Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ВИЕ СЕКТАНТИ ЛИ СТЕ.....??? №2  
Автор Peaлиcт ()
Публикувано11.09.02 20:16



Имате си МОДЕРАТОР-ГУРУ, който третира клуба, като своя собственост и еднолично решава, кой има право на мнение и кой не. Сега даже безапелационно ГУРУТО ми изтри последната тема....ГРОЗНО Е....ЖАЛКО Е...

Редактирано от Peaлиcт на 11.09.02 20:16.



Тема Re: ВИЕ СЕКТАНТИ ЛИ СТЕ.....??? №2нови [re: Peaлиcт]  
Автор Christiana77 (~)
Публикувано11.09.02 21:48



И аз не знам какви са ??? Дадох мнението си за налагане на цензура в клуб Православие, не че има значение.



И тия, които не искаха модератор се съгласиха с останалите след като видяха снимката на Gergi. No Comment!!! (това сигурно ще го редактира, намерих и малко работа) ooooops .......

"На жена не позволявам да поучава, нито да господарува над мъж, но заповядвам да бъде в безмълвие." (1 Тим. 2:12 )





Тема Re: КЛУБ "ПОЧЕШИ МИ ГЪРБА...."нови [re: Christiana77]  
Автор Peaлиcт ()
Публикувано11.09.02 22:05



Много точно го е казал Булгаар Булгаар и точно това се получи





Тема Re: КЛУБ "ПОЧЕШИ МИ ГЪРБА...."нови [re: Peaлиcт]  
Автор ~!@$%^* (жгмц)
Публикувано11.09.02 22:16



Винаги познавам. Просто такава ми е дарбата. Независимо дали става въпрос за политика или за религия. Това че клуб православие се превръща в клуб "Почеши ми гърба", говори само за едно: Когато аргументите се свършват, идва ред на цензурата. Да си призная, понякога ми става тъжно за някои искрени православни. Я виж православния скот. Разбира, че всяко нещо, което казвам за православието е пълната истина, но предпочита да се прави на шут, за да отклони дискусията в друга посока.
След като баба ми е била пребивана от православен свещеник за това, че присъства на протестантски сбирки в Стара Загора (началото на 30-те), а на мене са ми отнемали доста солиден хонорар за това, че отказвам да целувам ръка на един митрополит, все ще преживеем заключването на няколко теми.

Въпрос на ценностна система



Тема Re: Искам да ти кажа нещо....нови [re: ~!@$%^*]  
Автор Peaлиcт ()
Публикувано11.09.02 22:25



...Аз по принцип съм съгласен с много от твоите мнения и знам, че ти си един интелигентен и достоен събеседник. Не споделям обаче мнението ти за православието по-принцип. Ти го разглеждаш в друга плоскост. Недей да си правиш изводи за нещо което не е човешко дело по човешките постъпки. Това е много дълга и обширна тема и най-вероятно ще ни цензурират. Затова ако желаеш, можем да се съберем и с други хора, да се видим на живо и да си говорим свободно без ОТВРАТИТЕЛНАТА МОДЕРАТОРСКА ЦЕНЗУРА....
Какво ще кажеш ?



Тема Re: Искам да ти кажа нещо....нови [re: Peaлиcт]  
Автор ~!@$%^* (жгмц)
Публикувано11.09.02 22:43



Този нещастен народ е бил поразен от две големи злини по време на злощастното си 13-вековно съществуване. Провославието и комунизъмът. Православието ни е отделило завинаги от цивилизованата част на Европа и е довело до неизбежното 5 вековно отоманско владичество. Виж само разликата между поляци, чехи и унгарци от една страна, и румънци и българи от друга. Направо жалка картинка. Ако българите бяха католически народ, Рим никога нямаше да позволи мюсюлманите да ни владеят. Виж само какво направиха поляците, за да се освободят от омразното едновековно руско робство и в последствие от комунизъма.

Е, хубаво е човек да седне на раздумка, но обикновено избягвам такива срещи. Не пийвам дори за комка, не пушлява като поп на задушница и не псувам никого, дори и заслужаващите. На сбирките на клуба Политика не ходя, понеже нямам желание да обсъждам световните дела с монархо-комунисти. Ходя обаче много често в пица Уго на обяд и там си провеждам деловите разговори. Некогаж пък може и да се разговорим... що са дни, се пред нас...

Редактирано от ~!@$%^* на 11.09.02 22:43.



Тема Re: Искам да ти кажа нещо....нови [re: ~!@$%^*]  
Автор Christiana77 (~)
Публикувано11.09.02 23:27



Тук се изказа неподготвен, как групира само румънци и българи от една страна и поляци с чехи и унгарци, не е истина (позволи ми да разбирам повече от География, от теб). То за това братовчед ми от католик беше миропомазан и сега е православен.
И се изкара някакъв мъченик....били те богослови, баба ти била пребивана от православен свещеник.... etc., дядо ми пък е бил поп и са го били комунистите.
Само не ми хвали сега протестанти и демократи



Тема Re: ВИЕ СЕКТАНТИ ЛИ СТЕ.....??? №2нови [re: Peaлиcт]  
Автор GergiМодератор (любимка)
Публикувано11.09.02 23:42



Da ti powtorq li pak, ako ne ti haresva kluba, kakvo pravish tuk?
Има правила, след като не ти харесват не си длъжен да се съобразяваш с тях, но не и тук !!! Казах ти, че ще продължа на бележка с теб, пратих ли ти бележка? И обидих ли те с нещо? Извиних ли се, ако съм те обидила?
Сега ще отговориш ли на себе си какво правиш в тоя клуб?

Тази тема като гледам се е превърнала в личен разговор, за вас бележки няма ли?

А за Кристиана специално. Ти отричаш ли съществуването на законен орган съблюдаващ за реда като Полиция? И защо? Много ли ти харесва да се говори по такъв начин за православието-сигурно? Бях казала, че съм ЗА критиките, но не това е начина, нито пък мястото за жалби и клюки. Страшно ли са интересни такива теми, плюй по тоя, плюй по оня, а най-добре по всички?

п.с. Тази тема ще стои отключена утре до обяд, за да могат да я видят всички и да се изкажат по нея, след това ще бъде заключена и най-вероятно изтрита !!!

Тя е малка и хитра
на лисичка прилича,
но сега е богата
тя вече ОБИЧА!

Редактирано от Gergi на 11.09.02 23:44.



Тема Ти християнин ли си?нови [re: Peaлиcт]  
Автор ison (pr.t.)
Публикувано12.09.02 00:01



Радвай се, че е модератор Gergi, която е доста толерантна, а не някой друг.
Между другото сериозно искам да те попитам : Ти християнин ли си? Вярваш ли, че Христос е Бог?



Тема Re: ВИЕ СЕКТАНТИ ЛИ СТЕ.....??? №2нови [re: Gergi]  
Автор Christiana77 (~)
Публикувано12.09.02 00:34



Полицията си е полиция, форумът...форум. Казала съм кое ми харесва и кое не, трябва ли да се повтарям?

"Много ли ти харесва да се говори по такъв начин за православието-сигурно?"

Как?

Не виждам Реалист да е казал нещо против Православието. На Булгар му отговорих... И все пак какво мислиш за това?

"Жената да се учи в безмълвие и пълно покорство.
На жена не позволявам да поучава, нито да господарува над мъж, но заповядвам да бъде в безмълвие." (1 Тим. 2:11-12)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.