Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Тема Серьозен даначен Фапроснови  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано12.07.13 16:31



Плащам данаци в рОдината. Всякакви. За недвижими имоти, пътни, общински, алабала. Плюс натрапената ми сградна инсталационна н'ам кфа си такса от Топлофикация, въпреки че съм изключена с протокол от самата Топлофикация.


Плюс тфа като се сета да се прибера, не че е много често, ама роднините ме накацат да помагам и на техните данаци - не могли. Немам протиф, ама ас се явевам яко данъкоплатец тогава.


При това от повече от 4 години плащам данаци и в УК. Пълен размер. Тук не ми признават, че идвам от друга """""европейска страна"'''.



Значи, некой има ли идея как да прекратя поне данъците от една от тея страни. Според мене не е коректно една персона била тази персона и Роксана, да издържа на гърбината си яко деруги и готованци.



При това съм яко сигурна, че изопщо не съм единствената балХарие емигрантка с тоя прублем аброуд.


Това го нема никъде! в УК който излезне аброуд - срещу паспорта си бива освободен от данаци в други европейски страни. Би требало да има подобна разпоредба и за балхарието.



Умножете числото на емигрантите и ше получите некфа идея за пазара на двойните данъци......

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Серьозен даначен Фапроснови [re: Roxan*na]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано22.07.13 17:54



Здрасти, како Рокси! Разбирам възмущението си, но докато държиш имотите си твоя собственост ти ще плащаш и данъците им.
Не считам обаче издържаш някой българин с тия данъци, просто Пълниш там постната хазна.
Разбирам, говорим само за данък имущество. Подоходни данъци едва ли и плащаш. Не знам как е в Англия – искаш а ми кажеш, че имаш имение за 3,5 милиона паунда, но си излязла в Бг, декларирала си,че не живееш в UK, дала си на сестра ти да го ползва (но не с договор) и тя живее вътре и не се дължат данъци?! Абсурд….



Тема Re: Серьозен даначен Фапроснови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано12.08.13 01:12



Здрасти, НКМП.


Ся, ас като платих пълната сума, излезна бая - направи си едно илядо лефа сметки, данаци и джаджи. Това само един от имотите. Другите не ща да споменавам, че шми завидат.



Сам си сметни колко заплатки на колко патици по државните учреждения съм платила - ей тека, щото има кого да скубат.....


Нека не се лъжеме - данаците върху собствеността са основно за да те скубат - защото друга пречина нема - освен завистта на немащите - не стига че си платил да си го купиш,не стига че храниш гладни гърла за поддръжка и сметки (пример вода и електричество храни маса нарот по веригата) , ами и данаци отгоре - е това веке е нагло.....




А ас даже не живеа там, бате.....за кфо ми зимат данак смет тогава? казвам, дайте ми да декларирам че никой не живее - не моело - само ноември месец и то лично сопственика декларирал това - и кфо, не мое към текуща дата да си декларираш промяна в състоянието? сещай се как нема си дигнем гъза да декларирам пред Коледа.....




Просто, таа држава кучета са я яли - и ас съм й теглила чертата.....




ПС: нема да издържам слет мене готаванци - заклевам се, че намерим начин да прецакам и државата, и готаванците вътре!





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Серьозен даначен Фапрос [re: Roxan*na]  
Автор Фън Хуй (napalmoff )
Публикувано03.09.13 21:01



Имаш проблем със роднините и със собствеността си в България. Много лесно може да ги разрешиш и двете но не и в клуб "право".




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.