Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Супееееееер!!!!!нови [re: Инa]  
Автор Пoп Cтaвpи (Закръглен аскет)
Публикувано17.01.03 21:14



Някога в клуб Политика имаше един хомосексуалист на име Момчил, подвизаващ се в този форум като Кардинал, който събираше мои постинги. Според признанието му, имал поне три хард диска с мои политически постинги и много се кефеше да ме цитира, за да доказва, че работя за чуждо разузнаване.

Благодаря ти много, че събра тези цитати. Неволно си спомних за "Политическа зима" на Ботев и "В механата". Ако извадиш няколко негови цитата, със сигурност можеш да докажеш, че е бил пълен простак. То не са православни скотове, то не са идиоти, то не са крачоли, от които текат разни работи.

Всъщност сега разбирам защо православните ме ненавиждат толкова много. Усещат превъзходството във всичко. И не могат да се противопоставят по никакъв начин. Ако го правят вулгарно, стават смешни като Курило. Ако вадят теологични аргументи да оборват необорваемото, стават за смях. Очевидно е, че имам остър език, добра аргументация и чувство за хумор. Йесссссс, много ме изкефи с този постинг. Ако не си чела някои по-стари мои творби, мога да ти публикавам. Сега поне няма модератор, който да трие.

Супер си, много ми повдигна самочувствието с тези цитати. Еееех, един ден, като се пенсионирам, ще се захвана с писане. Тогава ще разказвам на внуците как една мома на име Ина ме е насочила към литературното поприще.




Тема Re: Утре ще ви е по-труднонови [re: aпocтoл]  
АвторGergi (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 23:06



Тимотей, далеч си от представите си за живота на исон ! А етикетите които поставяш за младите най-малко отговарят на неговия живот, да не говоря че тези обобщения са далеч от представите ти за младежта като цяло! Поне на теб като преподавател в университет трябва да ти прави впечталение, че младите им се налага в днешно време да работят едновремено докато учат, понякога и да издържат родителите си, защото познай какви са им пенсиите. Но така е по цял свят, ако не знаеш !

А за здравето на исон незнам от къде съдиш? От къде знаеш, че той не спортува? Защо да не яде шоколад, може би е по-полезно да пие кафе или да пуши? И защо ще го наказваш? Каква е тази агресия? Не мислиш ли че нарушаваш свободната воля на човека с вмешателство за ПРЕДПАЗВАНЕ, нима знаеш кое е по-добро за него от самият Бог? Не мисля че си щастлив човек, ето защо:



Исон те разбира прекрасно, убедена съм в това, но не мисля че ти си в състояние да го разбереш !



Тема Присмял се хърба на щърбанови [re: Kypилo]  
Автор Инa (обективна)
Публикувано17.01.03 23:37



Ами ти за какво злорадстваш, не ми е ясно. Твоят речник, виждам, е не по-малко циничен от този на Ставри. Аз си спечелих гнева му, защото го критикувах за езика му.

Но и на теб ще кажа същото. Ако християнството е това, което показваш ти, не искам да съм християнка.

Истината и златото се добиват не чрез отглеждане,
а чрез отмиване на останалото

Толстой


Тема И кво?нови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автор Инa (обективна)
Публикувано17.01.03 23:43



Страшен психолог си.

Само дето аз не съм християнка.

Истината и златото се добиват не чрез отглеждане,
а чрез отмиване на останалото

Толстой


Тема Re: Някои бисери на СТАВРИнови [re: Kypилo]  
Автор Akbar (СЪВЪРШЕН)
Публикувано18.01.03 08:42



Тоя Курило е много отвратителен човек!

ОБИЧАМ ВИ!


Тема Re: БЕЗ ЛЪЖИ!нови [re: aпocтoл]  
Автор Akbar (СЪВЪРШЕН)
Публикувано18.01.03 08:45



Да бе да, ти май си вярваш! Аман от хора с коремчета!

ОБИЧАМ ВИ!


Тема Re: Мечтайте си гълъбчета.нови [re: aпocтoл]  
Автор******* (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 10:35



Всичко е само във вашето въображение.



Тема МОЛЯ ЗА ПОМИРЕНИЕнови [re: Akbar]  
Автор Paladin Knife (Много учуден)
Публикувано18.01.03 20:10



Моля, въздържайте се, все пак тук тябва да бъде нормално място за контактуване.

Бързата работа срам за кучката!


Тема Re: БЕЗ ЛЪЖИ!нови [re: solanit_a]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано20.01.03 10:59



Грешиш като тълкуваш сам Словото. Аз приемам за вярно тълкуванията на светиите, и не считам че аз или който и да е друг човек днес може ПРАВИЛНО да изтълкува Словата Господни. Чети светиите и ще ти просветне!



Тема Re: Утре ще ви е по-труднонови [re: Gergi]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано20.01.03 11:17



Аз пък ще те попитам кой днес наказва сина си? Повтарям че ако беше мой син щях да го накажа, защото го обичам и желая да се спаси а не да се гордее че неговото мнение е НАЙ-ВАЖНОТО И НАЙ-ТОЧНОТО ЗАЩОТО ТОЙ Е СТАНАЛ ВЕЧЕ МЪДЪР.

Расте гордо и непокорно на родителите си поколение, от което поколение ще се родят бъдещите поклонници на антихриста. Не го ли разбираш. Колко пъти си послушала баща си, когато не си била съгласна с нето. Сигурно николко, нали?

Дали аз съм щастлив човек това зависи от вярата ми. Когато се надявам на Бога, тогава преливам от щастие, когато се надявам на себе си, се огорчавам.

Смирявайте се днес, защото утре ще ви е по-трудно!

Шоколад и кафе в големи количества възбуждат прекалено мозъка и водят до разстройства на психиката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.