Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема мнение  
Авторм (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 14:34



Не е оправдано да разговаряте с еретици или други извън Църквата Христова във виртуалното пространство. Молете се за тях, вместо да влизате в общение без да виждате поне очите на другия. Има отдел християнство за желаещите да мисионерстват



Тема Re: мнениенови [re: м]  
Авторвepeн (Нерегистриран)
Публикувано19.10.02 21:15



Защо, нали никой не се ражда нито християнин, нито еретик. Не е важно как идва някой в този форум, а как ще си излезе от него.
И все пак, това, което не е възможно за човеците, за Бога е възможно



Тема :(нови [re: вepeн]  
Авторmoi (Нерегистриран)
Публикувано20.10.02 04:16



"Не е важно как идва някой в този форум, а как ще си излезе от него". ...


Те сякаш се познават повече по влизането си във форума.
И накрая май православните ще си излязат.

Четат ли изобщо или само пишат?



Тема Re: :(нови [re: moi]  
Авторвepeн (Нерегистриран)
Публикувано20.10.02 17:37



Православните не могат (или по-скоро нямат право) да си излязат. Форумът е огледално отображение на нашия свят. Не можем да излезем от него. Щем не щем ще общуваме все повече с хора, които не са ни по вкуса. И всекиму според мярата.



Тема Аха!нови [re: м]  
Авторdimension (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 06:41



"Има отдел християнство за желаещите да мисионерстват"

Отдавна подозирах това, но сега става ясно с това самопризнание, че православната църква не е нито християнска, нито мисионерска.



Тема Урааанови [re: м]  
Автор Cлeдeният oт Гeprи (ъх)
Публикувано21.10.02 21:57



Най-добре е православните да си общуват само със себеподобни от Гърция, Сърбия, Румъния и Белорус. Какво са тръгнали да ходят из страните на еретиците. Значи лоши еретически държави, ама дай да се възползваме от благата им. Когато еретиците от Западна Европа и Северна Америка започнат масово да емигрират при православните, можеш да пускаш тъпи постинги като горния. Докато все още има лотария Зелена карта, а не червена такава, ще се налага да свикваш с мисълта, че други хора по света са на доста по-високо интелектуално и културно ниво от ония, в чиято държава все още ходят в тоалетни на двора и използват вестници за "битови нужди".



Тема Re: мнениенови [re: м]  
Автор Шapkaн (прелитащ)
Публикувано21.10.02 21:59



ох, мъка...



Тема Re: Урааанови [re: Cлeдeният oт Гeprи]  
Авторskywalker (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 14:05



Mnogo isztarkano, mnogo a la Soros .
Koj ti e kazval che v darzhavata sas "zelenite karti" njama Pravoslavna carkva ili pravoslavni hristiyani. Ta USA pravoslavnite sa poveche otkolkoto v BG.



Тема Re: мнениенови [re: Шapkaн]  
АвторЙoдa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 18:21



А сега пък съм бил еретик! Моля дайте ми определение за тази дума! Доколкото знам, това е отцепник от църквата! От "Правата вяра"! Низвергнат! Отхвърлен! Отлъчен! Или нещо такова! Ако е това, което изброих - не ми пука! Ако щете задника си съдерете, не ми пука!
Достатъчно търпях родната ни църква да се извращава все повече и повече!
Благодаря на хората, които ме разбират, пък и на тези, които скоро ще ме разберат! Абе БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ! НАЙ-ВЕЧЕ НА ПРАВОСЛАВНИТЕ ЗАЩОТО ТЕ МЕ УЧАТ ДА НЕ БЪДА КАТО ТЯХ!
БОГ С ВАС ХОРА! Бог ви обича безусловно, каквото и да направите, както и да се държите, Няма грехове, Няма Ад, Няма дявол, Има само РАЙ и БОГ, който е всичко, което е!



Тема Re: мнениенови [re: Йoдa]  
Автор Шapkaн (прелитащ)
Публикувано22.10.02 20:42



Изумен съм. МЕН ли питаш?

Доста неща верни казваш, ама толкова много горчивина... Рекох, че си по-непукист. Извинявай, ако съм те засегнал, обаче не ме ли бъркаш с някой друг от клуба?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.