Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 06.10.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема С Богомнови  
Автор Aмapтoл (православен)
Публикувано04.01.03 12:48



прощавайте, отци, братя и сестри, неполезно е посещаването ми тука. Човешкият гняв не върши Божията правда, но не мога да не се гневя на Божиите врагове. Затова нека не се вкарвам сам в съблазън. Булгарчетата и Сие могат да докладват в сатанинските си синагоги, че са отказали един православен да влиза в клуб Православие. Аз пък ще се моля Господ да ги отърве от бясната омраза към Църквата и към България. Амин. На останалите - благодаря.

Scio Qui credidi


Тема scio quia credidi?нови [re: Aмapтoл]  
АвторAdrian (Нерегистриран)
Публикувано04.01.03 15:17



Tozi citat "scio quia credidi" ot koj prawoslawen cqrkowen otec e?




Тема Империалистите и ционистите постигнаха целта синови [re: Aмapтoл]  
Автор Пoп Cтaвpи (Натаралянкан)
Публикувано04.01.03 22:54



Най-после се потвърди една конспиративна теория. Чуждите разузнавания и десетки секти отдавна наблюдават клуб Православие. Той им е като трън в очите заради един гений на православната мисъл. Най-после успяха. Световният империализъм и ционизъм вече могат да дишат по-спокойно. Амартол отива в заслужен отдих да си пише мемоарите. Плачете и ридайте, вие защитници на правата вяра.
Амартоле, поне остави някакъв адрес, за да ти пращам портокали.

П.С. Можеш да ходиш поне в клуб Християнство. Там колегите ти Бивши протестант и ТРИ са нацвъкали форума като врабче килимявка.

Разбирам, че сега очакваш да почнат да те молят да не напускаш форума, но все пак разчитам на мъжката ти дума. Сбогом, другарю!

Редактирано от Пoп Cтaвpи на 04.01.03 23:28.



Тема Re: С Богомнови [re: Aмapтoл]  
Автор******* (Нерегистриран)
Публикувано05.01.03 17:03



Къде ги видя в този клуб, тези "врагове на Бога"???????



Тема Re: *******нови [re: *******]  
Автор Yoda (СВОБОДЕН ЗНАЕЩ)
Публикувано05.01.03 18:15



Аз съм откровен враг на православието! Напускането на Амартол е може би още една моя заслуга! Поне така си мисля или бих бил доволен да бъде така. Прав му път. Загубихме един агресивен православен.

БОГ С ВАС, ОБИЧАМ ВИ!


Тема Ше ги натръшкаме един по единнови [re: Yoda]  
Автор Пoп Cтaвpи (Натаралянкан)
Публикувано05.01.03 21:54



Йодааааа, викам те на дуел. Не съм съгласен, че ти си основната причина за напускането на Амартол. Аз пък твърдя, че той избяга, защото не може повече да гледа един натаралянкан поп да се мотае из тоя благочестив клуб.
Трябва да кръстосаме шпаги, за да разрешим този спор.
Хехехе един по един ше изкапат като зрели круши. Накрая в клуба ще останат само еретиците и модераторката и ще си спретнем един купон хахахахахахахаха



Тема Простакнови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автор skydiver (ентелегент)
Публикувано06.01.03 15:03



Най-обикновен простак си булгаре. Освен че си пословично озлобен и глупав, наистина имаш проблеми в общуването.
Правят те за две стотинки, където и да се появиш.

Когато мога да седна, лягам.
Уинстън Чърчил


Тема Re: Ше ги натръшкаме един по единнови [re: Пoп Cтaвpи]  
АвторGergi (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 15:28



Ти откъде си сигурен, че аз ще остана?!? Ама щом е за купона-съм на линия



Тема Re: Простак или интелигент?нови [re: skydiver]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 17:28



Явно и ти си простак, ама както си го казал - интелигентен
Както си вързал двете думи излиза, че простееш ама на по високо ниво или само така си мислиш
Простака си е простак, колкото и образован да мисли, че е.Хе-хе хе



Тема Re: Простакнови [re: skydiver]  
Автор Пoп Cтaвpи (Натаралянкан)
Публикувано06.01.03 23:10



Благодаря ти за задълбочения и проницателен анализ. От тебе може да стане или свещеник, или православен богослов. Твоето човеколюбие и християнска любов към враговете ме сразиха и аз ще си посипа кубето с пепел.
Братко, тая вечер ще си запаля кандилото и ще се помоля на св. Онуфрий да ти прости неволното опущение езиково.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.