Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема обезглавяванетонови  
Автор един ()
Публикувано03.04.00 22:40



Има ли начин да осъдя БНТ затова че без предупреждение, напротив даже с призив на говорителката "Вижте!" ме накара да стана свидетел на отрязване на главата на жив човек в реално време. Къде другаде може да се случи това освен в тая шибана държава. За пръв път наричам тая държава шибана, честно ви казвам! Колко детски психики ще се деформират от това, щом аз още не мога да се оправя - някой може ли да сметне?

Тема обезглавяванетонови [re: един]  
Автор Коко ()
Публикувано03.04.00 23:15



Това за кадрите от Чечня ли се отнася?

Тема обезглавяванетонови [re: един]  
Автор Коко ()
Публикувано03.04.00 23:27



А какво ще кажеш за филмите на Чичо Сам които се натрапват на хората още във първата минута на филма се вади пистолет и някоя глава е размазана.Съгласен съм с теб.Лично на мен ми харесват филми за животните и природата.

Тема обезглавяванетонови [re: един]  
Автор Георги ()
Публикувано04.04.00 13:30



Чух, че се извиняват по Екип 4, че не били предупредили, ама хич и не разбрах, че иде реч за обезглавяване. Това си е ужасен непрофесионализъм.

Тема обезглавяванетонови [re: един]  
Автор един ()
Публикувано05.04.00 00:21



Ще кажа че има огромна разлика между игрално кино и това което видяхме снощи (впрочем не знам дали си го видял щом правиш това сравнение). Че в първия случай си в условна ситуация, в която влизаш и излизаш доброволно и която по някакъв сложен механизъм може да ти донесе дори удоволствие (това Аристотел го е знаел преди 24 века когато е писал за катарзиса), а във втория случай ти вкарват отрязана глава в хола или спалнята съвсем насила или за да покажат колко велики професионалисти са, или да обслужат нечий политически интерес.

Тема обезглавяванетонови [re: един]  
Автор един ()
Публикувано05.04.00 00:23



Георги, това за съжаление си е точно професионализъм, според разбиранията на огромното мнозинство от тия нещастни изроди, които се наричат журналисти у нас. Нали гледа интервютата в Екип 4 тази вечер?

Тема обезглавяванетонови [re: един]  
Автор някой си... ()
Публикувано05.04.00 18:49



Защо не се възмущавате толкова и от насилието, което всеки ден срещате около вас самите... Или предпочитате да си вегетирате в стерилна среда...

Тема обезглавяванетонови [re: един]  
Автор Scapegoat ()
Публикувано05.04.00 22:35



пич, виждам че говориш по принцип, просто не си видял това за което става дума. ако виждаме всеки ден ТАКОВА насилие като това, което показаха в понеделник вечер, половината от нас ще полудеят, а обществото със сигурност ще се разпадне. но на тоя разговор мястото му е по-скоро в клуб психология.

Тема обезглавяванетонови [re: един]  
Автор Scapegoat ()
Публикувано05.04.00 22:37



Scapegoat=един, sorry

Тема обезглавяванетонови [re: един]  
Автор Топалски ()
Публикувано07.04.00 17:24



Това не е реално време бе балък! Това е запис. Идеята да се покаже в реално време никак не е лоша...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.