Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Неизплатен заемнови [re: Roxan*na]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано16.08.13 23:40



в UK e още по-зле, както каза приятелка плащаш и накрая нищо не получаваш!


Ми ела да видиш - ама не ти изнася!


приятелката ти определено не се е интегрирала в страната, щом ти набива текива нещастия на тебе в главата!



Като ви се развихри фантазията да се оправдавате колко ви е добре в кочинката - и немате стигане!



И как нема да ви е добре - кой ше ви даде по света тека да крадете и мамите!



ПС: езика си е съвсем добре - виш как ме разбраха и хората и ти! но какво да се очаква от модератор на Киро! лъжата ви е втора природа! и клеветата - първа! нагаждачеството се чудя да не е още по-напрет.....и продажността.....



И като ви го кажат в очите - и не ви е срам - ЕЙ! НЕМАТЕ СРАМ ОТ ХОРАТА!

Сички ви знаят и ви се смеят - кого лъжеш, като триеш? глей че ората не се абят даже да ви обесневат колко сте компрометирани!



И срам немате - това па направо какво безсрамие! и сте нахални като циганки на женския пазар!




Какво безсрамие!



Автора на темата - езък за парите ти - ама гледай тука юриските и си прави сметката кфо ше ти се случи в съда!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re:нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано17.08.13 07:36



Ми да ти кажа, че адвокатурата е част от съдебната система, но не е част от съдебната власт, което може би имаше предвид.

В крайна сметка си останахме неразбрани един друг.



Тема Re:нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано17.08.13 15:17



И ти кфо постигна с триене на истината?


Хората се разпознаха в думите ми - и ти също. Истината беше болна за теб - и ти изтри тея истини, за да не те боли тебе - и показа къде точно се разпознаваш самата ти.




Усещаш ли как не е нужно даже да те бичувам с думи - защото ти самата се бичуваш със собствените си реакции?




КОЛКОТО И ДА ТРИЕШ - НЕ МОЖЕШ ДА ИЗТРИЕШ ИСТИНАТА!



НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ, ЩО НЕ ГАСНЕ!



Edit: и кфо постигна с това триене? сам-самичка втвърди клуба срещу себе си и другата т.нар. 'юриска' - еми кфо повеке да ти се кае? утре ше се чудиш защо ората те мразат и не искат да имат нищо опщо с тебе????


Еми чуди се.....с тая слепота - и 100 диоптъра очила да ти дам - ти ше си слепа и нема надежда за тебе!





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxan*na на 17.08.13 15:19.



Тема Re: Неизплатен заемнови [re: entrix]  
Автор forti (заслужена)
Публикувано01.06.14 18:41



А Вие поканихте ли го писмено да си върне дълга?
Не съм юрист, но поне до неотдавна се считаше, че непоискан дълг - пиши го бегАл:) "Непоискан" в смисъл - черно на бяло (нот. покана за ГЛАВНИЦАТА) щото приказките край дувара "дупка не правят" както гласи народната мъдрост...те и Топлофикация затова почнаха да пишат писма


ПП . аз лично, поне нотариално щях да поканя длъжника да върне само ГЛАВНИЦАТА- хем да си имам черно на бяло искането, хем да е видно, че не става дума за лихварство...ако се стигне до съд




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.