Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Докато модераторите се намодераторстват...нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор ~!@$%^* (жгмц)
Публикувано20.09.02 22:14



... скотовете се наскотстват!

За твое голямо съжаление нямам нито физически недъг, нито заеквам. Последното може да се удостовери и по телефона - още сега. Ако ми оставиш телефонния си номер, обещавам да се обадя немедлено, за да провериш говорните ми способности.

Малко трудно бих приел акъл от човек, който взима подкупи от своите пациенти и дори се хвали за този свой подвиг.

И последно, но не и по важност. Когато кандидатствах за сегашната си работа, имаше около 200 кандидата. От тях 8 бяха допуснати до интервю. От тези 8 избраха точно мене. Когато се случи да проявя дори най-малкия симптом на психоза, неумение да общувам или какъвто и да е физически или психически недъг, гарантирам ти, че ще ми отворят външната врата и ще ми кажат довиждане.

Сега разбирам защо постингите ти в защита на православието са толкова слаби. След като един човек прави толкова груби грешки в професионалната си област, очевидно не е много силен и в писането на филипики против опонентите си.

Той е малък и хитър
на лисугер прилича,
но сега е богат -
той стана калугер


Редактирано от ~!@$%^* на 20.09.02 23:19.



Тема Re: В думите на устата ти ще те съдятнови [re: ~!@$%^*]  
АвторПpaвocлaвeн ckoт (Нерегистриран)
Публикувано21.09.02 00:13



Значи така...На работата, където от 8000 кандидати са те избрали, не може да проявиш ни най-малък белег на невроза, психоза, психопатия и пр. А тука, в клуб Православие, може да ни засипваш с камари от обиди и гнусотии!!!Интересно, нежни ми човече, който пращаш факсове да съдиш шофьорите, че ти пушели в таксито, как ще реагират торлкова взискателните ти работодатели, ако им поднесеш подборка от постингите си до клуба, където наричаш православните - като цяло!!!! - педерасти, скотове, развратени, гнусни, пърчове, маймуни, онанисти и не знам колко още работи. И след всичко това най-гордо се отказваш от единствения факт, който би извинил неизвинимото ти държание в един религиозен клуб - предположението, че си болен и не отговаряш за действията си.
Предлагам на Гери да извади всички постинги на Вулгара и от името на клуба да се поиска от собственика на дир-а спиране на този морален тормоз. А ако може да се идентифицира личността - в правен смисъл, иначе не бих употребил това понятие - да го съдим за нарушение на религиозните ни права. Едва ли ще му помогне мъдрата аналогия с клубовете Мобилтел и Булфон, където "си позволявали иронии"...Я си представи подобна "ирония" отправена към евреи в клуб "Иудаизъм" или мюсюлмани в клуб "Ислям"! И тая нежна душа, която се гордее, че заради нея уволнили някакъв чиновник-"изрод" - това е неговата терминология, вижте в клуб Християнство в треда "Да се обединим против цензурата", тая човеколюбива натура говори за САЩ, човешки права, отговорност, свобода....Засрамете се заради събрата си, г-да протестанти. А към всички православни отправям извинение, че съм отговарял на постингите му и така съм предизвикал избълването на още по-големи хули. И молба - видим ли негови постинги, да не ги отваряме изобщо.



Тема Re: Когато човек скъса с Църквата, бъдещето му е тъмнонови [re: ~!@$%^*]  
Автор GergiМодератор (любимка)
Публикувано23.09.02 09:10



Не мога да повярвам, БУЛГАР и СРАМ !!!!!!!!!!!

Тя е малка и хитра
на лисичка прилича,
но сега е богата
тя вече ОБИЧА!


Тема Re: Падението на един модераторнови [re: ~!@$%^*]  
Автор GergiМодератор (любимка)
Публикувано23.09.02 09:16



Е, вече съм убедена в манипулаторските ти способности, при това изобилстващи с особена некоректност !!!

Тя е малка и хитра
на лисичка прилича,
но сега е богата
тя вече ОБИЧА!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.