Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема trudovo-pravni delaнови  
Автор eli ()
Публикувано09.08.00 11:55



Dali niakoi moze da mi dade savet? Ot povece ot 2 g. vodia delo srestu edna firma za neizplateni pari za izvanreden trud. Vsichki dok. sa v advokata. Minaha dosta dela /5/ Vseki pat advokata kazva, che vs. e ok, ste prikliuchvame i t.n., no predi poslednoto delo doide pismo, v koeto iskat dokumenti, koito bi triabvalo da sa predstaveni oste v samoto nachalo /tr. dogovor, moite pretencii/. Advokata kaza, che gi e predstavil i ne znae zasto gi iskat pak. Na poslednoto delo pak gi e predstavil sastite dok., sega chakam reshenie /veche za 3-ti pat/, no mnogo se pritesniavam ot advokatski greshki!!! Bi li me posavetval niakoi kak lichno, no bez da obidia advokata da razbera tochno kak stoiat nestata s moeto delo!

Тема trudovo-pravni delaнови [re: eli]  
Автор Адвокат ()
Публикувано09.08.00 12:10



Просто отидете и проверете в деловодството какви документи са представени по вашето дело и протоколите от заседанията. Най-лесно това може да стане, ако знаете номера на делото и състава..... Ако не ги знаете - намерете ги по Азбучната книга, по малкото име на ищеца /т.е вашето :0)/

Тема trudovo-pravni delaнови [re: Адвокат]  
Автор ели ()
Публикувано09.08.00 14:31



Благодаря ви, ще опитам като свърши отпуската на сгс, но ме е страх адвоката да не разбере и обиди!

Тема trudovo-pravni delaнови [re: ели]  
Автор Адвокат ()
Публикувано10.08.00 09:31



Няма нищо по-нормално адвоката да държи в течение за всичко по делото своя клиент и аз се учудвам, че колегата не го прави. Няма как да разбере, че сте направила справка, а и не виждам причина да се сърди.

Тема trudovo-pravni delaнови [re: Адвокат]  
Автор ел ()
Публикувано10.08.00 10:45



Обезателно ще направя справк. Моят адвокат ме осведомява, но все казва, че всичко е наред и делото върви към приключване, а дойде това писмо, което много ме обърка и изплаши, защото искат документи, които аз преди две години още съм ги дала. Затова поисках този съвет. Пак благодаря и всичко добро!

Тема trudovo-pravni delaнови [re: ел]  
Автор Адвокат ()
Публикувано10.08.00 19:33



А ако имате проблем можете да ми пишете и ще ви помогна с удоволствие :-)

Тема trudovo-pravni delaнови [re: eli]  
Автор ел ()
Публикувано11.08.00 09:26



Благодаря, ще го имам пред вид. Приятна събота и неделя!

Тема trudovo-pravni delaнови [re: eli]  
Автор ел ()
Публикувано18.08.00 09:27



Пак ми отложиха делото. Вече имам чувството, че никога няма да приключи или поне не и в моя полза. Имам всички основания да си взема парите, но онези непрекъснато измислят някакви възражение. В началото срещу мораторната лихва за някакъв период от 15 дни, после други щуротии, на предпоследното заседание са подали писмена защита, че нямам документи /а адвокатът ми ги е представил на първото заседание още!/. Сега вече не знам какво са измислили за новото отлагане. Чакам адвоката ми да се върне от отпуска, за да ми каже, но си мисля, че може да са възразили срещу някоя пропусната запетайка в исковата ми молба и.... ново отлагане, този път с 5 месеца!!! Ще се побъркам! Това не е съдебна система, а ад

Тема trudovo-pravni delaнови [re: ел]  
Автор Suvetnik ()
Публикувано18.08.00 19:39



Gospojo, smenete si advokata.

Тема trudovo-pravni delaнови [re: eli]  
Автор darena ()
Публикувано28.08.00 23:59



просто вземи си номера на делото и поискай от деловодството на съответния съд самото дело и те са длъжни да ти го представят за справка. По този начин ще видиш какво е представено и какво не. Ако случайно документите ги няма и не можеш да предсатвиш оргинали - поискай от съда да ги изиска от ответната страна. Тя е длъжна да ги има и да ги представи. Това е всичко. Просто ще спечелиш - стига да имаш основанието да претендираш за извънреден труд....


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.