Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 25.09.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ще ми се да сме последни (тук)нови [re: Bivsh_Protestant]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано20.01.03 12:07



Не съм съгласен с теб за мълчанието. Много от идващите ТРЯБВА да получат информация за истината, и едва когато продължават да се заяждат тогава модератора ще ги заключва или трие. Когато питат за нарушенията на свещениците, защо да не отговаряме? Ще им отговорим и в отговора си ще изтъкнем Величието пък на Църквата.



Тема Re: Утре ще ви е по-труднонови [re: aпocтoл]  
Автор Paladin Knife (Много учуден)
Публикувано20.01.03 18:38



Наистина ли мислиш така господине. Как ще възпитаме свободолюбие у младите, ако ги наказваме? Напротив, трябва да ги подкрепяме във всяка една ситуация, да ги насърчаваме при всяко ново усещане за тях. Мисля си, че това е правилния път. В края на краищата всички хора са свободни да вземат решенията си сами.

Бързата работа срам за кучката!


Тема Re: Утре ще ви е по-труднонови [re: Paladin Knife]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано21.01.03 20:10



Света Агатия правилно е казала: "Нашата свобода е да бъдем роби на Христа!"

Свободолюбието е уловка от демона. Който иска да живее свободно, става роб на страстите си и погива!



Тема Re: Присмял се хърба на щърбанови [re: Инa]  
АвторFamulus (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 21:44



библията не е писана за седемгодишни деца. Там ясно се говори, че блудници,
мъжеложци, онанисти няма да наследят Царството Божие. Наречено е с думите, които се използват. В бълг превод вместо онанисти е използвана гръцката дума малакии. Е, и?
А на теб не подобава, след като влезе тука с претенциите за лезбийство и пр, за да си пишеш курсовата работа на тема фанатици, да намираш кусур и да се скандализираш .... от какво?



Тема Каква курсова работа?нови [re: Famulus]  
Автор Инa (обективна)
Публикувано21.01.03 23:36



Ами аз се скандализирам от претенциозността на хора, които се имат за големи християни, вдействителност да се държат тотално различно. На това му викам лицемерие.

Аз поне не твърдя, че съм вярваща. Казах каква съм, но после се извиних за гадния начин, по който влезнах в този клуб. И мислех, че съм почнала наново отношенията си с хората тук.

За каква курсова работа говориш?

Истината и златото се добиват не чрез отглеждане,
а чрез отмиване на останалото

Толстой



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.