Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Изгонване от жилище  
Автор mechedivo (любознай)
Публикувано01.02.17 12:10



Здравейте, гледам, че отдавна никой не е писал тук, но понеже ДИРа ми харесва, реших да пробвам дали някой чете този форум.
Имам следния въпрос: ако двойка е решила да живее на семейни начала, но още в самото начало отношенията им се сринат тотално, може ли собственикът на жилището да изгони бившия си партньор, като просто смени ключалката и не го допуска повече в апартамента си. Проблемът е, че несобственикът е бездомен и отлага от месец на месец изнасянето си, под предлог, че си търси нова квартира. Та това може да продължи години, а присъствието му се оказва, след като няма да са двойка, нежелателно.
Несобственикът не е регистриран, че живее на адреса, което, според мен, прави нещата по-лесни за собственика, но за всеки случай питам, след като няма никакви писмени доказателства, че несобственикът вече година живее в чуждото жилище акот гост, може ли собственикът да му събере багажа и смени ключалката, без да бъде обвинен в самооправство.

Редактирано от mechedivo на 01.02.17 13:05.




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.