Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Постинги с бласфемични и провокативни никове ....нови  
Авторmoi (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 03:18



Редно ли е да толерираме и допускаме присмехулни и директно бласфемични никове?!?

Ако това не е било дискутирано досега, предлагам писанията на такива хора да бъдат ДИРЕКТНО ИЗТРИВАНИ.

Това е НАШАТА гостна, приемна, зала за разговори...
НИЕ сами трябва да я държим чиста...



Тема Твоя ник е провокативеннови [re: moi]  
Автор Fire_Fury (Огнен)
Публикувано18.10.02 03:27



Кво е тва "мои"? "Мразещ обществото индивид"? Няма кво да те изтривам. Директно в адаааааааа.....





Тема Re: Твоя ник е провокативеннови [re: Fire_Fury]  
АвторMoi, myself, A3 (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 04:00



Moi, myself, аз самата...
А ако съм избрала неудачен ник, защо така грозно ми го казваш?




Тема Чуждицинови [re: moi]  
Авторdimension (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 07:41



Нямаме ли си българска дума za blaspheme? Ако ти е толкова трудно да прецениш какво да използваш, обърни се към текстовете в Библията. В българските преводи се използва думата хуля, похулвам.

Можеш да напрвиш справка с Марк 3:28, 29; Деяния 26:11; 1 Тимотея 1:20 само като начало.

Ако пък искаш да покажеш "интелигентност" с използването на чуждици, това вече е друг въпрос.



Тема C`est toi "moi"?нови [re: moi]  
Автор TRl ()
Публикувано18.10.02 08:38



Сещам се за една глупост "на френски", когато учех преди време в една ЕГ:

Кон "труа" пасе, "муа" го апеше.

Това, само като шега . . .






Тема Моето мнениенови [re: moi]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано18.10.02 08:42



Не е ли редно най-напред участниците в този клуб (по принцип важи и за останалите) да се регистрират с един nick name и да не използват друг такъв. Така ще знаем "кой кой е" и няма да се занимаваме с проверка на IP-та и прочие, ще бъдем честни пред себе си (и най-вече пред собствената си съвест) и пред останалите участници, ще облекчим и работата на госпожицата (а дано!) - Модератор.

Аз самият преди време участвах с два ника в клубовете на DIR-а - сегашният и "universedream". В един момент рабрах, че ако желая да съм Христов, то трябва да бъда и един човек, с едно лице - такъв какъвто съм сега, приел и признал недостатъците си.

Нека направим тази първа крачка. Помислете над това мое предложение!




Тема Re: Моето мнениенови [re: D.J.R.B.]  
Автор TRl ()
Публикувано18.10.02 10:03



Съгласен съм с това - всеки да се регистрира и да влиза само с това си име. Защото и аз преди време, правех подомен "номер" като твоя, влизах и с друг ник. Тогава имахме само един компютър и го ползвахме няколко човека - беше много неудобно. Сега е по-добре.



Тема Re: Постинги с бласфемични и провокативни никове ....нови [re: moi]  
АвторXaджия (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 11:12



Ами ако и в клуб Християнство приемат вашето предложение, тогава почти няма да остане православен с неизтрити постинги. Присмял се хърбел на щърбел. Добре че там християните са по-толерантни от православните.



Тема Криворазбрана толерантност?нови [re: Xaджия]  
Авторmoi (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 15:33



Приемам критиката за никовете и в най-скоро време ще се регистрирам.

Впрочем, може да не съм се изразила добре, но предложих
САМО
да се премахват постинги НА ХОРА, КОИТО СЪЗНАТЕЛНО ПРОВОКИРАТ, ИЗБИРАЙКИ БОГОХУЛНИ-БЛАСФЕМИЧНИ, ПОДИГРАВАТЕЛНИ И НЕПРИСТОЙНИ НИКОВЕ.

Как можеш да бъдеш толерантен към човек, който нарича себе си "Св. Дух" - и ЗАЩО!!!



Тема Re: Чуждицинови [re: dimension]  
Авторmoi (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 16:45



Не изкам да покажа интелигентност. От години живея в чужбина и се случва да не се усетя, че думата е всъщност чуждица. Моля за извинение.

Изненадана съм все пак, че обърна повече внимание на начина ми на изразяване, а не на конкретното ми предложение.
Какво мислиш за непристойните и богохулни никове?

Поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.