Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Може ли да бъде печелившо  
Автор vida1929 ()
Публикувано14.08.20 20:53



едно такова дело:
Смятам да съдя с адвокат, разбира се, моя съседка ,която гледа огромно число котки в стаята си, която е точно до моята спалня. Не мога да отворя прозореца си дори, защото влиза отвратителна миризма като от екарисаж. В адска 40 градусова жега живея на затворени прозорци. Безумен шум и пътърдия особено нощем от 20 котки, които се гонят, прескачат и правят любов затворени в стая 20 кв м. Не мога да имам свидетели, защото всички се страхуват от госпожата. Тя е от голямото добрутро, нейни роднини са с връзки и власт, и я покровителстват. Ще пробвам и с жалба до РЗИ, но не вярвам да има резултат.
Впрочем този проблем е от 30 години. За това време почвата в двора, улиците и навсякъде в близост , са замърсени . Има реален риск за здравето на хората. Котките много често са болни- повърнато и котешки лайна навсякъде. На много хора им прави впечатление, спират ме и протестират пред мен, защото знаят че ми е съдедка, впрочем- и роднина, което още повече усложнява ситуацията. Но никой не прави постъпки пред никоя институция, чакат, ако може някой друг да свърши тази работа. А аз не съм в цветущо здраве и не ми е по силите ходене по адвокати и съдилища.
Преди десет години направих опит сама да се преборя с този абсурд и подадох жалба до кмета на района. След няколко дни били идвали,но аз отсъствах , и констатирали ,че няма животински замърсявания. Известно време след това разбирам, че всъщност роднина на коткарката е задействал връзките си, за да я отърве от отговорност и да манипулира резултатите от проверката.
Няколко години след това на съседи и съкооператори отново им прекипява и този път свикват уж събрание на съкооператорите, но се явяват на събранието само трима– един от които съм аз, няма кворум , и никакъв резултат.
Дайте насоки някакви и съвет! А ако не дадете, прочетете да знаете какви смешни жалки абсурди се случват в нашта корумпирана държава.



Тема Re: Може ли да бъде печелившонови [re: vida1929]  
Автор vida1929 ()
Публикувано15.08.20 18:12



Според вас да се боря ли по всички възможни начини, които са ми по силите, или да продам апартамента и да се махна, докът не съм хванала някой котешки коронавирус???




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.