Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ИЗКЛЮЧИТЕЛНА НЕКОРЕКТНОСТ...!!!  
Автор Peaлиcт ()
Публикувано09.09.02 13:45



т.нар. модератор на клуба за пореден път се прояви. Излъга, набеждавайки ме че съм я напсувал:
Така, нататък, прочети проекто-правилника, който вече е в употреба, по няколко точки си го нарушил.
-Лична и колективна обида
-Псувня


Искам да ми бъде посочено с линк къде съм НАПСУВАЛ цензорката на клуба. Ако това не бъде направено в срок от 24 часа, скъпата Ви на всички Gergi признава, че ЛЪЖЕ. Искам съвсем открито да заявя, че маниерът и на цензуриране е изключително грозен. Отговаря манипулативно с лъжи и после заключва темата отнемайки правото ми на отговор. Това достойно ли е? Сега няма да се учудя, ако и тази тема бъде заключена.



Тема Re: ИЗКЛЮЧИТЕЛНА НЕКОРЕКТНОСТ...!!!нови [re: Peaлиcт]  
Автор GergiМодератор (любимка)
Публикувано09.09.02 22:19



За какво си в този клуб?[/bue]

Ако ми отговориш честно ще получиш коректен отговор, ако не ще го получиш в тона на твойте постинги, в който получи и останалите ми отговори !!!


p.s. помисли си много добре за псувнята си в картинки

Тя е малка и хитра
на лисичка прилича,
но сега е богата
тя вече ОБИЧА!


Тема Re: ИЗКЛЮЧИТЕЛНА НЕКОРЕКТНОСТ...!!!нови [re: Peaлиcт]  
Автор ison (pr.t.)
Публикувано10.09.02 07:09



'Що не вземеш да се стегнеш?
Никой не ти обръща внимание ли? Какъв ти е случая?



Тема Re: За какво ли...нови [re: Gergi]  
Автор Peaлиcт ()
Публикувано10.09.02 15:55



...За какво съм в този клуб ли? Смятам, че това не засяга никого. Този клуб не е твоя собственост за да определяш, кой да го посещава и кой не и да искаш обяснения за това. Все едно да ме питаш защо съм християнин. Не съм длъжен да обяснявам на никого.Колкото до "псувнята в картинки"....хайде не на мен тия....псувня в картинки Много елементарно се опитваш да се измъкваш. Явно не ти стига доблест за да признаеш, че не си била права.
Казаха ми, че тази снимка е твоя, освен това силно се подразних от маниера на редактиране и "въдворяването на ред" тук. Няма никакво значение откога влизам тук. Никой не е "пръв сред равни". Имам права, каквито имат всички останали. Според мен идеята за "модератор" е доста комсомолска. Мисля, че не е нужно някой от пишещите тук да налага цензура по свое усмотрение на останалите.....Все едно съдията във футболен мач да играе от някой от двата отбора. Ако някой ПСУВА или пише арогантно и грозно, право на останалите е просто да не му обръщат внимание и да не му отговарят. Но да се говори менторски с тон на "последната инстанция", считам за много неприемливо. От постингите ви тук лъха доста високомерие и гордост...а това май не са най-големите християнски добродетели



Тема Re: За какво ли...нови [re: Peaлиcт]  
Автор Cвeтпeн ()
Публикувано10.09.02 18:51



Не става въпрос за това, чия е била снимката. Въпросът е в обидата, която се нанася на всички нас - вижте, това е модераторът на клуб "Православие". С други думи - вие, православните, сте разпуснати хора, за разлика от нас, неправославните. Такъв маниер на омаскаряване е присъщ на мутрите и долнопробните политици и няма място в нашия клуб.
Освен това, момичето има право да се снима както иска и да си публикува снимките където иска. Няма православен канон, който да забранява на православните да ходят на плаж и да носят бански ,както и да се снимат с тях.

Редактирано от Cвeтпeн на 10.09.02 18:54.



Тема "Маниер на омаскаряване"нови [re: Cвeтпeн]  
Автор TRl ()
Публикувано11.09.02 10:32



Ей туй много ми хареса.




Тема Re: Maй имаш нужда от опресняване...нови [re: Cвeтпeн]  
Автор Peaлиcт ()
Публикувано11.09.02 10:42



...на паметта. Или се правиш на разсеян или просто манипулираш. Кога съм казал:вижте, това е модераторът на клуб "Православие". ???

ПОПИТАХ :Tова модератора на клуб "Православие" ли е???

Тъй, като ми беше казано, че е това...а според мен е меко казано неуместно, човек имащ претенциите да е МОДЕРАТОР на такъв клуб да пуска подобни свои снимки във виртуалното пространство.Разбираш ли какво ти говоря или имаш нужда от повече обяснения...или просто не ти изнася???
После казваш Няма православен канон, който да забранява на православните да ходят на плаж и да носят бански,както и да се снимат с тях.
...ХА-ХА-ХА...е няма разбира се...сигурен съм, че през вековете не са обръщали достатъчно внимание на предизвикателните снимки:))))

P/S
Още чакам отговор от засегнатата страна, а не от нейните адвокати



Тема Суетно задоволяваненови [re: Peaлиcт]  
Автор TRl ()
Публикувано11.09.02 11:16



Ти не търсиш какъв да е отговор - ти търсиш такъв, който теб да задоволи.
Защото ти дори не се опитваш да осъзнаеш, че постъпката ти е некоректна, меко казано. Други хора могат да намерят и по силни думи.


Дори и на снимката да беше Гери, какво от това. Тук не сме дошли да
обсъждаме личният живот на хората. Ако търсиш светски емоции, върви в друг клуб или се обърни за помощ към великият майстор по светските дела г-н Суетний Минчев, на адрес:



Редактирано от TRl на 11.09.02 11:25.



Тема Re: Суетно задоволяваненови [re: TRl]  
Автор Peaлиcт ()
Публикувано11.09.02 11:57



Виж сега....аз съм задал много конкретни въпроси и чакам също толкова конкретни отговори, а не да ми се отговая с въпрос от типа : А у вас защо бият негрите...?



Тема Re: За какво ли...нови [re: Peaлиcт]  
Автор GergiМодератор (любимка)
Публикувано11.09.02 14:31



Случайно да имаш мания, че те преселдват преследване?

Мога да ти отговоря също в твоят тон, не е нито твоя работа, нито на който и да е, дали съм права или не, точно на теб не смятам да си показвам кирливите ризи. Помисли си дали си заслужил доверието ми?

Въпроса за това защо си тук, беше отправен към твойто вътрешно АЗ, да си отговориш сам !!! Мен не ме интересува защо си тук, добре е дошъл всеки !!!
Но тъй като стана прекалено личен разговора мисля да продължа на бележки с теб. Все пак клуба е Православие, а не фенклуб Герги !!!

За модерирането, както казах си имаше специална тема ЗА или ПРОТИВ, ти къде беше? И прочете ли я вообще? Ти позволяваш ли в нормалния невиртуален живот да си те качват на главата или да се качват на главите на приятлите ти? АМ? Защо се опитваш да създаваш само конфликти, защо оназ снимка не ми я прати на мен и не ме попита...... ОТГОВОРИ СИ САМ !!! Аз знам защо !!!

Знаеш ли за последните ти думи един светия какво е казал "Няма да бъдете съдени по делата на другите, а по своите думи" Мислиш ли, че си достатъчно компетентен за да казваш от кого какво лъха и какво е християнско и т.н.??? Ти имаш ли тези качества за да можеш да ги защитаваш??? Отговори си на себе си, не на мен или на хората тук !!!

Тя е малка и хитра
на лисичка прилича,
но сега е богата
тя вече ОБИЧА!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.