Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Договор за спонсорство само при спечелен признови [re: Tonev11]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано06.12.12 00:04









Гусин Землянино, проЗтете ме, аз съм най-обикновен гражданин на Космоса.







Soul is smarter



Тема Re: Договор за спонсорство само при спечелен признови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор Tonev11 (непознат)
Публикувано06.12.12 00:25



На Всемира биля...Колко струвало един баща...питаш някъде

Ти си един объркан човек...май...Думата ИЗВИНЯВАЙ ми е непозната ама като се зачетах тук- таме...айде от мен да мине- ще я изрека...свенливо И твоята не е лесна! Ама споко- като те питат как си....казвай може и по- зле! Самодоволство, самонадеяност- все тая го наречи...Ти си хИслеДовател!Лека нощ!



Тема Re: Договор за спонсорство само при спечелен признови [re: Tonev11]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано06.12.12 09:46



Другарю Тонев!

Темата ми за цената на един баща е пусната с цел ирония. Пусната е в клуб в който преобладават самотните майки защото те не са разбрали някои от най-важните "неписани" закони.

Вие също изобщо не ги зачитате и на всичкото отгоре не се усещате, колко сте зле в това отношение. Хората, които ви писаха ви обясниха колко сте неприятен за комуникация.

За ваше сведение - аз нямам проблем с договорите и с адвокатите. Аз си ги наемам и разпускам.

За ваше сведение - това, което е нормално за една муха не е нормално за паяка, който плете паяжината за същата тази муха...

Така, че дали ме мислите за объркан или побъркан ми е безразлично. Само ще ви кажа, че не само Хенри Форд, но и Уолд Дисни и т.н. и т.н. са носили името "Лудия".

Добре дошли на тепиха.



Soul is smarter



Тема Re: Договор за спонсорство само при спечелен признови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор Tonev11 (непознат)
Публикувано06.12.12 13:37



"В един луд свят само лудите са нормални", другарю...Чак сега разбрах защо в Трилатералната комисия се въдят толкова адвокати по бракоразводни дела...





Тема Re: Договор за спонсорство само при спечелен признови [re: Tonev11]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано13.12.12 16:52



Да спориш с Убунту (това му е един от прякорите) означава да се самоубиждаш.
Човека толкова си може - дървен философ, със склонност към евангелизиране.
Разбрал, недоразбрал - да си мякне патетичното мнение.
Не знам - пожелавам ти успехи.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.