Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема brak  
Автор j.margos ()
Публикувано24.03.00 10:59



vremenno prebvavasct bulgarin v tscujbina, sklutscih predi niakolko mesetza grajdanski brak tuk,s tykascen grajdanin. Iskam da znam dali tova scte bude publikuvano v Bulgaria iako e taka kude: v kmetstvoto kudeto sum roden ili tam kudeto sum registriran na postoianen adres(v BG razbira se ).Merci predvaritelno za otgovora:j.margos

Тема brakнови [re: j.margos]  
Автор Durvodelec ()
Публикувано28.04.00 18:08



Do kolkoto az znam ti sam triabva da uvedomish taka narecenata slugba ESGRAON-v suveta na obshtinata v koiato posledno si se vodil na adres v BG,sled tova kmetstvoto v koeto si registriran bi triabvalo da preprati inf .do tova v koeto si roden. Predi da se ogenish sa ti iskali belegka ot BG ot goreposocenoto vedomstvo s koiato da garantirash ce ne si genen v BG ,vkoiato sa iskali da posocish imeto i nacionalnostta i mestogiveeneto na partniora ti ,t.e. te znaiat za namerenietoti ,no ti sam triabva da im zaneseh bracnia si sertifikat. P.S. Az ne sum iurist i moge da burkam niakude ,no pisanoto po gore e ot licen opit. Durvodelec


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.