Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Събрахме гаргитенови  
АвторPoдиoн (Нерегистриран)
Публикувано14.08.02 09:49



Какво става тука, влязохме няколко православни да си разменим две-три думи - а като се огледах тая заран в Клуба, какво да видя - пълно с непорочни "ангели", които от позицията на високото си лично благочестие се чудят кой как да ни охули. Ангели, но нещо ми чернеят като гарги...



Тема Винаги ще идват...нови [re: Poдиoн]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано14.08.02 12:10



О, ти да беше видял преди тебе какво беше... Сега пак е цвете, но въпреки всичко трябва да имаме модератор. Лесбийките си имат модератор, а ние не...
И всеки гледа да сере на чисто...



Тема Re: Винаги ще идват...нови [re: aпocтoл]  
Автор TRl ()
Публикувано14.08.02 13:08



"Виж сега", може ли такива приказки . . .



Тема Re: Винаги ще идват...нови [re: TRl]  
Автор odolam ()
Публикувано14.08.02 13:11



след "глисти", дойде ред да закичите хората направени по Божий образ и с "гарги"

това е сигурно някаква мъдрост от преданието, която е недостижима за мене - горкия еретик.

ама вие си се кефете, не искам да ви прекъсвам.

"...каквото рече моя Бог това ще говоря" 3 Царе 18


Тема Re: Събрахме гаргитенови [re: Poдиoн]  
Автор Бyлraaap Бyлraaap (Царчок)
Публикувано14.08.02 13:54



На фона на православното благочестие, дори най-черната гарга е светъл ангел. Не познавам друго изповедание, което да е построило храм на една вещица. Не ми е известно други свещенослужители да са се самоизтребвали.
Малко повече смирение, православни.... айде да не повтарям как ви е нарекъл Ботев.

Казват:обещахте за 800 дни да обърнете и подредите всичко.Никога не съм обещавал нещо подобно


Тема Re: Събрахме гаргитенови [re: Poдиoн]  
Автор aпocтoл (Тимотей)
Публикувано14.08.02 14:41



"Когато някой от познатите ти се скланя към еретически мъдрувания, увещавай го да познае правата вяра, но не се състезавай с него и не пожелавай да чуеш как мъдрува, за да не се заразиш с отровата му. Ако той пожелае да чуе истината на вярата, доведи го при свети отци, които могат да му окажат полза в Христа. По такъв начин ти ще му помогнеш по Бога без вреда за себе си. Но ако той след първото и след второто увещание не се поправи, от такъв според думите на Апостола се отричай /Тит. 3:10/"

Преподобните Варсануфрий Велики и Йоан Пророк /13:130/.

Аз лично се отричам от Одолам, от Бултар и от Убиеца и от другите подобни на тях! Отречете се и вие, от послушание към Светия Дух!



Тема Re: Събрахме гаргитенови [re: aпocтoл]  
АвторBivsh_Protestant (Нерегистриран)
Публикувано14.08.02 14:44



Az veche se otrekoh da sporja s tezi hora.
No si zapazvam pravoto da se molja za tjahnoto vrazumlenie.
Ponezhe vjarvam v chudesa.




Тема Re: Винаги ще идват...нови [re: aпocтoл]  
АвторPoдиoн (Нерегистриран)
Публикувано14.08.02 15:02



Познавам от съвсем скоро някои от хората в тоя клуб. Тоя месидж едва ли е писан от Апостол. По-скоро съм сигурен, че не е. Нито по език, нито по изказ. Това го е писал някой от т.нар. Булгар, поп Ставри и прочее. Кои са хората, които изат достъп и могат да бъркат в постингите - вярвам, че ни е ясно. Също както преди президентските избори Георги Първанов си имаше Клуб в тоя дир и всяка критична ремарка се изопачаваше /с използване на имената на регистрирани потребители/ или се изтриваше. Цензура. ето че за 2 дни ще извоюваме и признанието на сатанистите, че ще въведат цензура в клуба. Пределно ми е ясно, че те знаят моите ориентири, кой съм аз, какъв съм. Ако искате, ще ги оповестя публично, господа сатанисти.



Тема Re: Винаги ще идват...нови [re: odolam]  
АвторPoдиoн (Нерегистриран)
Публикувано14.08.02 15:08



Абе човек, не разбра ли, че глистите са кръгли червеи /нематоди/, а не тении /цестоди/? Тенията е образ на чист паразит, дори нервната й система е закърняла.
Сътворените по образ и подобие Божие хора ние уважаваме и приемаме в това им качество - че са се родили хора, както от кратуната се ражда кратуна, от маймунаната - маймуна и пр. А хората, които с упорито противене спрямо през 20 века утвърдена Божия истина се уподобяват не на Бога, а на противника Му чрез своята неразкаяна гордост, самоволие, самоугодие, беснуване в ума - на какво да ги уподобим? В Писанието виждаме - а навън са кучетата...



Тема Re: Чиба, майкопродавец!!!!!!!!!нови [re: Бyлraaap Бyлraaap]  
Автор kalva4 (пристрастен)
Публикувано14.08.02 15:13



Патриот е,
душа дава...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.