Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Облекло на адвокатканови  
Автор dnaunseq (стар клубар)
Публикувано26.05.13 11:58



Редно ли е адвокатка (адв. Караиванова) да се облича по такъв начин и да представлява правосъдието в този си вид?











Тема Re: Облекло на адвокатканови [re: dnaunseq]  
Автор ___zla_gad___ (новак)
Публикувано26.05.13 17:59



Не бъркайте понятията - адвокатът представлява не правосъдието, а доверителя си.
Ако въпросът ви е за облеклото - не ми се търси точно наредбата, но особата в този вид, не трябва да се допуска в съдебна сграда.
Не си създавайте погрешна представа за правораздаването от предаването, от където сте постнали фотографиите. Целта му е, не да се представи спора, а да блеснат водещите, които в желанието си да се самоизтъкнат стават досадни.
Много ме дразни и палячото на вратата. В българските съдилища няма разсилни.



Тема Re: Облекло на адвокатканови [re: ___zla_gad___]  
Автор dnaunseq (стар клубар)
Публикувано26.05.13 20:51



Мерси... ето аз съм останал с погрешни впечатления, а значи и още много хора са останали с изкривени представи. Следва ли да се коригира това предаване, или понеже ограмотява гражданите, няма да се обръща внимание на това?



Тема Re: Облекло на адвокатканови [re: dnaunseq]  
Автор ___zla_gad___ (новак)
Публикувано26.05.13 21:57



"Следва ли да се коригира това предаване, или понеже ограмотява гражданите, няма да се обръща внимание на това?"

Кой съм аз, че да се меся в редакционната политика на телевизията?
Случайно да сте видял в предаването надпис, че целта му е да ограмотява?



Тема Re: Облекло на адвокатканови [re: dnaunseq]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано27.05.13 20:57



Адвокатът е адвокат на работното си място. Там е предаване, чиято главна цел е да те забавлява. Там изрично си казват, че не раздават правосъдие.

Виж "другото" предаване - това с г-жа "оФцова". Е, не! Няма такава гротеска.



Тема Re: Облекло на адвокатканови [re: ___zla_gad___]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано27.05.13 21:03



В предаването никъде нямат претенции, че правят "едно към едно" правосъдие. В българското правосъдие има секретарка, деловодителство и много други неща.

Предаването обаче показва много човешки неща. Показва неосъзнатата алчност на хората. Показва как можеш да извършиш нелепости и да страдаш цял живот след това.



Тема Re: Облекло на адвокатканови [re: ___zla_gad___]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано28.05.13 10:07



Мен ме дразни само поведението на иначе симпатичната Нана. По много кокоши начин не само взема страна, ами и някак се старае да го подчертае емоционално и прекалява. Може би е така по замисъл, не знам.
Разсилни няма, има секретарка, това са подробности. Доста дребни неща не са едно към едно като в истински процес.

А на тая Караиванова този и е от по-скромните тоалети, мисля. Беше се явила в съда в Пловдив значително по-"гола". Не съм я видяла лично, но имаше снимка във вестниците.



Тема Re: Облекло на адвокатканови [re: MupaM]  
Автор ___zla_gad___ (новак)
Публикувано28.05.13 10:43



Отдавна не съм гледал предаването и забравих имената на действащите лица, но ми се струва, че мекокитковия е много по-нахален.
Гледал съм подобни руски формати, които са направени по германски формати. Основно, материята е наказателна. Там също участват действащи магистрати и адвокати, но няма изкуствено разводняване на случая. Фокусът е върху процеса, а не върху личността на водещите.



Тема Re: Облекло на адвокатка [re: ___zla_gad___]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано28.05.13 16:07



Кой е Мекокитковия?





Тема Re: Облекло на адвокатканови [re: dnaunseq]  
Автор dnaunseq (стар клубар)
Публикувано28.05.13 16:34





Е*аси държавата, честно.








Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.