Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема смяна на име  
Автор gigi ()
Публикувано19.04.00 09:50



Необходимо ли е да наемам адвокат за еда си сменя името?

Тема смяна на именови [re: gigi]  
Автор Адвокат ()
Публикувано19.04.00 11:17



Да! Но аз, както е видно от никът ми, съм пристрастен :-) Но, ако трябва да сме сериозни, наемането на адвокат ще ви спести доста неприятности, ще ускори процедурата и ще сте сигурни, че няма да пропуснете някоя процесуална възможност.

Тема смяна на именови [re: gigi]  
Автор Краси ()
Публикувано19.04.00 22:03



Адвокате ще бъдеш ли така добър да ми отговориш на въпроса от 02.04.14.40 мин.За отчужденото дворно място.Предварително благодаря. Краси.

Тема смяна на именови [re: Краси]  
Автор Seymour ()
Публикувано06.05.00 13:42



Не е толкова наложително да си вземеш адвокат, тъй като това дело е елементарно. Намери само някой, който да ти напише исковата молба, и оттам нататък може изобщо да не ходиш в съда... е, зависи къде си, разбира се. :-))) И макар че аз самият съм адвокат, ти давам този съвет, тъй като наистина не е необходимо да се харчиш толкова (едно такова дело ще ти струва около сто лева в зависимост от това къде и кой ще ти го гледа!) :-)))

Тема gigiнови [re: gigi]  
Автор UFO ()
Публикувано08.05.00 21:39



Аз си смених името преди няколко месеца.......За по-сигурно си взех адвокат и както каза Seymour спрува около стотина лева.........Но ти пък не се занимаваш с нищо.......само се явяваш в съда заедно с двама свидетил и след това само си изчакваш решението.....

Тема смяна на именови [re: gigi]  
Автор STEDI ()
Публикувано30.07.00 04:03



koe ime?


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.