Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 17.11.25 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Тема дълг към топлофикация  
Автор 13th_knight (идеалист)
Публикувано01.06.10 14:09



здравеите. един въпрос. за да се стигне до влизане вкъщи на съдия-изпълнител при дълг към горепосо4еното дружество, трябва първо да има съдебно решение, 4е даденият злощастен клиент трябва да плати. правилно ли разбирам нещата.
благодаря ви.



Тема Re: дълг към топлофикациянови [re: 13th_knight]  
Автор VD_PL (непознат )
Публикувано01.06.10 16:24



Обикновено монополиста започва със заявление за заповед за изпълнение и ако длъжникът възрази се преминава към исково производство, в което длъжника следва да организира защитатат си.





Тема Re: дълг към топлофикациянови [re: VD_PL]  
Автор 13th_knight (идеалист)
Публикувано07.06.10 17:56



Здравейте отново.

Смятам да възразя. Сумата е над 16000 лв и не мога да намеря толкова пари за 14 дни. Колко време ще им отнеме дело, за да ме осъдят? С колко процента средно може да се увеличи сумата, която дълйа, ако спечелят делото?

Благодаря предварително.

В защитата смятам да ползвам факта, че липсва договор.



Тема Re: дълг към топлофикациянови [re: 13th_knight]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано07.06.10 21:44



Извинете за любопитството, но за какъв период и за какъв имот се е събрало такова задължение?



Тема Re: дълг към топлофикациянови [re: 13th_knight]  
Автор VD_PL (непознат )
Публикувано08.06.10 07:19



Ако възразите, съдът ще укаже на Кредитора Ви да подаде иск в едномесечен срок. Имайте предвид, че ще го подадат. Оттам обикновено исковете им са бланкетни и ще искат експертизи- една счетоводна и една техническа. Те също ще Ви натоварят. По- горе Ви попитаха за какъв период става дума, каква е също и системата за отопление?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.