Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво ще пише на печата?нови  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано09.09.02 18:27



на антихриста - ето текста - четири изречения: /по св. Нил Мироточиви/

Аз съм твой.
Да , ти си мой.
Доброволно идвам, а не насилствено.
И аз те приемам поради твоето желание, но не насилствено.

Когато ги прочетох нещо много ми напомниха това предаване в ръцете на исус, което правят протестантите. Все едно че сами си слагат проклетия печат с още по-проклетия текст! Сложили са го още сега днес, нямат търпение да почакат. Има ли сила, която да им отвори очите и да видят че не може исус да е Същия Иисус, Който ИЗИКВА ПОСЛУШАНИЕ НА ЦЪРКВАТА /МАТ18:17/.

Протестанти, отворете си очите:вашият исус е САТАНА!



Тема И още нещо!нови [re: aпocтoл]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано12.09.02 09:22



събор и ще бъдат отделени добрите от злите и за кратко време хората ще заживеят в мир!

Бях чувал че 8-ми Събор ще бъде лъжесъбор, а тук обратно св Нил говори за Истински Вселенски Събор!

След краткото време на мир щеВторото интересно нещо от св.Нил е годината 1992-ра, след която ще започне големия духовен упадък- години на кражби и кръвосмешения, блуд и разврат, години на спорове без край. След това ще се събере 8-мият Вселенски настъпи пак ужас и безумие и страшен глад. Хората ще изяждат 7 пъти повече храна и няма да се насищат. Златото ще стане като боклук на пътя. Тези, които нямат печата на антихриста ще ядат и трупове, макар че ще имат достъп и до хляб. Ще присядат край пътя, където намерят труп и ще ядат мъртъвци. Тези, които нямат печат, няма да имат достъп до хляб, но те няма да ядат трупове. Бог ще ги запази.



Тема Re: И още нещо!нови [re: aпocтoл]  
Автор ison (pr.t.)
Публикувано12.09.02 10:11



Да пази Господ, тези неща да не се случат при нас!



Тема Re: И още нещо!нови [re: ison]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано12.09.02 10:26



Много от нещата вече са се случили! Остава 8-мият Събор и след което хората ще започнат непрекъснато да се преместват по земята - няма да могат да си намерят място. И сега това е започнало - всеки иска да отиде и да види - голямо пътъване ни чака и голямо посрещане!



Тема Re: И още нещо!нови [re: aпocтoл]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 10:37



Откъде е текста? Това за идването на антихриста ми е много интересно и ще те помоля да ми кажеш някое и друго заглавие...




Тема Re: И още нещо!нови [re: Az]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано12.09.02 11:03



От София ми я купиха - малка книжка на св.Нил Мироточиви "Пророчество за последните събития преди свършека на света". Интересно ми беше че антихриста ще се роди от блудница БЕЗ СЕМЕ НА МЪЖ!! Тоест имитация на Христос, но вместо чиста девица - блудница, вместо Светия Дух - лукавия!

Най-страшното е че накрая хората ще станат къси на ръст - до 125 см!! И ще надминат и демоните в демониите си!



Тема Re: И още нещо!нови [re: aпocтoл]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 11:11



Непременно ще я намеря!

Много благодаря!
Господ да те пази!



Тема Re: И още нещо!нови [re: aпocтoл]  
Автор ison (pr.t.)
Публикувано12.09.02 23:32



Пише ли нещо повече за осмия Вселенски събор?



Тема Re: И още нещо!нови [re: ison]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано13.09.02 17:40



Не, нищо повече, след него хората ще се успокоят /споровете ще спрат/ и ще има за малко време мир и спокойствие.

Страшно беше и това че накрая морето /може би всички морета, но пише морето/ ще закипи и ще се изпари - ще израт риби и птици и всички растения от влагата!! Ще настане страшен глад! Това ще стане към края. Сега сме в началото на края - разврат и сектанство и кривоверие и безверие.



Тема Re: И още нещо! [re: Az]  
Автор Cвeтпeн ()
Публикувано13.09.02 18:45



Искам да посоча, че такива книги са много трудни за разбиране и тълкуване и съдържат опасност от заблуждаване (прелъстяване) от дявола. така че чети много внимателно и мисли....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.