Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема trudovo-pravni delaнови [re: Адвокат]  
Автор Rumiana ()
Публикувано30.08.00 18:46



Драга госпожо, От вашето писмо личи, че между вас и адвоката ви има разминаване в очакванията. Той е прав, че не е добре да се бъркате в работата му, но и вие сте напълно права да искате да знаете всичко за хода на Вашето дело. Няма нищо по-естествено от това да отидете в съда и да проверите хода на делото си. От съдебните протоколи и съдържанието на делото ще разберете представени ли са документите или не. Това може да стане и ако сте запазили призовка за някое от заседанията, а и да попитате лично адвоката за номера на делото. С нищо няма да го обидите, ако го направите. Но смяната на адвокат на старт-финалната права е малко рисковано. По-добре е включването на друг, който да работи паралелно с предишния. Поздрав

Тема trudovo-pravni delaнови [re: darena]  
Автор ели ()
Публикувано31.08.00 13:43



Благодаря за съветите. Точно това направих - ходих да видя преписката. Шокира ме, че адвоката на другата страна измисля някакви неправдоподобни причини, за да не приключва делото (напр. на предпоследното заседание са заявили, че не са представени документите ми - трудов договор и форма 076 - а те са били представени още на първото заседание, има ги в делото), но не знам защо адвокатът ми не е реагирал веднага, а делото пак са го отложили и то с няколко месецал То така следващия път може да ми намерят правописна грешка в исковата молба и пак да отложат делото с 5 месеца! Поздрави на всички. Ели


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.