, правилно...
Иначе аз нямам нищо против християните - да си вярват, живеем в свободна (засега) страна, но да не отричат другите. Първо, освен с вярата си не могат да защитят своята истина по някакъв логически начин, и второ - това издава страх, неувереност, комплекси...



Тема Re: Омраза?нови [re: Black Wolf]  
Автор Люб (дете)
Публикувано19.01.03 13:36



"освен с вярата си не могат да защитят своята истина по някакъв логически начин" - това е най-голямата заблуда.

Вярата в Христа може да се защити логически,при това доста обосновано.

Който се смее последен - сам пада в него !


Тема Re: Жалко, но е наистина така... [re: moi]  
АвторBivsh_Protestant (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 16:07



Taka e,

No vinata e nasha - obrushtame vnimanie na provokaciite, vmesto velikodushno da gi ostavim da izpadat v arhiva .....

Neka ne chetem glupostite na ... znaete na koi lica.



Тема Да!нови [re: Bivsh_Protestant]  
Авторmoi (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 19:15



Aми те сами си "повдигат" постингите. Виж как сладко си беседват на техните си теми.
Четат ги тези, които вече не са алергични от никовете им.
:=)



Тема Re: Да!нови [re: moi]  
Автор GergiМодератор (любимка)
Публикувано19.01.03 19:38



имам нещо наум, ама за това след два часа ;-) отивам сега на по бира

Всичко ми е позволено, но не всичко ме ползва!


Тема Re: Омраза?нови [re: Black Wolf]  
АвторFamulus (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 22:18



Друже, защити неверието си по логичен начин. Не вярвам защото:.....Нали ще попълниш празното място?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.